Bulletin svazu

Sportovec roku 2022 v Bělé pod Bezdězem

11. 5. 2023 Blažena Pantlíková

Slavnostní vyhlášení se konalo 27. dubna 2023 ve sportovní hale, moderoval ho známý sportovní redaktor Českého rozhlasu Pavel Petr a ceny předávali významní hosté z řad známých sportovců. Za všechny můžeme jmenovat V. Pletku, který je bývalý hráč extraligového Třince, Plzně a ochutnal i kanadskoamerickou NHL.

Nejprve všechny přítomné přivítala starostka města Jitka Tošovská a poté se již představili zástupci sportovních oddílů působících v našem městě, mezi něž patří i náš oddíl TKD Ge-Baek, jeho představení si vzal na starost hlavní trenér Zdeněk Vavruška.

Vyhlašování jednotlivých kategorií doplňovala vystoupení některých klubů, přítomní mohli vidět v akci bělské gymnastky, tanečnice, a taekwondisty z našeho oddílu, které bylo podle reakcí publika i podle ocenění které pro nás připravilo místní zastupitelstvo.

Naše vystoupení bylo malou ochutnávkou všech disciplín, které v taekwondu trénujeme.

Blažena Pantlíková, 2. dan
členka oddílu Gebaek
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI