Bulletin svazu

Vítězové velké letní fotosoutěže 2017 o nejhezčí fotografii s tématikou taekwonda ITF!

1. 11. 2017 Petr Pařík

Tento článek byl převzat z předchozí verze webu, a proto prosím omluvte případné chybné formátování textu nebo chybějící obrázky. Na převodu všech článků na novou verzi se usilovně pracuje.

fotoTechnické oddělení Českého svazu Taekwon-Do ITF vyhlásilo letos 1. června 2017 již 16. ročník soutěže o nejhezčí letní fotografii s tématikou taekwonda ITF. Do uzávěrky 30. září 2017 dorazilo celkem 21 soutěžních fotografií, které splnily soutěžní požadavky. Následně probíhalo po celý měsíc říjen veřejné hlasování, ve kterém hlasy docházely až do poslední sekundy říjnové půlnoci. Poté již byl znám vítěz veřejného hlasování, kterým se stal soutěžící s číslem 1. a který obdržel celkem 9.104 hlasů. Celkem bylo za měsíc říjen dáno všem fotografiím 16.670 hlasů. Teď již můžeme také odtajnit jméno vítěze veřejného hlasování, kterým se stal Marcel Smejkal ze školy Il Kyok Náměšť nad Oslavou. Současně také všechny fotografie hodnotila odborná komise svazu, ve které zasedli tradičně velmistr Hwang Ho-jong a členové Rady Českého svazu Taekwon-Do ITF. Ani oni neznali dopředu autory fotografií, ale pouze soutěžní čísla. Odborná komise nakonec svými body rozhodla o celkovém vítězi letošní fotosoutěže, kterým se stal soutěžící s číslem 10. Teď již také můžeme odtajnit, že pod tímto číslem soutěžila Barbora Kotásková ze školy Taekwon-do ITF Frýdek Místek. Na druhém místě se umístila fotografie s číslem 1., se kterou soutěžil Marcel Smejkal ze školy Il Kyok Náměšť nad Oslavou. Marcel vyhrál také cenu veřejnosti, takže se může těšit hned dvakrát. A konečně na třetím místě se umístila fotografie s číslem 5., se kterou soutěžil dlouholetý účastník a několikanásobný vítěz této soutěže, Marcel Heydušek ze školy Taekwon-Do ITF Silla. Mimochodem Marcel skončil na 3. místě také v loňském roce. Všem výhercům moc a moc gratulujeme, všechny je osobně odměníme pamětním certifikátem a hodnotnou cenou v sobotu 4. listopadu 2017 na slavnostním ranním nástupu mistrovství České republiky v taekwondu ITF v Nymburce. Podívejte se také na autory všech letošních soutěžních fotografií a na všechny letošní výherce. Věříme, že se v příštím roce opět do soutěže co nejvíce zapojíte, abychom ukázali veřejnosti krásu korejského moderního umění sebeobrany, které zná celý svět pod názvem taekwon-do!