Bulletin svazu

Výherci 4. svazového on-line taekwon‑do tréninku

26. 10. 2020 Marek Lazor

V neděli 25. října 2020 od 18:00 hodin jste měli všichni možnost si opět zacvičit svazovém on-line taekwon‑do tréninku. Ten se po letní přestávce díky pokračující nepříznivé situaci v České republice opět vrátil na naše stránky.

Tréninku se tentokrát ujal mezinárodní instruktor Kamil Tihelka (4. dan), vedoucí a hlavní trenér školy Taekwon‑Do ITF Opava. Kamil začal v jarních měsících prakticky jako jeden z prvních našich instruktorů vysílat on-line tréninkové hodiny nejen pro své členy a aktuálně má za sebou již více jak 50 on-line vysílání.

Podívejte se na záznam celého 4. svazového on-line taekwon‑do tréninku, který byl zaměřen především na nácvik obecné sebeobrany:

Tréninku se nakonec zúčastnilo více jak 165 zájemců z 20 svazových škol a klubů taekwonda, přičemž nejvíce v jeden okamžik cvičilo 75 osob a číslo cvičících nekleslo pod 50. Tréninku se účastnil také jeden zájemce ze Slovenska.

Součástí také tohoto tréninku byla soutěž, tentokrát o 3 originální svazové ručníky s motivem cvičení taekwonda (chlapec, dívka).

Do soutěže se v průběhu tréninku správně přihlásilo 68 cvičenců, z nichž bylo 67 členů našeho svazu.

Největší zastoupení na tomto tréninku měla podobně jako i v minulosti Škola Taekwon‑Do ITF NA-MU (16), následované školami Opava (8) a SABOM (6).

Všem účastníkům soutěže jsme proto přidělili pořadové číslo podle toho, kdy se do soutěže přihlásili od 1 do 68. Následně jsme na internetu provedli losování na on-line generátoru náhodných čísel tak, že jsme provedli prvních 10 zkušebních losování a následně provedli ostré 11, 12 a 13 losování. Z těchto ostrých losování tentokrát vzešla čísla 17, 11 a 13.

Nyní již tedy můžeme zveřejnit všechny 3 svazové výherce originálního ručníku s motivem taekwonda, kteří budou tento ručník zanedlouho vlastnit a jsou jimi:

1. Lada Oberreiterová, Škola Taekwon‑Do ITF NA-MU
2. Jan Mikeš, Škola Taekwon‑Do ITF SABOM
3. Karolína Dikusar, Škola Taekwon‑Do ITF DAN-GUN

Všem výhercům gratulujeme a ručníky všem zašleme tento týden poštou. Pokud jste se nenašli mezi výherci, nezoufejte.

Již v neděli 1. listopadu 2020 opět od 18:00 hodin proběhne v pořadí 5. svazový on-line taekwon‑do trénink, kde budete mít opět šanci vyhrát.

Věříme, že se Vám i tentokrát trénink líbil a v neděli se potkáme společně na dalším, který povede mistr taekwonda, vedoucí a hlavní trenér Školy Taekwon‑Do ITF Ge-Baek Hosin Sool, Martin Zámečník (7. dan).

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI