Bulletin svazu

Výherci 7. svazového on-line taekwon‑do tréninku z 15. 11. 2020

17. 11. 2020 Marek Lazor

V neděli 15. listopadu 2020 od 18:00 hodin jste měli všichni možnost si opět zacvičit a snad i naučit hodně nového na 7. svazovém on-line taekwon‑do tréninku. Ty se po letní přestávce díky pokračující nepříznivé situaci v České republice opět vrátily na naše stránky.

Tréninku se tentokrát ujal mezinárodní instruktor taekwonda, Mgr. Jan Mraček (5. dan), hlavní trenér státní reprezentace ČR v taekwondu ITF a trenér školy Taekwon‑Do ITF Třeboň.

Jan Mraček je nejen mnoho let hlavní trenér České reprezentace v taekwondu ITF, ale také jeden z českých nejúspěšnějších reprezentantů, kdy prozatím jako jediný dokázal dvakrát zvítězit na mistrovství světa v taekwondu ITF ve sportovním boji .

Celý nedělní trénink, který byl určen nejen členům našeho svazu, ale i dalším zájemcům z řad veřejnosti nebo jiných zemí, byl fyzicky náročnější a byl zaměřen především na pohyb ve sportovním boji a následně na kondiční cvičení s použitím technik taekwonda.

Podívejte se na záznam celého tréninku:

Tréninku se opět zúčastnilo více jak 200 zájemců z 23 svazových škol a klubů taekwonda, přičemž v průměru cvičilo v jeden okamžik 90 – 100 osob. Poprvé jsme tak na on-line tréninku překonali 100 osoba současně cvičících!

Součástí také tohoto tréninku byla soutěž, a to opět o 3 originální svazové ručníky s motivem cvičení taekwonda (chlapec, dívka).

Do soutěže se v průběhu tréninku správně přihlásilo 103 cvičenců, přičemž všichni byli také členové našeho svazu.

Největší zastoupení na tomto tréninku měla "domácí" škola Taekwon‑Do ITF Třeboň (17), před školou NA-MU (16) a školami Ge-baek Hosin Sool (15) a Sonkal (10).

Všem účastníkům soutěže jsme proto přidělili pořadové číslo podle toho, kdy se do soutěže přihlásili od 1 do 103. Následně jsme na internetu provedli losování na on-line generátoru náhodných čísel tak, že jsme provedli prvních 10 zkušebních losování a následně provedli ostré 11, 12 a 13 losování. Z těchto ostrých losování tentokrát vzešla čísla 80, 28 a 83.

Nyní již tedy můžeme zveřejnit všechny 3 svazové výherce originálního ručníku s motivem taekwonda, kteří budou tento ručník zanedlouho vlastnit a jsou jimi:

1. Milan Rožboud, Škola Taekwon‑Do ITF Třeboň
2. Zdenka Jandová, Škola Taekwon‑Do ITF Ge-Baek Hosin Sool
3. Jakub Geyer , Škola Taekwon‑Do ITF Tong-il Č. Budějovice

Všem výhercům gratulujeme a ručníky všem zašleme tento týden poštou.

Navíc jsme nově, abychom podpořili pořádající školu, vylosovali stejným postupem ještě jednoho výherce, a to výhradně pouze z účastníků pořádající školy (tedy 1 z 17 účastníků školy taekwonda ITF Třeboň). Tímto speciálním výhercem se stal cvičenec s číslem 2, a to:

4. Miluše Máchová, Škola Taekwon‑Do ITF Třeboň

Pokud jste se nenašli mezi výherci, nezoufejte.

Již v neděli 22. listopadu 2020 opět od 18:00 hodin proběhne v pořadí 8. svazový on-line taekwon‑do trénink, kde budete mít opět šanci vyhrát.

Věříme, že se Vám i tentokrát trénink líbil a v neděli se potkáme společně na dalším, který povede osobně mezinárodní instruktor taekwonda, Ing. Milan Prokeš, hlavní trenér školy taekwonda ITF Velešín.

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI