Bulletin svazu

Zacvič si v neděli 1. 11. 2020 na 5. svazovém online tréninku taekwonda a vyhraj unikátní cenu!

27. 10. 2020 Marek Lazor

Vzhledem k nelepšící se situaci v České republice pokračuje Český svaz Taekwon‑Do ITF ve vysílání pravidelných nedělních on-line tréninků (seminářů) taekwonda na youtube kanálu svazu.

V neděli 1. listopadu 2020 od 18:00 hodin se můžete již popáté zúčastnit zde nebo na youtube kanálu Českého svazu Taekwon‑Do ITF dalšího svazového on-line taekwon‑do tréninku.

Cca 60 minutový trénink povede tentokrát mistr taekwonda Martin Zámečník (7. dan), vedoucí a hlavní trenér školy Taekwon‑Do ITF Ge-Baek Hosin Sool.

Mistr Martin Zámečník je vedoucí největší školy taekwonda v České republice a pro všechny své členy natočil na jaře v době nouzového stavu více jak 100 výukových videí. Dvě z těchto videí máte stále možnost shlédnout zde v březnovém a dubnovém Bulletinu svazu.

Celý nedělní trénink, který je určen nejen členům našeho svazu, ale i dalším zájemcům z řad veřejnosti nebo jiných zemí, bude zaměřen na technickou sestavy Won-hyo (učí se jí nově zelené pásky), základní techniky, význam technické sestavy a upozornění na časté chyby v této sestavě.

A to vše opět u Vás doma se spuštěným svazovým YOUTUBE kanálem!

Připravena bude opět svazová soutěž o tři ručníky s taekwon‑do motivem!

Samozřejmě budete mít možnost psát také přímo své komentáře a postřehy. A nezapomeňte si také dát odběr svazového YOUTUBE kanálu!

Věříme, že je o taekwon‑do stále zájem a v neděli si společně zacvičíme ještě ve větším počtu než minule.

4. on-line trénink s mezinárodním instruktorem Kamilem Tihelkou (4. dan) shlédlo již více jak 500 diváků!

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI