Bulletin svazu

Zacvič si v neděli 17. 1. 2021 na 13. svazovém online tréninku taekwonda a zúčastni se opět soutěže o zajímavé ceny!

13. 1. 2021 Marek Lazor

V neděli 17. ledna 2021 od 18:00 hodin se můžete již po třinácté zúčastnit zde nebo na youtube kanálu Českého svazu Taekwon‑Do ITF dalšího svazového on-line taekwon‑do tréninku.

60 minutový trénink povede další český mezinárodní instruktor taekwonda, a to Michal Opuszynski (6. dan), vedoucí a hlavní trenér Školy Taekwon‑Do ITF Kangsong z Hlučína, kterého můžete znát mimo jiné také jako jednoho ze dvou českých členů mezinárodního exhibičního týmu ITF na Mistrovství světa taekwonda WTF v roce 2015 v ruském Čeljabinsku.

Celý nedělní trénink, který je určen nejen členům našeho svazu, ale i dalším zájemcům z řad veřejnosti nebo jiných zemí, bude zaměřen na aktivní cvičení, kde nebude chybět rozcvička, zahřátí, nácvik vybraných technik taekwonda, a to především kopů i s vysvětlením správného provedení. Vše bude demonstrováno s vysvětlením a důrazem na rozbor názvosloví v taekwondu. Nakonec bude na programu krátká lekce sebeobrany a tradiční závěrečné posilování.

A to vše opět u Vás doma se spuštěným svazovým YOUTUBE kanálem!

Připravena bude opět svazová soutěž pro všechny účastníky tréninku o tři propagační předměty s motivem taekwonda. Bude se jednat o premiérově zcela nový propagační předmět, který Vám veřejně představíme již zítra. Navíc bude i letos vylosován ještě čtvrtý výherce, a to pouze z účastníků "domácí" pořádající školy, tentokrát pouze ze členů školy taekwonda ITF Kangsnog!

Samozřejmě budete mít možnost psát také přímo své komentáře a postřehy. A nezapomeňte si také dát odběr svazového YOUTUBE kanálu!

Věříme, že je o taekwon‑do stále zájem a v neděli si společně zacvičíme ve stále větších počtech.

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI