Bulletin svazu

Zacvič si v neděli 21. 2. 2021 na 18. svazovém online tréninku taekwonda a zúčastni se soutěže o zajímavé ceny!

17. 2. 2021 Marek Lazor

V neděli 21. února 2021 od 18:00 hodin se můžete již po osmnácté zúčastnit zde nebo na youtube kanálu Českého svazu Taekwon‑Do ITF dalšího svazového on-line taekwon‑do tréninku.

60 minutový trénink pro Vás všechny tentokrát povede jeden z trenérů reprezentace České republiky, Aleš Vyzrál (5. dan), který je současně také vedoucím školy a hlavním trenérem školy Narama Plzeň.

Celý nedělní trénink, který je určen nejen členům našeho svazu, ale i dalším zájemcům z řad veřejnosti nebo jiných zemí, bude zaměřen na aktivní cvičení, kde nebude chybět úvodní rozcvičení. Hlavní část tréninku bude zaměřena na nácvik různých situací pro sportovní boj v taekwondu a nakonec nebude chybět i trocha posilování.

A to vše opět u Vás doma se spuštěným svazovým YOUTUBE kanálem!

Připravena bude samozřejmě svazová soutěž pro všechny účastníky o tři nákrčníky s motivem taekwonda. Navíc bude i tentokrát vylosován ještě čtvrtý výherce, a to pouze z účastníků "domácí" pořádající školy, tedy ze členů školy taekwonda ITF Narama Plzeň!

Přihlášení do soutěže zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm4_HwvJcKIpOP8c8zYuUYOYDMKDXe1gyeZBif0N3gE3_Utw/viewform

Samozřejmě budete mít možnost psát také přímo své komentáře a postřehy. A nezapomeňte si také dát odběr svazového YOUTUBE kanálu!

Užijte si naše další nedělní vysílání!

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI