Bulletin svazu

Zacvič si v neděli 22. 11. 2020 na 8. svazovém online tréninku taekwonda a zúčastni se soutěže o zajímavé ceny!

17. 11. 2020 Marek Lazor

V neděli 22. listopadu 2020 od 18:00 hodin se můžete již po osmé zúčastnit zde nebo na youtube kanálu Českého svazu Taekwon‑Do ITF dalšího svazového on-line taekwon‑do tréninku.

Cca 60 minutový trénink povede tentokrát mezinárodní instruktor taekwonda, a to Ing. Milan Prokeš (6. dan), hlavní trenér školy Taekwon‑Do ITF Velešín.

Milan Prokeš je jedním z nejzkušenějších trenérů taekwonda ITF v České republice, bývalý úspěšný veteránský reprezentant ČR a propagátor taekwonda nejen v ČR, ale i v sousedním Rakousku.

Celý nedělní trénink, který je určen nejen členům našeho svazu, ale i dalším zájemcům z řad veřejnosti nebo jiných zemí, bude zaměřen na kombinaci technik taekwonda, jejich uvedení do praxe a taekwon‑do jako kondiční cvičení. Na závěr vyzkoušíte také krátké cvičení s nožem a uvolnění v jógovém stylu. Celý trénink bude určen jak pokročilým studentům, tak začátečníkům. Na trénink si vezměte ideálně švihadlo a tréninkový nůž.

A to vše opět u Vás doma se spuštěným svazovým YOUTUBE kanálem!

Připravena bude opět svazová soutěž pro všechny účastníky tréninku o tři ručníky s taekwon‑do motivem!

Navíc bude opět vylosován ještě čtvrtý výherce, a to pouze z účastníků "domácí" pořádající školy, tentokrát pouze ze členů školy taekwonda ITF Velešín.

Samozřejmě budete mít možnost psát také přímo své komentáře a postřehy. A nezapomeňte si také dát odběr svazového YOUTUBE kanálu!

Věříme, že je o taekwon‑do stále zájem a v neděli si společně zacvičíme ještě ve větším počtu než minule.

Na 7. on-line tréninku pod vedením mezinárodního instruktora a hlavního trenéra reprezentace ČR, Mgr. Jana Mračka (5. dan) cvičilo poprvé najednou 100 cvičenců!

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI