Kalendář akcí

Březen 2023
2. 3. 2023
České Budějovice
2. 3. 2023
České Budějovice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Tongil
Čas: Od 18:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ SOŠ VMaZ, Rudolfovská 92, České Budějovice
Vloženo:
30.01.2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Czech OPEN 2023 – Memoriál Marka Lazora
• Místo: Sportovní centrum, Na chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
03.05.2022
Změněno:
23.01.2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
10. 3. 2023
Velešín
10. 3. 2023
Velešín
Maškarní bál
(akce je určena primárně pro členy svazu)
• Pořádá: klub Velešín
Vloženo:
27.01.2023
Změněno:
31.01.2023
11. 3. 2023
Hlučín
11. 3. 2023
Hlučín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Velká tělocvična, Cihelní 1417/8, Hlučín
Vloženo:
18.01.2023
11. 3. 2023
Hlučín
11. 3. 2023
Hlučín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Kangsong
Čas: Od 16:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Velká tělocvična, Cihelní 1417/8, Hlučín
Vloženo:
18.01.2023
15. 3. 2023
Kolín
15. 3. 2023
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
Čas: Od 17:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
25.10.2022
16. – 20. 3. 2023
Řecko
16. – 20. 3. 2023
Řecko
Mezinárodní technický seminář a instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
25.11.2022
Změněno:
25.11.2022
17. – 19. 3. 2023
Brandýs nad Labem
17. – 19. 3. 2023
Brandýs nad Labem
Soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
24. 3. 2023
Kolín
24. 3. 2023
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: vchod přes dvůr z ulice Jaselská, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
14.12.2022
24. – 28. 3. 2023
Brandýs nad Labem
24. – 28. 3. 2023
Brandýs nad Labem
Soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
Vloženo:
14.12.2022
25. 3. 2023
25. 3. 2023
Regionální odborný seminář „Broušení techniky“
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
05.01.2023
25. 3. 2023
Týnec nad Sázavou
25. 3. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
25. – 26. 3. 2023
online
25. – 26. 3. 2023
online
Mezinárodní instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
24.11.2022
Změněno:
14.12.2022
26. 3. 2023
Praha
26. 3. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
02.02.2023
27. 3. 2023
Brandýs nad Labem
27. 3. 2023
Brandýs nad Labem
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
02.02.2023
29. 3. 2023
Velešín
29. 3. 2023
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična ZŠ Velešín, Družstevní , Velešín
Vloženo:
10.01.2023
30. 3. 2023
Brno
30. 3. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
31. 3. 2023
Plzeň
31. 3. 2023
Plzeň
Regionální technický seminář od 4. kupu
Čas: Od 19:30 do 21:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Krašovská Aktivity centrum-sportovni hala, Krašovská 1696/30, Plzeň
Vloženo:
04.02.2023
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI