Instruktoři a asistenti instruktora

Jmenný seznam aktuálních národních a mezinárodních trenérských licencí v Českém svazu Taekwon‑Do ITF.

Trenér taekwonda se správně nazývá instruktor (korejsky sabom), případně asistent instruktora (korejsky pusabom), podle dosažené kvalifikace a dosaženého technického stupně. Pouze ti nejkvalifikovanější instruktoři mohou používat tituly mistr (korejsky sahjon), případně velmistr (korejsky sasong).

Chcete se stát kvalifikovaným asistentem instruktora nebo dokonce instruktorem?
Všechny potřebné informace naleznete ve směrnici č. 4.

Mezinárodní instruktoři

Mezinárodní instruktoři jsou držiteli národní licence (1.–3. trenérské třídy) vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF (číslo před lomítkem) a zároveň i mezinárodní licence vydané ITF (číslo za lomítkem). Mezinárodní instruktoři jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v České republice i v zahraničí, vést semináře a provádět zkoušky na technické stupně, vše dle platné legislativy svazu a ITF.

Čísla licencí Příjmení a jméno Sdružený subjekt Platnost od Platnost do
A–001 / 1479 Heydušková Radka, Ing. Silla 07.08.2005 neomezeno
A–002 / 1438 Lazorová Jana, Mgr. Ostrava 07.08.2005 neomezeno
A–003 / 1441 Lazor Marek, Ing. Ostrava 07.08.2005 neomezeno
A–004 / 1714 Smejkal Petr Toigae 01.01.2007 neomezeno
A–005 / 1545 Macháň Libor Brno 11.02.2013 neomezeno
A–006 / 1715 Koziarová Jana, Ing. Karviná 04.05.2013 neomezeno
A–007 / 1672 Mraček Jan, Mgr. Třeboň 01.09.2014 neomezeno
B–001 / 1456 Zámečník Martin Gebaek Hosinsool 07.08.2005 neomezeno
B–002 / 1480 Pařík Petr, Ing. Ph.D. Kerberos 07.08.2005 neomezeno
B–003 / 1716 Svitek Martin, Mgr. Sonkal 26.06.2006 neomezeno
B–004 / 1650 Kratochvíl Jan, Ing. Dangun 13.02.2007 neomezeno
B–005 / 1481 Adamojurka Zdeněk Ohdokwan 12.12.2006 neomezeno
B–006 / 1567 Kindl Michal Gebaek Hosinsool 12.12.2006 neomezeno
B–009 / 1440 Juhás Jozef Joomuk 12.12.2006 neomezeno
B–012 / 1455 Prokeš Milan, Ing. Velešín 15.05.2007 neomezeno
B–014 / 1454 Poklop Petr Dangun 10.09.2007 neomezeno
B–015 / 1470 Vomáčka Jaroslav Hwarang 28.03.2007 neomezeno
B–016 / 1437 Kaňka Rostislav, MUDr. Tongil 10.11.2007 neomezeno
B–017 / 2169 Weidlich Jan Namu 01.12.2007 neomezeno
B–018 / 2170 Oberreiterová Lada Namu 01.12.2007 neomezeno
B–019 / 1648 Kolář Radek, Ing. Pardubice 30.05.2007 neomezeno
B–022 / 1649 Kuba Tomáš Ilkyok 04.08.2009 neomezeno
B–025 / 1717 Císař Aleš Velešín 17.12.2011 neomezeno
B–027 / 1550 Opuszynski Michal Kangsong 18.04.2012 neomezeno
B–028 / 1647 Šindler Petr, Ing. Chonji 01.05.2012 neomezeno
B–029 / 1646 Bor Michal Chonji 01.05.2012 neomezeno
B–032 / 2177 Císařová Hana, Mgr. Velešín 26.04.2013 neomezeno
B–034 / 1718 Birkášová Kateřina Dokwan 21.10.2013 neomezeno
B–035 / 1719 Chaloupka Zdeněk st., Ing. Bc. Třeboň 18.12.2013 neomezeno
B–037 / 1732 Švanda Vladimír, Ing. Sonkal 21.03.2014 neomezeno
B–039 / 1872 Kobylarz Michal, Mgr. Koguryo 01.06.2015 neomezeno
B–040 / 1871 Chaloupka Jan ml., Ing. Nomo 09.08.2015 neomezeno
B–041 / 1893 Tihelka Kamil Opava 01.12.2015 neomezeno
B–042 / 1876 Rubeš Zdeněk, PhDr. Tongil 20.01.2016 neomezeno
B–043 / 1875 Chaloupka Jan st. Nomo 20.01.2016 neomezeno
B–045 / 1471 Vomáčková Věra Hwarang 14.03.2015 neomezeno
B–048 / 2041 Komrska Tomáš, Ing. Gebaek Hosinsool 20.12.2017 neomezeno
B–049 / 2042 Novotný Jakub, DiS. Dallyon 20.12.2017 neomezeno
B–055 / 2171 Šiveňová Hana Tongil 12.12.2019 neomezeno
B–056 / 2213 Vyzrál Aleš Narama 12.12.2019 neomezeno
B–057 / 2212 Šesták Přemysl Tongil 14.03.2020 neomezeno
C–023 / 1439 Vrábel Ondřej Sonkal 15.05.2007 neomezeno
C–024 / 1617 Mácha Zbyněk, Bc. Třeboň 13.12.2007 neomezeno
C–034 / 1594 Vavruška Zdeněk Gebaek 15.06.2009 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Národní instruktoři

Národní instruktoři jsou držiteli národní licence (1.–3. trenérské třídy) vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF a jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v rámci svazu.

Číslo licence Příjmení a jméno Sdružený subjekt Platnost od Platnost do
B–011 Veselý Miloš Kerberos 15.03.2007 neomezeno
B–013 Burian Ladislav, Ing. Toigae 11.06.2007 neomezeno
B–023 Sýkora Miroslav, Ing. Frýdek-Místek 19.08.2010 neomezeno
B–036 Cigáň Pavel Samil Čebín 29.01.2014 neomezeno
B–044 Kajzar Alan Ostrava 19.02.2016 neomezeno
C–009 Gazda Jiří Gebaek Hosinsool 01.01.2007 neomezeno
C–010 Andrýsek Petr, Ing. Narama 01.01.2007 neomezeno
C–025 Kaňková Šárka Tongil 23.01.2008 neomezeno
C–028 Richter František Gebaek Hosinsool 01.05.2009 neomezeno
C–065 Samussev Vladimír Gebaek Hosinsool 07.08.2012 neomezeno
C–067 Klaška Jan, Ing. arch. Třeboň 08.08.2012 neomezeno
C–072 Münch Martin Gebaek Hosinsool 08.08.2012 neomezeno
C–081 Kaše Jiří Panter 24.05.2013 neomezeno
C–114 Jeřábek František Velešín 09.02.2016 neomezeno
C–126 Svoboda Jaroslav, JUDr. Brno 01.11.2016 neomezeno
C–202 Teslík Jiří, Bc. Ostrava 23.10.2018 neomezeno
C–225 Martiník Lukáš Martiník 16.09.2019 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Asistenti instruktora

Asistenti instruktora jsou držiteli národní licence (1.–3. trenérské třídy) vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF a jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v rámci svazu pod vedením mezinárodního instuktora.

Číslo licence Příjmení a jméno Sdružený subjekt Platnost od Platnost do
A–008 Gerlichová Ludmila, Mgr. Milovice 26.09.2017 neomezeno
B–007 Mašek Daniel Hwarang 12.12.2006 neomezeno
B–008 Bareš Pavel, Ing. Sonkal 21.11.2006 neomezeno
B–020 Šeda Theodor Sonkal 09.01.2009 neomezeno
B–021 Vácha Petr Pedagog 20.02.2009 neomezeno
B–026 Šamal Kamil, Ing. Karviná 17.12.2011 neomezeno
B–031 Rýgl Pavel, Ing. PaedDr. Ph.D. Ostrava 18.12.2012 neomezeno
B–033 Rouha Milan, Ing. Velešín 26.04.2013 neomezeno
B–038 Veverka Tomáš Gebaek Hosinsool 07.02.2015 neomezeno
B–046 Michl Jaromír Pedagog 25.05.2017 neomezeno
B–050 Dvořáček Jan Sonkal 03.01.2018 neomezeno
B–051 Lienerová Lucie Brno 12.10.2018 neomezeno
B–052 Gavlas Filip, Ing. DiS. Frýdek-Místek 19.03.2019 neomezeno
B–053 Kolářová Kateřina, Ing. Frýdek-Místek 12.05.2019 neomezeno
B–054 Rouhová Petra, DiS. Velešín 20.08.2019 neomezeno
B–058 Talacek Robin, Mgr. Ostrava 29.09.2020 neomezeno
C–002 Vinárek Marek, Bc. Opava 12.12.2006 neomezeno
C–005 Pánek David Narama 12.12.2006 neomezeno
C–006 Kremsa Petr, Ing. Narama 12.12.2006 neomezeno
C–007 Stoklasa Marek Opava 01.01.2007 neomezeno
C–013 Čížková Kateřina Narama 15.05.2007 neomezeno
C–014 Krystek Milan Narama 15.05.2007 neomezeno
C–015 Kunstmüller Jiří Narama 15.05.2007 neomezeno
C–016 Lobaz Petr, Ing. Narama 15.05.2007 neomezeno
C–017 Mazurová Jana Narama 15.05.2007 neomezeno
C–018 Subera Daniel Panter 15.05.2007 neomezeno
C–019 Císař Jiří, JUDr. Velešín 15.05.2007 neomezeno
C–029 Seménková Lenka Gebaek Hosinsool 01.05.2009 neomezeno
C–030 Pecina Petr, Ing. Gebaek Hosinsool 01.05.2009 neomezeno
C–031 Groll Jiří Gebaek Hosinsool 01.05.2009 neomezeno
C–032 Kofroň Jiří Gebaek Hosinsool 01.05.2009 neomezeno
C–033 Linhart Lukáš Gebaek Hosinsool 01.05.2009 neomezeno
C–035 Heydušek Marcel, Ing. Silla 25.08.2009 neomezeno
C–037 Málek Michal, MUDr. Koguryo 10.08.2009 neomezeno
C–041 Suderová Markéta, Ing. Ostrava 01.10.2010 neomezeno
C–042 Cahlík Tomáš, Ing. Ostrava 01.10.2010 neomezeno
C–045 Lacíková Lucie Velešín 13.01.2011 neomezeno
C–046 Mráček Miroslav Gebaek Hosinsool 13.01.2011 neomezeno
C–048 Sequensová Aneta Gebaek Hosinsool 13.01.2011 neomezeno
C–049 Horkelová Anna Ostrava 05.04.2011 neomezeno
C–053 Junová Monika Sonkal 22.01.2012 neomezeno
C–054 Šnábl Pavel, Ing. Sonkal 22.01.2012 neomezeno
C–056 Zacharuk Michal Sonkal 27.02.2012 neomezeno
C–057 Procházková Aneta, Mgr. Sabom 27.02.2012 neomezeno
C–060 Dlouhá Barbora Gebaek Hosinsool 07.08.2012 neomezeno
C–061 Matějka Lukáš, MUDr. Fénix 07.08.2012 neomezeno
C–062 Veverková Natálie Gebaek Hosinsool 07.08.2012 neomezeno
C–064 Švábik Martin Gebaek Hosinsool 07.08.2012 neomezeno
C–066 Kabelka Tomáš Gebaek Hosinsool 07.08.2012 neomezeno
C–068 Havlíček Roman Třeboň 08.08.2012 neomezeno
C–069 Sluka Radek Velešín 08.08.2012 neomezeno
C–070 Šmíd Pavel, Ing. Velešín 08.08.2012 neomezeno
C–071 Šíhovec Pavel Velešín 08.08.2012 neomezeno
C–073 Borek Jiří Kwangmyong 08.08.2012 neomezeno
C–076 Řezáčová Martina, Mgr. Dokwan 29.11.2012 neomezeno
C–077 Svoboda Patrik Ostrava 10.12.2012 neomezeno
C–079 Majner Luboš, Ing. Narama 10.12.2012 neomezeno
C–082 Vodička Tomáš Sonkal 03.06.2013 neomezeno
C–083 Malý Dominik Ilkyok 02.09.2013 neomezeno
C–085 Pavlík Zbyněk, Ing. Joomuk 21.10.2013 neomezeno
C–086 Chamrádová Nela Frýdek-Místek 12.12.2013 neomezeno
C–087 Zumrová Aneta Dangun 04.02.2014 neomezeno
C–088 Krejzl Chris Gebaek Hosinsool 13.02.2014 neomezeno
C–089 Přibylová Jana, MUDr. Gebaek Hosinsool 13.02.2014 neomezeno
C–090 Novák Aleš, Ing. Pardubice 02.06.2014 neomezeno
C–091 Kortan Petr Pardubice 02.06.2014 neomezeno
C–092 Valtera Jakub Pardubice 02.06.2014 neomezeno
C–093 Součková Lenka, Ing. Pardubice 02.06.2014 neomezeno
C–094 Zejda Pavel Koguryo 05.06.2014 neomezeno
C–096 Huml Jiří Sonkal 12.06.2014 neomezeno
C–097 Chaloupka Zdeněk ml. Třeboň 19.07.2014 neomezeno
C–098 Pavlík Jan Tongil 24.08.2014 neomezeno
C–099 Ostatnický Tomáš Gebaek Hosinsool 07.02.2015 neomezeno
C–100 Trundová Mária, Mgr. Gebaek Hosinsool 07.02.2015 neomezeno
C–101 Vasserbauer Radek, Ing. Gebaek Hosinsool 07.02.2015 neomezeno
C–102 Pietrowski Kamil, Bc. Karviná 07.02.2015 neomezeno
C–103 Kůstová Iva Sonkal 10.05.2015 neomezeno
C–105 Hanák Petr Pardubice 10.05.2015 neomezeno
C–106 Chlebek David Frýdek-Místek 01.06.2015 neomezeno
C–107 Mašek Pavel Koguryo 05.07.2015 neomezeno
C–108 Maier Marek Joomuk 17.11.2015 neomezeno
C–109 Hrubá Blanka Silla 28.11.2015 neomezeno
C–110 Geyer Jakub, Mgr. Tongil 08.01.2016 neomezeno
C–111 Hub Ondřej Gebaek Hosinsool 15.01.2016 neomezeno
C–112 Frič Lukáš Nomo 01.02.2016 neomezeno
C–113 Seménková Hana Gebaek Hosinsool 01.02.2016 neomezeno
C–115 Thun Tomáš st., Mgr Pardubice 14.02.2016 neomezeno
C–116 Bidmonová Martina, Ing. Dallyon 19.02.2016 neomezeno
C–119 Peterek Tomáš, Bc. Ostrava 10.06.2016 neomezeno
C–120 Veselý Dalibor, MUDr. Fénix 20.06.2016 neomezeno
C–121 Zadražilová Renata Gebaek Hosinsool 07.10.2016 neomezeno
C–122 Dvořák Tomáš Gebaek Hosinsool 21.10.2016 neomezeno
C–123 Tůma František Gebaek Hosinsool 21.10.2016 neomezeno
C–124 Novohradská Deutschová Linda, Mgr. Ing. Brno 01.11.2016 neomezeno
C–127 Polakov Jiří Brno 01.11.2016 neomezeno
C–128 Březina Pavel Brno 01.11.2016 neomezeno
C–130 Radmanovičová Maria Gebaek Hosinsool 08.11.2016 neomezeno
C–132 Klepikov Alexandr Fénix 13.12.2016 neomezeno
C–133 Vrchovecký Jan Opava 07.01.2017 neomezeno
C–134 Melecký Jiří Opava 07.01.2017 neomezeno
C–135 Kovářová Jana Sonkal 09.01.2017 neomezeno
C–136 Žilinská Tereza Sonkal 09.01.2017 neomezeno
C–137 Zavadil Pavel Sonkal 09.01.2017 neomezeno
C–138 Matoušek Rudolf, Ing. Koguryo 24.01.2017 neomezeno
C–139 Pantlík Dalibor Frýdek-Místek 08.02.2017 neomezeno
C–140 Kormoš Ondřej Gebaek 09.02.2017 neomezeno
C–141 Sýkora Filip Gebaek 09.02.2017 neomezeno
C–142 Zejval Tomáš Gebaek 09.02.2017 neomezeno
C–143 Zejval Vojtěch Gebaek 09.02.2017 neomezeno
C–144 Rýdlová Karolína Gebaek 09.02.2017 neomezeno
C–145 Přibyl Martin, Ing. Gebaek 09.02.2017 neomezeno
C–146 Kondelík Ondřej Ohdokwan 21.02.2017 neomezeno
C–147 Štípek Petr Ohdokwan 21.02.2017 neomezeno
C–148 Záhejský Radek Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–150 Poklopová Aneta Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–151 Munkhbaatar Munkhtaivan Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–152 Slaba Martin Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–153 Novák Jan Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–154 Dušánek Tomáš Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–155 Pavelka Zdeněk Gebaek Hosinsool 08.03.2017 neomezeno
C–156 Crlík Daniel Brno 13.03.2017 neomezeno
C–157 Formánek Jan Brno 13.03.2017 neomezeno
C–158 Formánková Sylvie Brno 13.03.2017 neomezeno
C–159 Macháček Jiří Brno 13.03.2017 neomezeno
C–160 Pliska Lubomír Brno 13.03.2017 neomezeno
C–161 Friedl Martin Brno 13.03.2017 neomezeno
C–162 Fiala Vojtěch Koguryo 30.03.2017 neomezeno
C–163 Jindra Kristián Toigae 06.05.2017 neomezeno
C–164 Labík Jan Toigae 06.05.2017 neomezeno
C–165 Stránský Jan Toigae 06.05.2017 neomezeno
C–166 Sotolář Tomáš Koguryo 25.05.2017 neomezeno
C–167 Petrů David Pedagog 25.05.2017 neomezeno
C–168 Ropek Jiří, Ing. Pardubice 10.07.2017 neomezeno
C–169 Svoboda Zdeněk Pardubice 10.07.2017 neomezeno
C–170 Hlavinka Radek Pardubice 10.07.2017 neomezeno
C–171 Koutský Jakub Pardubice 10.07.2017 neomezeno
C–172 Burdová Monika Dokwan 31.07.2017 neomezeno
C–173 Veverka Lukáš Sonkal 30.08.2017 neomezeno
C–174 Jarma Josef Raptor 04.11.2017 neomezeno
C–175 Novák Jiří Sonkal 09.11.2017 neomezeno
C–176 Štekerová Tereza Sonkal 09.11.2017 neomezeno
C–177 Povýšil David Gebaek Hosinsool 20.12.2017 neomezeno
C–178 Zimmermannová Kateřina Gebaek Hosinsool 20.12.2017 neomezeno
C–179 Bradáč František Gebaek Hosinsool 16.01.2018 neomezeno
C–180 Hálek Pavel Gebaek Hosinsool 16.01.2018 neomezeno
C–181 Opičková Šárka Gebaek Hosinsool 16.01.2018 neomezeno
C–182 Štěpo Pavel Circle 16.01.2018 neomezeno
C–183 Kozel Patrik Pardubice 22.01.2018 neomezeno
C–184 Karpíšek Jiří Dangun 06.02.2018 neomezeno
C–185 Santner Otto Dangun 06.02.2018 neomezeno
C–186 Deingruber Ondřej Brno 02.03.2018 neomezeno
C–187 Kalabis Tomáš Dangun 20.03.2018 neomezeno
C–188 Hladík Ondřej Kerberos 23.05.2018 neomezeno
C–189 Willimetz Robert Kerberos 23.05.2018 neomezeno
C–190 Sebastiao Richard Fénix 23.05.2018 neomezeno
C–191 Procházka Pavel Dangun 24.06.2018 neomezeno
C–192 Čuhel Petr Chonji 13.09.2018 neomezeno
C–193 Tuzar Patrik Panter 16.09.2018 neomezeno
C–194 Nový Matouš Panter 16.09.2018 neomezeno
C–195 Kašová Jana Panter 16.09.2018 neomezeno
C–196 Názlerová Eva Panter 16.09.2018 neomezeno
C–197 Macháčková Tereza Panter 16.09.2018 neomezeno
C–198 Macháček Milan Panter 16.09.2018 neomezeno
C–199 Kučera Pavel Panter 16.09.2018 neomezeno
C–200 Králová Marie Panter 16.09.2018 neomezeno
C–201 Březinová Ivana Panter 16.09.2018 neomezeno
C–203 Chaloupková Petra Nomo 19.11.2018 neomezeno
C–204 Chaloupková Renáta Nomo 19.11.2018 neomezeno
C–205 Svátek Martin Ohdokwan 20.12.2018 neomezeno
C–206 Popov Egor Sonkal 20.12.2018 neomezeno
C–207 Faltin Jiří Sonkal 20.12.2018 neomezeno
C–208 Pösingerová Anna Kwangmyong 08.01.2018 neomezeno
C–209 Šilha Petr Dangun 31.01.2019 neomezeno
C–210 Kratochvíl Adam Frýdek-Místek 03.03.2019 neomezeno
C–211 Moravcová Adéla Frýdek-Místek 03.03.2019 neomezeno
C–212 Matoušek Jiří Koguryo 05.04.2019 neomezeno
C–213 Pösinger Josef Kwangmyong 29.04.2019 neomezeno
C–214 Kaštánek Jaroslav Dallyon 03.06.2019 neomezeno
C–215 Doležal Tomáš, Mgr. Koguryo 11.06.2019 neomezeno
C–216 Svoboda Martin Ostrava 02.07.2019 neomezeno
C–217 Čermák Dominik Panter 05.07.2019 neomezeno
C–218 Mertová Vendula Frýdek-Místek 13.08.2019 neomezeno
C–219 Mrázek David Kwangmyong 14.08.2019 neomezeno
C–220 Hvězda Martin Hwarang 05.09.2019 neomezeno
C–221 Hvězdová Pavla Hwarang 05.09.2019 neomezeno
C–222 Kokášová Veronika Hwarang 05.09.2019 neomezeno
C–223 Gugh Marek Gebaek Hosinsool 14.09.2019 neomezeno
C–224 Drobný Ivan Gebaek Hosinsool 14.09.2019 neomezeno
C–226 Vondřejc Roman st. Tongil 16.09.2019 neomezeno
C–227 Vondřejc Tomáš Tongil 16.09.2019 neomezeno
C–228 Sedláček Štěpán Milovice 30.09.2019 neomezeno
C–229 Křížová Nikol Gebaek Hosinsool 07.10.2019 neomezeno
C–230 Kaděra Jan Frýdek-Místek 18.11.2019 neomezeno
C–231 Kučera Filip Hwarang 23.11.2019 neomezeno
C–232 Dajbych Václav Kerberos 02.12.2019 neomezeno
C–233 Willimetz Daniel Kerberos 02.12.2019 neomezeno
C–234 Šestáková Šárka Sonkal 17.12.2019 neomezeno
C–235 Chlebek Adam Karviná 10.01.2020 neomezeno
C–236 Kratochvílová Lucie, Ing. Pardubice 24.01.2020 neomezeno
C–237 Bureš Martin Sabom 31.01.2020 neomezeno
C–238 Šafařík Štěpán Gebaek Hosinsool 05.06.2020 neomezeno
C–239 Tomeš Jiří Ohdokwan 16.06.2020 neomezeno
C–240 Laš Vladimír Gebaek Hosinsool 25.09.2020 neomezeno
C–241 Pavelec Šimon Gebaek Hosinsool 25.09.2020 neomezeno
C–242 Makovička Karel Gebaek Hosinsool 25.09.2020 neomezeno
C–243 Jílek Miroslav Gebaek Hosinsool 08.10.2020 neomezeno
C–244 Benedikt Michal Namu 24.11.2020 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI