Kalendář akcí

Únor 2023
4. 2. 2023
Velešín
4. 2. 2023
Velešín
Oblastní soutěž – „Tajkyho turnaj“
• Pořádá: klub Velešín
Vloženo:
24.01.2023
10. – 11. 2. 2023
Třeboň
10. – 11. 2. 2023
Třeboň
Pohár Českého svazu taekwon‑do ITF – 1. kolo
• Místo: Sportovní hala, Lázeňská 1005, Třeboň
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
08.01.2023
25. 2. 2023
Čestlice
25. 2. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
Březen 2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Czech OPEN 2023 – Memoriál Marka Lazora
• Místo: Sportovní centrum, Na chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
03.05.2022
Změněno:
23.01.2023
25. 3. 2023
Týnec nad Sázavou
25. 3. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
Duben 2023
1. 4. 2023
Frýdek-Místek
1. 4. 2023
Frýdek-Místek
FM Open 2023
• Pořádá: klub Frýdek-Místek
Vloženo:
18.01.2023
29. 4. 2023
Týnec nad Sázavou
29. 4. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – sportovní boj
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
Květen 2023
12. – 14. 5. 2023
Ostrava
12. – 14. 5. 2023
Ostrava
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina KUP
• Místo: Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
20. 5. 2023
Praha
20. 5. 2023
Praha
Sonkal OPEN
• Pořádá: klub Sonkal
Vloženo:
26.09.2022
Změněno:
26.09.2022
27. 5. 2023
Čestlice
27. 5. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
Červen 2023
3. 6. 2023
Týnec nad Sázavou
3. 6. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy a sportovní boj
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
21.12.2022
17. – 18. 6. 2023
Brno
17. – 18. 6. 2023
Brno
Setkání středisek talentované mládeže
• Místo: Hala míčových sportů MUNI, Kamenice 5, Brno
Vloženo:
14.12.2022
Září 2023
30. 9. 2023
Týnec nad Sázavou
30. 9. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
Říjen 2023
20. – 21. 10. 2023
20. – 21. 10. 2023
Pohár Českého svazu taekwon‑do ITF – 2. kolo
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
Listopad 2023
4. 11. 2023
Týnec nad Sázavou
4. 11. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – sportovní boj
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
17. – 19. 11. 2023
Nymburk
17. – 19. 11. 2023
Nymburk
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DAN
• Místo: Sportovní centrum, Sportovní 1801, Nymburk
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
26. 11. 2023
Čestlice
26. 11. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
Prosinec 2023
2. 12. 2023
Praha
2. 12. 2023
Praha
Ataxon OPEN
• Pořádá: klub Sonkal
Vloženo:
26.09.2022
Změněno:
26.09.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI