Kalendář akcí

Září 2022
23. – 24. 9. 2022
Praha
23. – 24. 9. 2022
Praha
Pohár Českého svazu Taekwon‑Do ITF (2. kolo)
• Republiková přípravná soutěž v technických sestavách a sportovním boji jednotlivců
• Výsledky se započítávají do Celoročního sportovního žebříčku Českého svazu Taekwon-Do ITF
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
17.08.2022
29. 9. 2022
Brno
29. 9. 2022
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu / od 1. danu
Čas: Od 18:30 do 19:30 hodin seminář do 1. kupu
Čas: Od 19:30 do 20:30 hodin seminář od 1. danu
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
15.09.2022
Změněno:
15.09.2022
30. 9. 2022
Kolín
30. 9. 2022
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična 2.ZŠ, vchod z ulice Jaselská, přes dvůr (jako vždy), Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
11.08.2022
Říjen 2022
2. 10. 2022
Votice
2. 10. 2022
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
Čas: Od 14:00 hodin
Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
11.01.2022
4. – 10. 10. 2022
Santiago del Estero, Argentina
4. – 10. 10. 2022
Santiago del Estero, Argentina
1. světový pohár v taekwondu ITF
Vloženo:
20.03.2022
Změněno:
16.05.2022
5. 10. 2022
Třeboň
5. 10. 2022
Třeboň
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična SOU oděvní, Táboritská 1064, Třeboň
Vloženo:
10.09.2022
Změněno:
10.09.2022
5. 10. 2022
Frýdek-Místek
5. 10. 2022
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: Gavlas Filip (4. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
13.09.2022
6. 10. 2022
6. 10. 2022
Uzávěrka žádostí pro kandidáty na 1.–3. dan na danové zkoušky 6. 11. 2022
Vloženo:
24.06.2022
9. 10. 2022
Praha
9. 10. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.08.2022
11. 10. 2022
11. 10. 2022
Uzávěrka žádostí pro kandidáty na 4.–6. dan na danové zkoušky 11. 12. 2022
Vloženo:
07.04.2022
15. 10. 2022
Nymburk
15. 10. 2022
Nymburk
Zasedání Výkonného výboru svazu č. 3 / 2022
Vloženo:
19.09.2022
Změněno:
19.09.2022
15. – 16. 10. 2022
Nymburk
15. – 16. 10. 2022
Nymburk
Celorepublikové testování členů STM v taekwondu ITF (2. kolo)
• Výsledky se započítávají do Celoročního sportovního žebříčku Českého svazu Taekwon-Do ITF
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
21.09.2022
17. 10. 2022
Plzeň
17. 10. 2022
Plzeň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Narama
Čas: Od 18:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: 13.ZŠ, Habrmannova 2269/45, Plzeň
Vloženo:
13.09.2022
19. 10. 2022
Praha
19. 10. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.08.2022
21. – 22. 10. 2022
Velešín
21. – 22. 10. 2022
Velešín
Školení svazových rozhodčích licence C
• Místo: zasedací místnost a sál kina Velešín, Družstevní 596, Velešín
Vloženo:
12.09.2022
Změněno:
20.09.2022
21. – 23. 10. 2022
Praha
21. – 23. 10. 2022
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
21. – 24. 10. 2022
Německo
21. – 24. 10. 2022
Německo
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
07.09.2022
22. 10. 2022
Týnec nad Sázavou
22. 10. 2022
Týnec nad Sázavou
Říjnový Týnecký pohár 2022 v taekwondu ITF, oblastní soutěž
Vloženo:
23.06.2022
27. 10. 2022
Brno
27. 10. 2022
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
15.09.2022
Změněno:
15.09.2022
28. – 30. 10. 2022
Ostrava
28. – 30. 10. 2022
Ostrava
Moravia OPEN 2022 v taekwondu ITF (nový datum)
• Mezinárodní soutěž ve všech 4 disciplínách taekwonda ITF
• Výsledky se započítávají do Celoročního sportovního žebříčku Českého svazu Taekwon-Do ITF
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
20.05.2022
29. 10. 2022
Přední Výtoň
29. 10. 2022
Přední Výtoň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 22:35 hodin
Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
Místo: hotel Aktiv, Přední Výtoň, hotel Aktiv , Přední Výtoň
Vloženo:
16.02.2022
30. 10. 2022
Votice
30. 10. 2022
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
Čas: Od 14:00 hodin
Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
11.01.2022
Listopad 2022
2. 11. 2022
Velešín
2. 11. 2022
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 00:00 hodin
Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
Místo: tělocvična ZŠ Velešín, Velešín
Vloženo:
04.09.2022
4. – 6. 11. 2022
Praha
4. – 6. 11. 2022
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
6. 11. 2022
Velešín
6. 11. 2022
Velešín
Zkoušky na technické stupně dan
Čas: Od 10:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Velešín, Družstevní 340, Velešín
Vloženo:
23.06.2022
Změněno:
28.06.2022
6. 11. 2022
Seč
6. 11. 2022
Seč
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
Čas: Od 11:00 hodin
Zkoušející: Kolář Radek (6. dan)
Místo: zš, Československých pionýrů 497, Seč
Vloženo:
02.08.2022
6. 11. 2022
Praha
6. 11. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
09.08.2022
11. 11. 2022
11. 11. 2022
Uzávěrka žádostí pro kandidáty na 1.–3. dan na danové zkoušky 11. 12. 2022
Vloženo:
07.04.2022
11. – 13. 11. 2022
Ostrava
11. – 13. 11. 2022
Ostrava
Mistrovství České republiky 2022 v taekwondu ITF, skupina dan
• Nejvyšší národní republiková soutěž v taekwondu ITF
• Výsledky se započítávají do Celoročního sportovního žebříčku Českého svazu Taekwon-Do ITF
Vloženo:
06.12.2021
12. 11. 2022
Ostrava
12. 11. 2022
Ostrava
Mimořádná volební Valná hromada svazu
• Čas: Od 21:00 hodin
• Místo: Bude upřesněno
Vloženo:
19.09.2022
Změněno:
19.09.2022
24. 11. 2022
Brno
24. 11. 2022
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
21.09.2022
25. 11. 2022
Kolín
25. 11. 2022
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična 2. ZŠ, vchod z ulice Jaselská přes dvůr (jako vždy), Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
11.08.2022
25. – 27. 11. 2022
Praha
25. – 27. 11. 2022
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
27. 11. 2022
Čestlice
27. 11. 2022
Čestlice
Listopadový Čestlický pohár 2022 v taekwondu ITF, oblastní soutěž
Vloženo:
23.06.2022
Změněno:
08.09.2022
Prosinec 2022
3. 12. 2022
Praha
3. 12. 2022
Praha
Ataxon OPEN 2022 v taekwondu ITF
• Výsledky se započítávají do Celoročního sportovního žebříčku Českého svazu Taekwon-Do ITF
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
22.09.2022
4. 12. 2022
Praha
4. 12. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.08.2022
7. 12. 2022
Praha
7. 12. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.08.2022
10. 12. 2022
Brno
10. 12. 2022
Brno
Celorepublikový technický seminář v taekwondu ITF
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
07.04.2022
10. 12. 2022
Brno
10. 12. 2022
Brno
Rozloučení s prezidentem svazu Ing. Markem Lazorem
• Čas: Od 19:00 hodin
• Místo: Bude upřesněno
Vloženo:
19.09.2022
Změněno:
19.09.2022
11. 12. 2022
Brno
11. 12. 2022
Brno
Zkoušky na technické stupně dan
Čas: Od 10:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise
Místo: Brno
Vloženo:
07.04.2022
Změněno:
07.04.2022
16. – 18. 12. 2022
Praha
16. – 18. 12. 2022
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
Leden 2023
1. 1. 2023
Votice
1. 1. 2023
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
Čas: Od 14:00 hodin
Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
28.02.2022
Březen 2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Czech OPEN 2023 – Memoriál Marka Lazora
Vloženo:
03.05.2022
Změněno:
19.09.2022
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
Duben 2023
28. 4. – 5. 5. 2023
Rimini, Itálie
28. 4. – 5. 5. 2023
Rimini, Itálie
Mistrovství Evropy 2023 v taekwondu ITF
Vloženo:
14.04.2022
Květen 2023
12. – 14. 5. 2023
Praha
12. – 14. 5. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
Červen 2023
2. – 4. 6. 2023
Praha
2. – 4. 6. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI