Kalendář akcí

Říjen 2020
28. 10. – 1. 11. 2020
Přední Výtoň
28. 10. – 1. 11. 2020
Přední Výtoň
ZRUŠENOOdborné soustředění – základy sebeobrany a boje s nožem
• akce se záštitou svazu
• Vede: mistr Rostislav Kaňka (7. dan), Prokeš Milan (6. dan)
• Místo: Hotel Aktiv, Přední Výtoň
Vloženo:
01.10.2020
Změněno:
27.10.2020
30. 10. 2020
Přední Výtoň
30. 10. 2020
Přední Výtoň
ZRUŠENO2× regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 10:00 do 12:00 hodin
• Čas: Od 14:00 do 16:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: hotel Aktiv, Přední Výtoň
Vloženo:
17.08.2020
Změněno:
27.10.2020
30. 10. 2020
Přední Výtoň
30. 10. 2020
Přední Výtoň
ZRUŠENOZkoušky na TS kup – škola Velešín
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: hotel Aktiv, Přední Výtoň
Vloženo:
17.08.2020
Změněno:
27.10.2020
30. 10. 2020
30. 10. 2020
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 29. 11. 2020
Platí pro: kandidáty na 1. až 3. dan
Vloženo:
08.09.2020
Změněno:
10.09.2020
Listopad 2020
1. 11. 2020
Beztahov
1. 11. 2020
Beztahov
Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov
Vloženo:
23.12.2019
1. 11. 2020
Zbraslavice
1. 11. 2020
Zbraslavice
ZRUŠENOZkoušky na TS kup – škola Dallyon
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Zbraslavice
Vloženo:
01.10.2020
Změněno:
27.10.2020
1. 11. 2020
Beztahov
1. 11. 2020
Beztahov
5. svazový on-line taekwon‑do trénink
Cca 60 minutový trénink povede tentokrát mistr taekwonda Martin Zámečník (7. dan), vedoucí a hlavní trenér školy Taekwon‑Do ITF Ge-Baek Hosin Sool.
Vloženo:
27.10.2020
6. – 8. 11. 2020
Ostrava
6. – 8. 11. 2020
Ostrava
Mistrovství ČR 2020
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Atletická hala Ostrava
Vloženo:
23.09.2019
Změněno:
06.10.2020
6. – 8. 11. 2020
Praha
6. – 8. 11. 2020
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Místo: VOŠ ČUS, Praha
Vloženo:
02.07.2020
13. 11. 2020
Kolín
13. 11. 2020
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:30 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Kmochova, Kolín
Vloženo:
23.07.2020
14. 11. 2020
Týnec nad Sázavou
14. 11. 2020
Týnec nad Sázavou
Týnecký listopadový pohár v taekwondu ITF (oblastní soutěž)
Vloženo:
08.09.2020
15. 11. 2020
Praha
15. 11. 2020
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Sportovní hala u ZŠ Campanus, Láskova, Praha
Vloženo:
23.07.2020
Změněno:
06.10.2020
20. – 21. 11. 2020
Brno
20. – 21. 11. 2020
Brno
ZRUŠENO2. kolo Poháru Českého svazu Taekwon‑Do ITF 2020
• Místo: Brno
Vloženo:
05.11.2019
Změněno:
09.10.2020
21. – 22. 11. 2020
Sportovní centrum ČUS, Nymburk
21. – 22. 11. 2020
Sportovní centrum ČUS, Nymburk
2. kolo Celorepublikového testování členů STM
• Místo Sportovní centrum ČUS, Nymburk
Vloženo:
09.10.2020
25. 11. 2020
Frýdek-Místek
25. 11. 2020
Frýdek-Místek
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
06.10.2020
25. 11. 2020
Frýdek-Místek
25. 11. 2020
Frýdek-Místek
Zkoušky na TS kup – škola Frýdek-Místek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
06.10.2020
27. – 29. 11. 2020
Praha
27. – 29. 11. 2020
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Místo: VOŠ ČUS, Praha
Vloženo:
02.07.2020
28. 11. 2020
Praha
28. 11. 2020
Praha
Celorepublikový technický seminář
• Místo: Praha
Vloženo:
09.01.2020
Změněno:
24.09.2020
29. 11. 2020
Praha
29. 11. 2020
Praha
Zkoušky na TS dan
• Zkoušející: Zkušební komise, velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Hotel Duo, Praha
Vloženo:
09.01.2020
Změněno:
08.09.2020
Prosinec 2020
2. 12. 2020
Praha
2. 12. 2020
Praha
ZRUŠENORegionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
23.07.2020
3. 12. 2020
Ostrava
3. 12. 2020
Ostrava
Zkoušky na TS kup – škola Ostrava
• Čas: Od 16:45 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova, Ostrava-Zábřeh
Vloženo:
08.09.2020
Změněno:
08.09.2020
5. 12. 2020
Praha
5. 12. 2020
Praha
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
• Místo: Sportovní centrum Řepy, Na Chobotě 420/16, Praha 6 – Řepy
Vloženo:
09.01.2020
Změněno:
02.10.2020
6. 12. 2020
Čestlice
6. 12. 2020
Čestlice
Čestlický prosincový pohár v taekwondu ITF (oblastní soutěž)
Vloženo:
08.09.2020
13. 12. 2020
Praha
13. 12. 2020
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Sportovní hala u ZŠ Campanus, Láskova, Praha
Vloženo:
23.07.2020
Změněno:
06.10.2020
Leden 2021
3. 1. 2021
Studenec
3. 1. 2021
Studenec
Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Studenec
Vloženo:
22.06.2020
30. 1. 2021
Frýdek-Místek
30. 1. 2021
Frýdek-Místek
I. Taekwondo Ples – 4. ročník
• Pořádá: škola Frýdek-Místek
Vloženo:
18.08.2020
Květen 2021
29. 5. 2021
Praha
29. 5. 2021
Praha
Sonkal OPEN 2021 v taekwondu ITF
• Místo: Praha
Vloženo:
02.10.2020
Prosinec 2021
4. 12. 2021
Praha
4. 12. 2021
Praha
ATAXON TAEKWON‑DO OPEN 2021
• Místo: Praha
Vloženo:
02.10.2020
Změněno:
02.10.2020
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI