Rozhodčí

Jmenný seznam aktuálních národních a mezinárodních rozhodcovských licencí v Českém svazu Taekwon‑Do ITF.

Chcete se stát kvalifikovaným rozhodčím?
Všechny potřebné informace naleznete ve směrnici č. 15.

Mezinárodní rozhodčí

Mezinárodní rozhodčí jsou držiteli mezinárodní licence třídy A vydané ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech mezinárodních soutěžích, zejména mistrovstvích světa, mistrovstvích Evropy a turnajích A-class.

Číslo licence Příjmení a jméno Sdružený subjekt Platnost od Platnost do
A–902 Kaňka Rostislav, MUDr. Tongil 13.02.2005 neomezeno
A–1051 Mácha Zbyněk, Bc. Třeboň 09.10.2007 neomezeno
A–1052 Lazorová Jana, Mgr. Ostrava 09.10.2007 neomezeno
A–1053 Vrábel Ondřej Sonkal 09.10.2007 neomezeno
A–1113 Teslík Jiří, Bc. Ostrava 02.08.2010 neomezeno
A–1200 Kuba Tomáš Ilkyok 24.11.2013 neomezeno
A–1201 Kolář Radek, Ing. Pardubice 24.11.2013 neomezeno
A–1378 Kobylarz Michal, Mgr. Koguryo 29.01.2017 neomezeno
A–1379 Smejkal Petr Toigae 29.01.2017 neomezeno
A–1380 Kajzar Alan Ostrava 29.01.2017 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Národní rozhodčí

Národní rozhodčí jsou držiteli mezinárodní licence třídy B vydané ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech národních soutěžích, mistrovstvích Evropy a turnajích A-class.

Číslo licence Příjmení a jméno Sdružený subjekt Platnost od Platnost do
B–621 Weidlich Jan Namu 13.02.2005 neomezeno
B–622 Zámečník Martin Gebaek Hosinsool 13.02.2005 neomezeno
B–623 Bareš Pavel, Ing. Sonkal 13.02.2005 neomezeno
B–624 Kaňka Rostislav, MUDr. Tongil 13.02.2005 neomezeno
B–625 Teslík Jiří, Bc. Ostrava 13.02.2005 neomezeno
B–626 Martiník Lukáš Martiník 13.02.2005 neomezeno
B–636 Vrábel Ondřej Sonkal 30.10.2005 neomezeno
B–885 Geyer Jakub, Mgr. Tongil 29.01.2017 neomezeno
B–914 Lienerová Lucie Brno 21.08.2018 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Svazoví rozhodčí

Svazoví rozhodčí jsou držiteli národní licence třídy C vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech soutěžích v rámci svazu.

Číslo licence Příjmení a jméno Sdružený subjekt Platnost od Platnost do
C–001 Chaloupková Petra Nomo 26.01.2019 26.01.2022
C–002 Maříková Miroslava Nomo 20.01.2018 20.01.2021
C–003 Nguyen Hai Trieu Nomo 20.01.2018 20.01.2021
C–004 Fialka Daniel Nomo 26.01.2019 26.01.2022
C–005 Profant Jan Třeboň 26.01.2019 26.01.2022
C–006 Frič Lukáš Nomo 20.01.2018 20.01.2021
C–007 Huml Jiří Sonkal 20.01.2018 20.01.2021
C–008 Chaloupková Renáta Nomo 26.01.2019 26.01.2022
C–009 Hůda Jan Velešín 26.01.2019 26.01.2022
C–010 Flachsová Jindřiška Nomo 20.01.2018 20.01.2021
C–011 Žilák Marián Toigae 26.01.2019 26.01.2022
C–012 Dvořáček Jan Sonkal 22.02.2020 22.02.2023
C–013 Seménková Lenka Gebaek Hosinsool 22.02.2020 22.02.2023
C–014 Kabelka Tomáš Gebaek Hosinsool 06.01.2018 06.01.2021
C–015 Dejlová Katrin Gebaek Hosinsool 06.01.2018 06.01.2021
C–016 Faltin Jiří Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–017 Vomáčková Věra Hwarang 06.01.2018 neomezeno
C–018 Vomáčka Jaroslav Hwarang 06.01.2018 neomezeno
C–019 Kindl Herbert Sonkal 06.01.2018 06.01.2021
C–020 Mojžíšek Marek Frýdek-Místek 06.01.2018 06.01.2021
C–021 Klepikov Alexandr Fénix 26.01.2019 26.01.2022
C–022 Názlerová Eva Panter 26.01.2019 26.01.2022
C–023 Kondelík Ondřej Ohdokwan 06.01.2018 06.01.2021
C–024 Šedina Radek Silla 26.01.2019 26.01.2022
C–025 Lichtág Václav Dallyon 06.01.2018 06.01.2021
C–026 Hálek Pavel Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–027 Gugh Marek Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–028 Svoboda Tomáš Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–029 Dušánek Tomáš Gebaek Hosinsool 06.01.2018 06.01.2021
C–030 Snížková Vendula Gebaek Hosinsool 06.01.2018 06.01.2021
C–031 Povýšil David Gebaek Hosinsool 06.01.2018 06.01.2021
C–032 Zejda Pavel Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–033 Fröhlichová Petra Joomuk 15.06.2019 15.06.2022
C–034 Matoušek Rudolf, Ing. Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–035 Adámková Alžběta Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–036 Matoušek Jiří Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–037 Doležal Tomáš, Mgr. Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–038 Krubová Zuzana Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–039 Fejta Tomáš Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–040 Mikeš Tomáš Koguryo 24.02.2018 24.02.2021
C–041 Peterek Tomáš, Bc. Ostrava 15.06.2019 15.06.2022
C–042 Svoboda Martin Ostrava 15.06.2019 15.06.2022
C–043 Fryštacký Milan Ostrava 03.03.2018 03.03.2021
C–044 Talacek Robin, Mgr. Ostrava 15.06.2019 15.06.2022
C–045 Lazor Marek, Ing. Ostrava 23.05.2020 neomezeno
C–046 Moravcová Adéla Frýdek-Místek 15.06.2019 15.06.2022
C–047 Chlebek David Frýdek-Místek 15.06.2019 15.06.2022
C–048 Vodička Tomáš Sonkal 15.06.2019 15.06.2022
C–049 Sebastiao Richard Fénix 15.06.2019 15.06.2022
C–050 Pavlásek Michal Joomuk 03.03.2018 03.03.2021
C–051 Pantlík Dalibor Frýdek-Místek 15.06.2019 15.06.2022
C–052 Pavlásková Lucie Joomuk 03.03.2018 03.03.2021
C–053 Müller Jan Karviná 03.03.2018 03.03.2021
C–054 Stránský Jan Toigae 15.06.2019 15.06.2022
C–055 Lienerová Lucie Brno 18.03.2018 18.03.2021
C–057 Štekerová Tereza Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–058 Kovářová Jana Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–059 Novák Jiří Sonkal 18.03.2018 18.03.2021
C–060 Hladki Alexsandr Dangun 26.01.2019 26.01.2022
C–061 Kosík Martin, Bc. Frýdek-Místek 18.03.2018 18.03.2021
C–062 Hradílková Eliška Karviná 18.03.2018 18.03.2021
C–063 Svitek Martin, Mgr. Sonkal 26.01.2019 neomezeno
C–064 Veškrna Jan Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–065 Hrstková Lenka Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–066 Žilinská Tereza Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–067 Zavadil Pavel Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–068 Šestáková Šárka Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–069 Vavrinec Michal Silla 22.02.2020 22.02.2023
C–070 Popov Egor Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–071 Uhrova Zuzana Sonkal 22.02.2020 22.02.2023
C–072 Hladki Michal Dangun 22.02.2020 22.02.2023
C–073 Halperin Gavin Gebaek Hosinsool 22.02.2020 22.02.2023
C–074 Zejval Vojtěch Gebaek 22.02.2020 22.02.2023
C–075 Lašťovková Martina Silla 22.02.2020 22.02.2023
C–076 Hvězda Martin Hwarang 22.02.2020 22.02.2023
C–077 Svoboda Patrik Ostrava 23.05.2020 23.05.2023
C–078 Suderová Markéta, Ing. Ostrava 23.05.2020 23.05.2023
C–079 Mertová Vendula Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–080 Kropáč Vojtěch Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–081 Cholevík Petr Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–082 Kotásková Barbora Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–083 Šamal Kamil, Ing. Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–084 Tvardek Jakub Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–085 Tvrdíková Anna Marie Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–086 Krečmerová Dorota Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–087 Šebestová Klára Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–088 Tobolová Tereza Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–089 Boučková Vendula Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–090 Vltavský Martin Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–091 Jonšta Jakub Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–092 Ženatík Oliver Karviná 23.05.2020 23.05.2023
C–093 Deingruber Ondřej Brno 15.06.2019 15.06.2022
C–094 Benedikt Michal Namu 26.01.2019 26.01.2022
C–095 Benedikt Jáchym Namu 26.01.2019 26.01.2022
C–096 Beresh Karin Namu 26.01.2019 26.01.2022
C–097 Konopichin Igor Namu 26.01.2019 26.01.2022
C–098 Heřmánek Jan Hwarang 26.01.2019 26.01.2022
C–099 Sedláček Štěpán Milovice 26.01.2019 26.01.2022
C–100 Procházka Adam Jiří Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–101 Pecina Petr, Ing. Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–102 Pavelec Šimon Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–103 Šafařík Štěpán Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–104 Tůma František Gebaek Hosinsool 26.01.2019 26.01.2022
C–105 Máchová Eliška Třeboň 26.01.2019 26.01.2022
C–106 Čurdová Anežka Viktorie Třeboň 26.01.2019 26.01.2022
C–107 Pavlík Jan Tongil 26.01.2019 26.01.2022
C–108 Rubeš Zdeněk, PhDr. Tongil 26.01.2019 neomezeno
C–109 Šesták Přemysl Tongil 26.01.2019 neomezeno
C–110 Oravec Dominika Fénix 26.01.2019 26.01.2022
C–111 Veselý Dalibor, MUDr. Fénix 26.01.2019 26.01.2022
C–112 Sluka Dominik Velešín 26.01.2019 26.01.2022
C–113 Rouhová Petra, DiS. Velešín 26.01.2019 26.01.2022
C–114 Novotný Jakub, DiS. Dallyon 26.01.2019 neomezeno
C–115 Ramšáková Renata Silla 26.01.2019 26.01.2022
C–116 Hlavinka Radek Pardubice 26.01.2019 26.01.2022
C–117 Šnábl Pavel, Ing. Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–118 Lutzová Marie Sonkal 26.01.2019 26.01.2022
C–119 Černý Miroslav Namu 06.01.2018 06.01.2021
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI