Držitelé prvního danu

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 1. dan v rámci Českého svazu taekwon‑do ITF.

Pořadí Příjmení a jméno Klub (k datu zkoušky) Číslo certifikátu Datum zkoušky
1. Gazda Jiří Praha CZ – 1 – 1 15.10.1989
2. Zámečník Vladimír Praha CZ – 1 – 2 15.10.1989
3. Břeň Martin Praha CZ – 1 – 3 21.12.1989
4. Vaňha Michal Praha CZ – 1 – 4 12.01.1990
5. Vácha Petr Pedagog CZ – 1 – 5 17.06.1990
6. Kaňka Rostislav Pedagog CZ – 1 – 6 30.09.1990
7. Galbač Miroslav Pedagog CZ – 1 – 7 30.09.1990
8. Günter Jaroslav Praha CZ – 1 – 8 06.11.1990
9. Drda Antonín CZ – 1 – 9 12.01.1990
10. Hanel Jiří CZ – 1 – 10 12.01.1990
11. Veselý Miloš Praha CZ – 1 – 11 06.11.1990
12. Malchárek Jan Praha CZ – 1 – 12 12.01.1990
13. Hulinský Petr Praha CZ – 1 – 13 12.01.1990
14. Suchomel Jan Praha CZ – 1 – 14 12.01.1990
15. Vomáčka Josef Praha CZ – 1 – 15 09.05.1991
16. Růžička Jan Praha CZ – 1 – 16 12.01.1990
17. Halíček Vladimír Praha CZ – 1 – 17 21.12.1990
18. Vomáčka Jaroslav Praha CZ – 1 – 18 09.05.1991
19. Machota Vladimir Kwanggae CZ – 1 – 19 16.10.1991
20. Sklenář Pavel Kwanggae CZ – 1 – 20 11.12.1991
21. Flachs Zbyněk Kwanggae CZ – 1 – 21 11.12.1991
22. Strnad Hynek Kwanggae CZ – 1 – 22 11.12.1991
23. Poklop Petr Dangun CZ – 1 – 23 03.02.1992
24. Nadzilem T.Moud CZ – 1 – 24 18.07.1991
25. Kafka Zdeněk Pedagog CZ – 1 – 25 16.02.1992
26. Špindler Roman Pedagog CZ – 1 – 26 16.04.1992
27. Brabcová Monika Samil CZ – 1 – 27 25.05.1992
28. Bažo Radek Samil CZ – 1 – 28 25.05.1992
29. Borek Jiří Gebaek Praha CZ – 1 – 29 25.05.1992
30. Kaňková Šárka Tongil CZ – 1 – 30 16.05.1992
31. Michl Jaromír Naeryochagi CZ – 1 – 31 31.05.1992
32. Cigáň Pavel Brno CZ – 1 – 32 05.06.1992
33. Gilík Kamil Sejong CZ – 1 – 33 11.06.1992
34. Ortová Marta CZ – 1 – 34 26.08.1992
35. Prokeš Milan Velešín CZ – 1 – 35 20.08.1992
36. Burian Ladislav Toigae CZ – 1 – 36 20.08.1992
37. Svandelik Jiri Gebaek Praha CZ – 1 – 37 25.08.1992
38. Sedina Tomas Gebaek Praha CZ – 1 – 38 25.08.1992
39. Hamidi Mozamel Ostrava klub CZ – 1 – 39 09.11.1992
40. Kupilík Václav Pedagog CZ – 1 – 40 23.01.1993
41. Tachecí Dalimil Praha CZ – 1 – 41 02.02.1993
42. Veselý Radek CZ – 1 – 42 02.02.1993
43. Strnadová Tereza CZ – 1 – 43 02.02.1993
44. Elefterios Polydorou Praha CZ – 1 – 44 28.06.1993
45. Weidlich Jan Gebaek Praha CZ – 1 – 45 22.06.1993
46. Heydušková Radka Kwanggae CZ – 1 – 46 03.12.1993
47. Michl Jindřich Naeryochagi CZ – 1 – 47 03.12.1993
48. Mácha Tomáš Kwanggae CZ – 1 – 48 03.12.1993
49. Fiala Karel Pedagog CZ – 1 – 49 03.12.1993
50. Peka Martin CZ – 1 – 50 25.01.1994
51. Peka Vladimír CZ – 1 – 51 25.01.1994
52. Šeda Theodor Kerberos CZ – 1 – 52 24.06.1994
53. Mácha Zbyněk Třeboň CZ – 1 – 53 20.05.1994
54. Kubín Petr Velešín CZ – 1 – 54 20.05.1994
55. Kubín Jan Velešín CZ – 1 – 55 20.05.1994
56. Štěchová Andrea Tongil CZ – 1 – 56 04.06.1995
57. Haromova Klara Tongil CZ – 1 – 57 04.06.1995
58. Kudrle David Tongil CZ – 1 – 58 04.06.1995
59. Spicka Roman Velešín CZ – 1 – 59 04.06.1995
60. Housa Martin Toigae CZ – 1 – 60 04.06.1995
61. Smejkal Petr Toigae CZ – 1 – 61 04.06.1995
62. Hovorka Jiri Naeryochagi CZ – 1 – 62 27.05.1995
63. Andrýsek Petr Narama CZ – 1 – 63 02.04.1995
64. Temr Aleš Poeun CZ – 1 – 64 04.06.1995
65. Tomášková Lucie Poeun CZ – 1 – 65 04.06.1995
66. Němec Štěpán Lišov CZ – 1 – 66 19.01.1996
67. Dolejsi Pavel Naeryochagi CZ – 1 – 67 19.01.1996
68. Bor Michal Kwanggae CZ – 1 – 68 13.02.1996
69. Krist Martin Kerberos CZ – 1 – 69 13.02.1996
70. Zeman Bohumil Kwanggae CZ – 1 – 70 13.02.1996
71. Vykoupil Řehoř Brno CZ – 1 – 71 13.02.1996
72. Zámečník Martin Gebaek Praha CZ – 1 – 72 13.02.1996
73. Kindl Michal Gebaek Praha CZ – 1 – 73 13.02.1996
74. Pešta Lukáš Naeryochagi CZ – 1 – 76 05.04.1996
75. Kalátová Pavlína Naeryochagi CZ – 1 – 77 05.04.1996
76. Konopásková Adéla Pedagog CZ – 1 – 78 05.04.1996
77. Gabrielova Michaela Tongil CZ – 1 – 79 22.06.1996
78. Klimešová Marcela Naeryochagi CZ – 1 – 82 22.06.1996
79. Kabourek Petr Narama CZ – 1 – 83 19.11.2000
80. Bláhová Petra Kwanggae CZ – 1 – 90 22.06.1996
81. Petrů David Naeryochagi CZ – 1 – 91 19.07.1996
82. Koubek Martin Kwanggae CZ – 1 – 92 14.10.1996
83. Prokůpek Jan Poeun CZ – 1 – 93 14.10.1996
84. Růžička Jan Kwanggae CZ – 1 – 94 14.10.1996
85. Reiter Lukáš Dangun CZ – 1 – 95 14.10.1996
86. Hlinka Ludek Hwarang CZ – 1 – 96 14.10.1996
87. Vrábel Ondřej Kerberos CZ – 1 – 97 20.12.1996
88. Pavloska Darina Hwarang CZ – 1 – 98 14.12.1996
89. Vomáčková Věra Hwarang CZ – 1 – 99 14.12.1996
90. Lejnarová Monika Dangun CZ – 1 – 100 14.12.1996
91. Svoboda Tomáš Hwarang CZ – 1 – 101 14.12.1996
92. Lazor Marek Ostrava CZ – 1 – 102 14.12.1996
93. Bartoňová Eva Hwarang CZ – 1 – 103 14.12.1996
94. Bodlak Jaroslav Kwanggae CZ – 1 – 104 14.12.1996
95. Havlicek Karel Poeun CZ – 1 – 105 20.12.1996
96. Vinárek Marek Sejong CZ – 1 – 106 20.12.1996
97. Štola Přemysl Ostrava CZ – 1 – 107 08.12.1996
98. Prchal Miroslav Sammoon CZ – 1 – 108 08.12.1996
99. Sýkora Miroslav Frýdek-Místek CZ – 1 – 109 08.12.1996
100. Gregořica Jan Sejong CZ – 1 – 110 20.12.1996
101. Macháň Libor Brno CZ – 1 – 111 20.12.1996
102. Vyvial Kamil Frýdek-Místek CZ – 1 – 112 08.12.1996
103. Juhás Jozef Joomuk CZ – 1 – 113 08.12.1996
104. Prášil Eduard Sejong CZ – 1 – 114 20.12.1996
105. Růžička Ondřej Kwanggae CZ – 1 – 115 14.12.1996
106. Lazorová Jana Ostrava CZ – 1 – 116 29.11.1997
107. Petelák Květoslav Toigae CZ – 1 – 117 29.11.1997
108. Račan Miroslav Pelhřimov CZ – 1 – 118 29.11.1997
109. Mašek Jaroslav Koguryo CZ – 1 – 119 29.11.1997
110. Zemanec Michal Poeun CZ – 1 – 120 29.11.1997
111. Scharffová Hana Kwanggae CZ – 1 – 121 29.11.1997
112. Guřan Zdeněk Ostrava CZ – 1 – 122 29.11.1997
113. Martiník Lukáš Sammoon CZ – 1 – 123 29.11.1997
114. Šiveňová Hana Tongil CZ – 1 – 124 04.10.1998
115. Jiřincová Eva Tongil CZ – 1 – 126 28.06.1998
116. Báťa Miroslav Pedagog CZ – 1 – 127 29.11.1997
117. Pesadik Michal Naeryochagi CZ – 1 – 129 28.06.1998
118. Vaněk Lukáš Tongil CZ – 1 – 130 04.10.1998
119. Bidlasová Naděžda Dangun CZ – 1 – 131 29.11.1997
120. Šindelář Matěj Kwanggae CZ – 1 – 132 29.11.1997
121. Košátko Michal Frýdek-Místek CZ – 1 – 133 29.11.1997
122. Jakůbek Ivan Kerberos CZ – 1 – 134 29.11.1997
123. Raida Martin Sammoon CZ – 1 – 135 29.11.1997
124. Gondek Frantisek Naeryochagi CZ – 1 – 136 28.06.1998
125. Spáčil Lubomir Kerberos CZ – 1 – 137 28.06.1998
126. Vavruška Zdeněk Gebaek CZ – 1 – 138 28.06.1998
127. Šindler Petr Gebaek Praha CZ – 1 – 139 28.06.1998
128. Svobodová Kateřina Toigae CZ – 1 – 140 28.06.1998
129. Psik Tomas Třeboň CZ – 1 – 141 28.06.1998
130. Jeřábek Jakub Hwarang CZ – 1 – 142 28.06.1998
131. Kuta Bohuslav Naeryochagi CZ – 1 – 143 28.06.1998
132. Štěpánek Petr Kwanggae CZ – 1 – 144 28.06.1998
133. Cába Dušan Naeryochagi CZ – 1 – 145 28.06.1998
134. Homolka Jakub Sosan CZ – 1 – 146 28.06.1998
135. Tošnarová Petra Hwarang CZ – 1 – 147 20.02.1999
136. Řezáčová Martina Frýdek-Místek CZ – 1 – 148 19.11.2000
137. Kubátová Věra Kerberos CZ – 1 – 149 29.09.1998
138. Vochozka Milan Třeboň CZ – 1 – 150 29.09.1998
139. Mraček Jan Třeboň CZ – 1 – 151 04.10.1998
140. Kuta Jiří Třeboň CZ – 1 – 152 06.10.2002
141. Urbánek Jaroslav Kwanggae CZ – 1 – 153 29.09.1998
142. Horkelová Anna Ostrava CZ – 1 – 154 03.10.1998
143. Kotačková Hanka Toigae CZ – 1 – 155 29.09.1998
144. Passianova Radka Kerberos CZ – 1 – 156 29.09.1998
145. Součková Martina Gebaek Praha CZ – 1 – 157 29.09.1998
146. Rehakova Dana Kerberos CZ – 1 – 158 29.09.1998
147. Brabcová Martina Kwanggae CZ – 1 – 159 29.09.1998
148. Řeháková Hana Kerberos CZ – 1 – 160 29.09.1998
149. Straka Zdeněk Brno CZ – 1 – 161 04.10.1998
150. Leiš Pavel Tongil CZ – 1 – 162 04.10.1998
151. Štorch Jakub Toigae CZ – 1 – 163 29.09.1998
152. Hevler Jan Kwanggae CZ – 1 – 164 29.09.1998
153. Urban Jaroslav Panter CZ – 1 – 165 29.09.1998
154. Muller Ladislav Kerberos CZ – 1 – 166 29.09.1998
155. Kratochvíl Jan Dangun CZ – 1 – 167 29.09.1998
156. Bryndáč Pavel Ostrava CZ – 1 – 168 03.10.1998
157. Teslík Jiří Ostrava CZ – 1 – 169 03.10.1998
158. Prchala David Sammoon CZ – 1 – 170 03.10.1998
159. Chovancik Pavel Frýdek-Místek CZ – 1 – 171 04.10.1998
160. Kabaja Tomáš Sejong CZ – 1 – 172 03.10.1998
161. Svozil Libor Ostrava CZ – 1 – 173 03.10.1998
162. Opuszynski Michal Ostrava CZ – 1 – 174 03.10.1998
163. Holan Jiří Poeun CZ – 1 – 175 20.02.1999
164. Novotný Stanislav Hwarang CZ – 1 – 176 20.02.1999
165. Severa Tomas Dangun CZ – 1 – 177 20.02.1999
166. Kunstmüller Jiří Narama CZ – 1 – 178 20.02.1999
167. Pánek David Narama CZ – 1 – 179 20.02.1999
168. Tomášek Radim Frýdek-Místek CZ – 1 – 180 20.02.1999
169. Kubát Jan Hwarang CZ – 1 – 181 20.02.1999
170. Chomát Antonín Hwarang CZ – 1 – 182 20.02.1999
171. Řeřicha Marek Hwarang CZ – 1 – 183 20.02.1999
172. Linhart Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 184 20.02.1999
173. Holobrada Petr Hwarang CZ – 1 – 185 20.02.1999
174. Procházkova Lucie Sammoon CZ – 1 – 186 20.02.1999
175. Cinko Marek Sejong CZ – 1 – 187 19.11.2000
176. Steiger Marian Kerberos CZ – 1 – 188 19.11.2000
177. Koziarová Jana Frýdek-Místek CZ – 1 – 189 19.11.2000
178. Svášková Anna Poeun CZ – 1 – 190 03.04.1999
179. Podpěrová Markéta Hwarang CZ – 1 – 191 19.11.2000
180. Bubeníková Lucie Kwanggae CZ – 1 – 192 04.12.1999
181. Watzková Marcela Kerberos CZ – 1 – 193 04.12.1999
182. Zeman Josef Toigae CZ – 1 – 194 04.12.1999
183. Kolomaznik Pavel Kwanggae CZ – 1 – 195 04.12.1999
184. Jursa Jan Frýdek-Místek CZ – 1 – 196 04.12.1999
185. Santner Otto Dangun CZ – 1 – 197 04.12.1999
186. Huy Tran Vu Sonkal CZ – 1 – 198 04.12.1999
187. Hoang Quang Huy Sonkal CZ – 1 – 199 04.12.1999
188. Bareš Pavel Sonkal CZ – 1 – 200 04.12.1999
189. Patocs Martin Kwanggae CZ – 1 – 201 04.12.1999
190. Rubeš Zdeněk Tongil CZ – 1 – 202 04.12.1999
191. Grac Milan Kwanggae CZ – 1 – 203 04.12.1999
192. Sikora Henryk Pardubice CZ – 1 – 204 31.03.2000
193. Procházková Aneta Toigae CZ – 1 – 205 06.10.2000
194. Weidlichová Lada Koguryo CZ – 1 – 207 14.12.2003
195. Pichová Jana Toigae CZ – 1 – 208 19.11.2000
196. Tihelka Kamil Sammoon CZ – 1 – 209 19.11.2000
197. Macek Frantisek Sosan CZ – 1 – 211 19.11.2000
198. Klaška Jan Třeboň CZ – 1 – 212 19.11.2000
199. Horkel Lukáš Ostrava CZ – 1 – 213 19.11.2000
200. Čeleda Tomáš Hwarang CZ – 1 – 214 19.11.2000
201. Novák Michal Pedagog CZ – 1 – 215 19.11.2000
202. Marek Petr Pedagog CZ – 1 – 216 19.11.2000
203. Vrchota Michal Tongil CZ – 1 – 217 19.11.2000
204. Havelka Jan Pedagog CZ – 1 – 218 19.11.2000
205. Ledvina Marek Narama CZ – 1 – 219 19.11.2000
206. Holota Radek Narama CZ – 1 – 220 19.11.2000
207. Behenský Filip Narama CZ – 1 – 221 19.11.2000
208. Jarma Josef Brno CZ – 1 – 222 19.11.2000
209. Zeman Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 223 19.11.2000
210. Holubová Karolína Hwarang CZ – 1 – 224 05.12.2004
211. Simotová Vendula Tongil CZ – 1 – 225 19.11.2000
212. Svobodová Kateřina Brno CZ – 1 – 226 19.11.2000
213. Malichová Miroslava Brno CZ – 1 – 227 19.11.2000
214. Jelinková Věra Naeryochagi CZ – 1 – 228 19.11.2000
215. Halamová Michaela Samil CZ – 1 – 229 19.11.2000
216. Geberová Žaneta Tongil CZ – 1 – 230 06.10.2002
217. Hambergerová Ilona Hwarang CZ – 1 – 232 20.03.2004
218. Havlíček Roman Naeryochagi CZ – 1 – 233 06.10.2002
219. Steinbauer Martin Dangun CZ – 1 – 234 20.04.2001
220. Žylová Jana Frýdek-Místek CZ – 1 – 235 18.11.2001
221. Vyzrál Aleš Narama CZ – 1 – 236 18.11.2001
222. Pařík Petr Kerberos CZ – 1 – 237 18.11.2001
223. Zavadil Pavel Sonkal CZ – 1 – 238 18.11.2001
224. Bobek Tomáš Sonkal CZ – 1 – 239 18.11.2001
225. Lavický Zbyněk Koguryo CZ – 1 – 240 20.03.2004
226. Kobylarz Michal Koguryo CZ – 1 – 241 14.12.2003
227. Košátko Radek Frýdek-Místek CZ – 1 – 244 14.12.2003
228. Matějka Tomáš Naeryochagi CZ – 1 – 245 20.03.2004
229. Novohradská Deutschová Linda Sonkal CZ – 1 – 246 20.03.2004
230. Sýkorová Barbora Sonkal CZ – 1 – 247 20.03.2004
231. Kindl Jan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 248 06.10.2002
232. Stirber David Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 249 06.10.2002
233. Šmejkal Vít Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 250 06.10.2002
234. Adamojurka Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 251 06.10.2002
235. Kohoutek Michal Hwarang CZ – 1 – 252 06.10.2002
236. Linhova Zora Hwarang CZ – 1 – 253 06.10.2002
237. Treybal Martin Hwarang CZ – 1 – 254 06.10.2002
238. Chládek Štěpán Hwarang CZ – 1 – 255 06.10.2002
239. Novák Vítězslav Pedagog CZ – 1 – 256 06.10.2002
240. Bischov Edwin Pedagog CZ – 1 – 257 06.10.2002
241. Žylová Irena Frýdek-Místek CZ – 1 – 258 06.10.2002
242. Birkášová Kateřina Frýdek-Místek CZ – 1 – 259 06.10.2002
243. Lazorik Peter Frýdek-Místek CZ – 1 – 260 06.10.2002
244. Šamal Kamil Fighting Arena CZ – 1 – 261 06.10.2002
245. Žitník Michal Joomuk CZ – 1 – 262 06.10.2002
246. Stoklasa Marek Sammoon CZ – 1 – 263 06.10.2002
247. Kratina David Sejong CZ – 1 – 264 06.10.2002
248. Pekárek Jaroslav Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 265 06.10.2002
249. Matějka Petr Narama CZ – 1 – 266 06.10.2002
250. Weysser Jan Dangun CZ – 1 – 267 06.10.2002
251. Stupka Petr Dangun CZ – 1 – 268 06.10.2002
252. Svoboda Jaroslav Brno CZ – 1 – 269 06.10.2002
253. Švanda Vladimír Brno CZ – 1 – 270 06.10.2002
254. Kolářová Michaela Sosan CZ – 1 – 271 06.10.2002
255. Sobotková Květuše Sosan CZ – 1 – 272 06.10.2002
256. Šibalová Dana Toigae CZ – 1 – 273 06.10.2002
257. Stráníková Zuzana Toigae CZ – 1 – 274 06.10.2002
258. Hasík Juraj Třeboň CZ – 1 – 275 20.03.2004
259. Štětina Jiří Tongil CZ – 1 – 277 20.03.2004
260. Hasík Petr Třeboň CZ – 1 – 278 20.03.2004
261. Kutílek Petr Dangun CZ – 1 – 279 22.06.2003
262. Merksbauerová Aneta Hwarang CZ – 1 – 280 20.03.2004
263. Morávková Aneta Kerberos CZ – 1 – 281 20.03.2004
264. Knap Jiří Silla CZ – 1 – 282 22.06.2003
265. Šípal Ivan Dangun CZ – 1 – 283 22.06.2003
266. Belinger Jan Toigae CZ – 1 – 284 22.06.2003
267. Mikeš Zdeněk Velešín CZ – 1 – 285 22.06.2003
268. Táborská Žaneta Třeboň CZ – 1 – 286 22.06.2003
269. Novotná Lenka Sosan CZ – 1 – 287 22.06.2003
270. Taufer Tomáš Sosan CZ – 1 – 288 22.06.2003
271. Salášek Pavel Sosan CZ – 1 – 289 22.06.2003
272. Kremsa Petr Narama CZ – 1 – 290 14.12.2003
273. Mašek Daniel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 291 14.12.2003
274. Blahuta Martin Frýdek-Místek CZ – 1 – 292 14.12.2003
275. Charvát Pavel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 293 14.12.2003
276. Svitek Martin Sonkal CZ – 1 – 294 14.12.2003
277. Krystek Milan Narama CZ – 1 – 295 14.12.2003
278. Dalecký Lukáš Brno CZ – 1 – 296 14.12.2003
279. Plaček Aleš Ostrava CZ – 1 – 297 14.12.2003
280. Vlček Matěj Ostrava CZ – 1 – 298 14.12.2003
281. Chaloupka Jan ml. Tongil CZ – 1 – 299 20.03.2004
282. Novotný David Koguryo CZ – 1 – 300 20.03.2004
283. Jelečková Pavla Koguryo CZ – 1 – 301 20.03.2004
284. Morkovcová Edita Silla CZ – 1 – 302 20.03.2004
285. Čížková Kateřina Narama CZ – 1 – 303 20.03.2004
286. Boková Kateřina Tongil CZ – 1 – 304 20.03.2004
287. Kolmanová Lucie Sonkal CZ – 1 – 305 20.03.2004
288. Dufka Petr Ostrava CZ – 1 – 306 20.03.2004
289. Kuba Tomáš Koguryo CZ – 1 – 307 13.06.2004
290. Novák Martin Kerberos CZ – 1 – 308 13.06.2004
291. Veselý Ondřej Kerberos CZ – 1 – 309 13.06.2004
292. Pěkný Radek Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 310 13.06.2004
293. Chaloupka Jan st. Tongil CZ – 1 – 311 13.06.2004
294. Lachout Tomáš Dangun CZ – 1 – 312 13.06.2004
295. Pachl Daniel Dangun CZ – 1 – 313 13.06.2004
296. Freisleben David Kerberos CZ – 1 – 314 05.12.2004
297. Kolář Radek Pardubice CZ – 1 – 315 05.12.2004
298. Thun Tomáš st. Pardubice CZ – 1 – 316 05.12.2004
299. Císař Aleš Velešín CZ – 1 – 317 05.12.2004
300. Jeřábek František Velešín CZ – 1 – 318 05.12.2004
301. Komrska Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 319 05.12.2004
302. Nádvorník Marek Hwarang CZ – 1 – 320 05.12.2004
303. Gacková Patricie Hwarang CZ – 1 – 321 05.12.2004
304. Weigertová Soňa Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 322 05.12.2004
305. Weigertová Martina Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 323 05.12.2004
306. Ježová Alena Ostrava CZ – 1 – 324 05.12.2004
307. Adamusová Sylva Ostrava CZ – 1 – 325 05.12.2004
308. Samussev Vladimír Kerberos CZ – 1 – 326 05.12.2004
309. Chmel Stanislav Frýdek-Místek CZ – 1 – 327 19.03.2005
310. Šesták Přemysl Tongil CZ – 1 – 328 19.03.2005
311. Hubáček Petr Naeryochagi CZ – 1 – 329 19.03.2005
312. Vinárková Lucie Brno CZ – 1 – 330 19.03.2005
313. Gavlas Filip Frýdek-Místek CZ – 1 – 331 19.03.2005
314. Suderová Markéta Ostrava CZ – 1 – 332 15.07.2006
315. Kulikov Slavek Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 333 26.06.2005
316. Richter František Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 334 26.06.2005
317. Ryba Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 335 26.06.2005
318. Wimmer Ladislav Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 336 26.06.2005
319. Jirsa Jan Třeboň CZ – 1 – 337 26.06.2005
320. Vrbka Vladimír Třeboň CZ – 1 – 338 26.06.2005
321. Císařová Hana Velešín CZ – 1 – 339 26.06.2005
322. Lobaz Petr Narama CZ – 1 – 340 26.06.2005
323. Kebrlová Martina Narama CZ – 1 – 341 26.06.2005
324. Krásný Jiří Narama CZ – 1 – 342 26.06.2005
325. Robejšková Hana Narama CZ – 1 – 343 26.06.2005
326. Mazurová Jana Narama CZ – 1 – 344 26.06.2005
327. Gottwald Martin Fighting Arena CZ – 1 – 345 18.12.2005
328. Pietrowski Kamil Fighting Arena CZ – 1 – 346 18.12.2005
329. Bidmonová Martina Samil CZ – 1 – 347 18.12.2005
330. Kaše Jiří Panter CZ – 1 – 348 18.12.2005
331. Polívková Anna Panter CZ – 1 – 349 18.12.2005
332. Kavalír Vít Tongil CZ – 1 – 350 18.12.2005
333. Pour Václav Tongil CZ – 1 – 351 18.12.2005
334. Adamcová Kateřina Kwangmyong CZ – 1 – 352 18.12.2005
335. Šípková Martina Kwangmyong CZ – 1 – 353 18.12.2005
336. Linc Petr Brno CZ – 1 – 354 18.12.2005
337. Mudrák Jiří Brno CZ – 1 – 355 18.12.2005
338. Maňas Vojtěch Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 356 18.12.2005
339. Petráň Miroslav Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 357 18.12.2005
340. Přibylová Jana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 358 18.12.2005
341. Legner Petr Sonkal CZ – 1 – 359 24.06.2006
342. Legner Lukáš Sonkal CZ – 1 – 360 24.06.2006
343. Sopr Václav Panter CZ – 1 – 361 24.06.2006
344. Bartoš Zbyněk Pardubice CZ – 1 – 362 24.06.2006
345. Kratochvíl Adam Frýdek-Místek CZ – 1 – 363 24.06.2006
346. Ondruško Ondřej Frýdek-Místek CZ – 1 – 364 24.06.2006
347. Červená Lia Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 365 24.06.2006
348. Klepikov Alexandr Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 366 24.06.2006
349. Prát Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 367 24.06.2006
350. Oniščenko Denis Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 368 24.06.2006
351. Křenovská Barbora Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 369 24.06.2006
352. Vrba Martin Velešín CZ – 1 – 370 24.06.2006
353. Rouha Milan Velešín CZ – 1 – 371 24.06.2006
354. Konečná Andrea Ostrava CZ – 1 – 372 15.07.2006
355. Kolářová Kateřina Frýdek-Místek CZ – 1 – 373 15.07.2006
356. Homolka Jiří Třeboň CZ – 1 – 374 15.07.2006
357. Koziar Radim Frýdek-Místek CZ – 1 – 375 15.07.2006
358. Kunz Lumír Frýdek-Místek CZ – 1 – 376 15.07.2006
359. Šesták Jan Tongil CZ – 1 – 377 15.07.2006
360. Jungwirth Tomáš Tongil CZ – 1 – 378 15.07.2006
361. Velebil Lukáš Dangun CZ – 1 – 379 15.07.2006
362. Řádek Zdeněk Dangun CZ – 1 – 380 15.07.2006
363. Pešek Jakub Naeryochagi CZ – 1 – 381 15.07.2006
364. Drábek Daniel Naeryochagi CZ – 1 – 382 15.07.2006
365. Mojdlová Markéta Fighting Arena CZ – 1 – 383 15.07.2006
366. Mokrosch Ondřej Joomuk CZ – 1 – 384 16.12.2006
367. Novák Aleš Pardubice CZ – 1 – 385 16.12.2006
368. Konár Jan Sonkal CZ – 1 – 386 16.12.2006
369. Konár Filip Sonkal CZ – 1 – 387 16.12.2006
370. Polakov Jiří Brno CZ – 1 – 388 16.12.2006
371. Svoboda Martin Ostrava CZ – 1 – 389 16.12.2006
372. Horkel Tomáš Ostrava CZ – 1 – 390 16.12.2006
373. Závodný Jakub Ostrava CZ – 1 – 391 16.12.2006
374. Hanák Roman Brno CZ – 1 – 392 16.12.2006
375. Duy Le Duc Brno CZ – 1 – 393 16.12.2006
376. Císař Jiří Velešín CZ – 1 – 394 16.12.2006
377. Prokeš Milan ml. Velešín CZ – 1 – 395 16.12.2006
378. Linhart Radim Velešín CZ – 1 – 396 16.12.2006
379. Kofroň Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 397 16.12.2006
380. Mašek Pavel Koguryo CZ – 1 – 398 16.12.2006
381. Kapička Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 399 16.12.2006
382. Kabelka Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 400 16.12.2006
383. Tuzar Patrik Panter CZ – 1 – 401 16.12.2006
384. Subera Daniel Panter CZ – 1 – 402 16.12.2006
385. Kudláček Jan Pardubice CZ – 1 – 403 16.12.2006
386. Sequensová Aneta Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 404 16.12.2006
387. Veverková Nikola Brno CZ – 1 – 405 16.12.2006
388. Kajzar Alan Ostrava CZ – 1 – 406 16.12.2006
389. Liška Vojtěch Ostrava CZ – 1 – 407 16.12.2006
390. Cahlík Tomáš Ostrava CZ – 1 – 408 16.12.2006
391. Soldán Marek Joomuk CZ – 1 – 409 16.12.2006
392. Pavlík Zbyněk Joomuk CZ – 1 – 410 16.12.2006
393. Mohyla Daniel Joomuk CZ – 1 – 411 16.12.2006
394. Pösinger Josef Kwangmyong CZ – 1 – 413 24.06.2007
395. Chotěbor Petr Kwangmyong CZ – 1 – 414 24.06.2007
396. Kašová Jana Panter CZ – 1 – 415 24.06.2007
397. Votápek Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 416 24.06.2007
398. Labík Jan Toigae CZ – 1 – 417 24.06.2007
399. Heydušek Marcel Silla CZ – 1 – 418 24.06.2007
400. Kouřilová Veronika Silla CZ – 1 – 419 24.06.2007
401. Beránek Aleš Toigae CZ – 1 – 420 24.06.2007
402. Procházka Štěpán Toigae CZ – 1 – 421 24.06.2007
403. Procházka Martin Toigae CZ – 1 – 422 24.06.2007
404. Stránský Jan Toigae CZ – 1 – 423 24.06.2007
405. Koval Libor Ostrava CZ – 1 – 424 24.06.2007
406. Dekan Martin Frýdek-Místek CZ – 1 – 425 24.06.2007
407. Poloch Radim Frýdek-Místek CZ – 1 – 426 24.06.2007
408. Koloničná Jana Frýdek-Místek CZ – 1 – 427 24.06.2007
409. Kristalas Dimitris Frýdek-Místek CZ – 1 – 428 24.06.2007
410. Vrchovecký Jan Opava CZ – 1 – 429 24.06.2007
411. Tietz Marek Opava CZ – 1 – 430 24.06.2007
412. Linhart Josef Fighting Arena CZ – 1 – 431 23.09.2007
413. Gorgolová Zuzana Fighting Arena CZ – 1 – 432 23.09.2007
414. Krubová Zuzana Koguryo CZ – 1 – 433 23.09.2007
415. Šimeček Filip Naeryochagi CZ – 1 – 434 23.09.2007
416. Kupčák Petr Frýdek-Místek CZ – 1 – 435 23.09.2007
417. Pešák Rostislav Frýdek-Místek CZ – 1 – 436 23.09.2007
418. Hemerová Aneta Sonkal CZ – 1 – 437 23.09.2007
419. Grodová Adéla Opava CZ – 1 – 438 23.09.2007
420. Pösingerová Anna Kwangmyong CZ – 1 – 439 23.09.2007
421. Lacíková Lucie Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 440 16.12.2007
422. Mráček Miroslav Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 441 16.12.2007
423. Veselý Dalibor Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 442 16.12.2007
424. Bartizal Jaroslav Velešín CZ – 1 – 443 16.12.2007
425. Rolník Marian-Daniel Velešín CZ – 1 – 444 16.12.2007
426. Pavlásková Lucie Joomuk CZ – 1 – 445 16.12.2007
427. Weizerová Kateřina Joomuk CZ – 1 – 446 16.12.2007
428. Málek Michal Koguryo CZ – 1 – 447 16.12.2007
429. Junová Monika Sonkal CZ – 1 – 448 16.12.2007
430. Chaloupka Zdeněk st. Třeboň CZ – 1 – 449 16.12.2007
431. Hasíková Viera Třeboň CZ – 1 – 450 16.12.2007
432. Štefl Jan Třeboň CZ – 1 – 451 16.12.2007
433. Štefl Pavel Třeboň CZ – 1 – 452 16.12.2007
434. Seménková Lenka Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 453 28.03.2008
435. Ležák Jan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 454 28.03.2008
436. Valášek Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 455 28.03.2008
437. Loupal Pavel Sonkal CZ – 1 – 456 05.04.2009
438. Vatechová Ivana Silla CZ – 1 – 457 28.03.2008
439. Pecina Petr Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 458 28.03.2008
440. Mráčková Michaela Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 459 28.03.2008
441. Veselý Viktor Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 460 28.03.2008
442. Danilin Nikita Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 461 28.03.2008
443. Šteiger Jan Silla CZ – 1 – 462 28.03.2008
444. Haisová Jitka Silla CZ – 1 – 463 03.08.2008
445. Kokášová Veronika Silla CZ – 1 – 464 03.08.2008
446. Král Jan Silla CZ – 1 – 465 03.08.2008
447. Novotný Jakub Silla CZ – 1 – 466 03.08.2008
448. Hrubá Blanka Silla CZ – 1 – 467 03.08.2008
449. Součková Lenka Pardubice CZ – 1 – 468 03.08.2008
450. Fojtů Jan Ostrava CZ – 1 – 469 03.08.2008
451. Jacko Karel Dangun CZ – 1 – 470 03.08.2008
452. Seménková Jitka Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 471 03.08.2008
453. Kuklíková Michaela Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 472 03.08.2008
454. Groll Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 473 03.08.2008
455. Kačírek Milan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 474 03.08.2008
456. Kučerová Ivana Panter CZ – 1 – 475 03.08.2008
457. Bílek Stanislav Gebaek CZ – 1 – 476 05.04.2009
458. Bína Tomáš Dangun CZ – 1 – 477 05.04.2009
459. Tolde Ondřej Dangun CZ – 1 – 478 05.04.2009
460. Vacík Josef Tongil CZ – 1 – 479 05.04.2009
461. Kubricht Jaroslav Sonkal CZ – 1 – 480 05.04.2009
462. Beneš Martin Sonkal CZ – 1 – 481 05.04.2009
463. Koubková Tereza Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 482 05.04.2009
464. Sporek Jakub Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 483 04.05.2009
465. Formánková Sylvie Brno CZ – 1 – 484 19.04.2009
466. Boháčková Jana Brno CZ – 1 – 485 19.04.2009
467. Martincová Iva Brno CZ – 1 – 486 19.04.2009
468. Macháček Jiří Brno CZ – 1 – 487 19.04.2009
469. Hrabalová Simona Brno CZ – 1 – 488 19.04.2009
470. Fröhlichová Petra Joomuk CZ – 1 – 489 19.04.2009
471. Mokroschová Anna Joomuk CZ – 1 – 490 19.04.2009
472. Valková Veronika Joomuk CZ – 1 – 491 19.04.2009
473. Pavlásek Michal Joomuk CZ – 1 – 492 19.04.2009
474. Majerová Monika Joomuk CZ – 1 – 493 19.04.2009
475. Kosík Martin Frýdek-Místek CZ – 1 – 494 19.04.2009
476. Kaštánek Jaroslav Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 495 02.08.2009
477. Hradcová Ivana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 496 02.08.2009
478. Münch Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 497 02.08.2009
479. Laš Vladimír Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 498 02.08.2009
480. Paláčková Beáta Opava CZ – 1 – 499 02.08.2009
481. Židek Martin Opava CZ – 1 – 500 02.08.2009
482. Zejda Pavel Koguryo CZ – 1 – 501 02.08.2009
483. Formánek Jan Brno CZ – 1 – 502 02.08.2009
484. Sedláček Martin Toigae CZ – 1 – 503 02.08.2009
485. Štochl Michal Toigae CZ – 1 – 504 02.08.2009
486. Chábera Ondřej Silla CZ – 1 – 505 02.08.2009
487. Španingerová Zuzana Velešín CZ – 1 – 506 06.12.2009
488. Novotná Petra Velešín CZ – 1 – 507 06.12.2009
489. Kysela Tomáš Velešín CZ – 1 – 508 06.12.2009
490. Šmíd Pavel Velešín CZ – 1 – 509 06.12.2009
491. Macháň Libor ml. Brno CZ – 1 – 510 06.12.2009
492. Lienerová Lucie Brno CZ – 1 – 511 06.12.2009
493. Míka Petr Brno CZ – 1 – 512 06.12.2009
494. Janíková Lucie Opava CZ – 1 – 513 06.12.2009
495. Pavlík Roman Ostrava CZ – 1 – 514 06.12.2009
496. Suder Michal Ostrava CZ – 1 – 515 06.12.2009
497. Rýgl Pavel Ostrava CZ – 1 – 516 06.12.2009
498. Svoboda Patrik Ostrava CZ – 1 – 517 06.12.2009
499. Majner Luboš Narama CZ – 1 – 518 20.12.2009
500. Hajšman Jan Narama CZ – 1 – 519 20.12.2009
501. Zumrová Aneta Toigae CZ – 1 – 520 20.12.2009
502. Přibyl Martin Gebaek CZ – 1 – 521 20.12.2009
503. Šádková Lucie Gebaek CZ – 1 – 522 20.12.2009
504. Kormoš Ondřej Gebaek CZ – 1 – 523 20.12.2009
505. Vysoudilová Barbora Třeboň CZ – 1 – 524 20.12.2009
506. Pravdová Kristýna Sonkal CZ – 1 – 525 20.12.2009
507. Hvězda Martin Silla CZ – 1 – 526 20.12.2009
508. Kopecká Martina Silla CZ – 1 – 527 20.12.2009
509. Veverka Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 528 20.12.2009
510. Chlebek Adam Fighting Arena CZ – 1 – 529 20.02.2010
511. Fiala Vojtěch Koguryo CZ – 1 – 530 20.02.2010
512. Kaděra Jan Frýdek-Místek CZ – 1 – 531 20.02.2010
513. Radotínský Michal Dangun CZ – 1 – 532 20.02.2010
514. Barabášová Sára Frýdek-Místek CZ – 1 – 533 20.02.2010
515. Hudková Kristýna Sonkal CZ – 1 – 534 20.02.2010
516. Novotný Jan Brno CZ – 1 – 535 20.02.2010
517. Malý Ondřej Dangun CZ – 1 – 536 17.04.2009
518. Svoboda Zdeněk Pardubice CZ – 1 – 537 01.08.2010
519. Pikal Aleš Dangun CZ – 1 – 538 01.08.2010
520. Melecký Jiří Opava CZ – 1 – 539 01.08.2010
521. Svoboda Milan Gebaek CZ – 1 – 540 01.08.2010
522. Vodička Tomáš Sonkal CZ – 1 – 541 01.08.2010
523. Kollár Jan Joomuk CZ – 1 – 542 01.08.2010
524. Matějka Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 543 01.08.2010
525. Varga Petr Gebaek CZ – 1 – 544 01.08.2010
526. Mojžíšek Marek Frýdek-Místek CZ – 1 – 545 01.08.2010
527. Radina Jan Silla CZ – 1 – 546 01.08.2010
528. Richterová Eliška Gebaek CZ – 1 – 547 01.08.2010
529. Kovář Jan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 548 01.08.2010
530. Onderka Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 549 01.08.2010
531. Čehovský Andreas Brno CZ – 1 – 550 12.12.2010
532. Fackenbergová Dominika Brno CZ – 1 – 551 12.12.2010
533. Valášek Timotheos Brno CZ – 1 – 552 12.12.2010
534. Kulhánek Jiří Třeboň CZ – 1 – 553 12.12.2010
535. Cigna Ludvík Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 554 12.12.2010
536. Schacherlová Ivana Tongil CZ – 1 – 555 12.12.2010
537. Kyrych Lukáš Brno CZ – 1 – 556 12.12.2010
538. Ženatík Oliver Fighting Arena CZ – 1 – 557 12.12.2010
539. Mikeš Patrik Koguryo CZ – 1 – 558 12.12.2010
540. Josková Aneta Gebaek CZ – 1 – 559 12.12.2010
541. Hušek Ondřej Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 560 12.12.2010
542. Brabenec Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 561 12.12.2010
543. Kolář Jakub Tongil CZ – 1 – 562 12.12.2010
544. Podroužek Michal Gebaek CZ – 1 – 563 12.12.2010
545. Miketová Petra Ostrava CZ – 1 – 564 12.12.2010
546. Smolka Robin Ostrava CZ – 1 – 565 12.12.2010
547. Zacharuk Michal Sonkal CZ – 1 – 566 12.12.2010
548. Kolář Josef Tongil CZ – 1 – 567 12.12.2010
549. Šnábl Pavel Sonkal CZ – 1 – 568 12.12.2010
550. Chamrádová Nela Frýdek-Místek CZ – 1 – 569 12.12.2010
551. Švajner Filip Narama CZ – 1 – 570 12.12.2010
552. Šídlo Jan Narama CZ – 1 – 571 12.12.2010
553. Mojžišová Lenka Třeboň CZ – 1 – 572 12.12.2010
554. Hloušková Lada Frýdek-Místek CZ – 1 – 573 12.12.2010
555. Fojtů Karel Ostrava CZ – 1 – 574 12.12.2010
556. Herma Tomáš Toigae CZ – 1 – 575 08.04.2011
557. Mrzena Pavel Velešín CZ – 1 – 576 08.04.2011
558. Lang Jiří Brno CZ – 1 – 577 08.04.2011
559. Podholová Kristýna Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 578 08.04.2011
560. Drdák Jakub Velešín CZ – 1 – 579 08.04.2011
561. Rouha Vojtěch Velešín CZ – 1 – 580 08.04.2011
562. Římanová Michaela Ostrava CZ – 1 – 581 08.04.2011
563. Fůs Michal Ostrava CZ – 1 – 582 08.04.2011
564. Heřmánek Jakub Silla CZ – 1 – 583 08.04.2011
565. Heřmánek Jan Silla CZ – 1 – 584 08.04.2011
566. Sikáček David Silla CZ – 1 – 585 08.04.2011
567. Opálka Jan Velešín CZ – 1 – 586 08.04.2011
568. Boček Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 587 31.07.2011
569. Tekverk Daniel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 588 31.07.2011
570. Komrsková Barbora Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 589 31.07.2011
571. Doležel Marek Dangun CZ – 1 – 590 31.07.2011
572. Kopečný Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 591 31.07.2011
573. Karpíšek Jiří Dangun CZ – 1 – 592 31.07.2011
574. Gerlichová Ludmila Milovice CZ – 1 – 593 31.07.2011
575. Švábik Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 594 31.07.2011
576. Šilha Petr Dangun CZ – 1 – 595 31.07.2011
577. Kosan Jiří Dangun CZ – 1 – 596 31.07.2011
578. Radina Petr Silla CZ – 1 – 597 11.12.2011
579. Uhlík Roman Silla CZ – 1 – 598 11.12.2011
580. Beneš Vítězslav Silla CZ – 1 – 599 11.12.2011
581. Tošovský Martin Gebaek CZ – 1 – 600 11.12.2011
582. Chaloupka Zdeněk ml. Třeboň CZ – 1 – 601 11.12.2011
583. Veverková Natálie Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 602 11.12.2011
584. Vavrinec Michal Silla CZ – 1 – 603 11.12.2011
585. Krejzl Chris Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 604 11.12.2011
586. Moravec Ivo Silla CZ – 1 – 605 11.12.2011
587. Kuna Mikuláš Silla CZ – 1 – 606 11.12.2011
588. Poes Tomáš Třeboň CZ – 1 – 607 11.12.2011
589. Šíhovec Pavel Velešín CZ – 1 – 608 01.04.2012
590. Chaloupková Petra Nomo CZ – 1 – 609 01.04.2012
591. Sluka Radek Velešín CZ – 1 – 610 01.04.2012
592. Kortan Petr Pardubice CZ – 1 – 611 01.04.2012
593. Březina Pavel Brno CZ – 1 – 612 01.04.2012
594. Valtera Jakub Pardubice CZ – 1 – 613 01.04.2012
595. Dlouhá Barbora Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 614 01.04.2012
596. Moravcová Adéla Frýdek-Místek CZ – 1 – 615 01.04.2012
597. Huml Jiří Sonkal CZ – 1 – 616 01.04.2012
598. Hanák Petr Pardubice CZ – 1 – 617 01.04.2012
599. Tuscherová Barbora Třeboň CZ – 1 – 618 01.04.2012
600. Nevludová Anna Frýdek-Místek CZ – 1 – 619 01.04.2012
601. Svoboda Matěj Frýdek-Místek CZ – 1 – 620 01.04.2012
602. Pantlík Dalibor Frýdek-Místek CZ – 1 – 621 01.04.2012
603. Rýdlová Karolína Gebaek CZ – 1 – 622 01.04.2012
604. Baranová Marina Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 623 01.04.2012
605. Sluka Dominik Velešín CZ – 1 – 624 01.04.2012
606. Novotný Petr Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 625 01.04.2012
607. Škrdla Milan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 626 05.08.2012
608. Bauerová Hana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 627 05.08.2012
609. Syblíková Anna Milovice CZ – 1 – 628 05.08.2012
610. Ondráček Robert Velešín CZ – 1 – 629 05.08.2012
611. Pochtiol Jan Fighting Arena CZ – 1 – 630 05.08.2012
612. Madej Martin Fighting Arena CZ – 1 – 631 05.08.2012
613. Hüttner František Velešín CZ – 1 – 632 05.08.2012
614. Sebastiao Richard Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 633 05.08.2012
615. Malý Dominik Ilkyok CZ – 1 – 634 05.08.2012
616. Hanischová Marie Fighting Arena CZ – 1 – 635 05.08.2012
617. Hůda Jan Velešín CZ – 1 – 636 05.08.2012
618. Straka Dominik Gebaek CZ – 1 – 637 09.12.2012
619. Dvořák Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 638 09.12.2012
620. Zejval Tomáš Gebaek CZ – 1 – 639 09.12.2012
621. Tranová Samanta Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 640 09.12.2012
622. Müller Filip Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 641 09.12.2012
623. Betuštiaková Anna Třeboň CZ – 1 – 642 09.12.2012
624. Bátrla Michael Ilkyok CZ – 1 – 643 09.12.2012
625. Zörkler Michal Gebaek CZ – 1 – 644 09.12.2012
626. Holečková Veronika Sonkal CZ – 1 – 645 09.12.2012
627. Zejval Vojtěch Gebaek CZ – 1 – 646 09.12.2012
628. Strnad David Tongil CZ – 1 – 647 09.12.2012
629. Munkhbaatar Munkhtaivan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 648 09.12.2012
630. Bříza David Tongil CZ – 1 – 649 09.12.2012
631. Betuštiak Miroslav Třeboň CZ – 1 – 650 09.12.2012
632. Benešová Eliška Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 651 14.04.2013
633. Buchtová Barbora Brno CZ – 1 – 652 14.04.2013
634. Chlebek David Frýdek-Místek CZ – 1 – 653 14.04.2013
635. Maříková Miroslava Tongil CZ – 1 – 654 14.04.2013
636. Kopecký David Silla CZ – 1 – 655 14.04.2013
637. Škopková Veronika Tongil CZ – 1 – 656 14.04.2013
638. Pavlík Jan Tongil CZ – 1 – 657 14.04.2013
639. Geyer Jakub Tongil CZ – 1 – 658 14.04.2013
640. Janda Pavel Narama CZ – 1 – 659 14.04.2013
641. Kundela Petr Koguryo CZ – 1 – 660 14.04.2013
642. Pliska Lubomír Brno CZ – 1 – 661 25.05.2013
643. Matoušek Rudolf Koguryo CZ – 1 – 662 25.05.2013
644. Olesz Vladislav Ostrava CZ – 1 – 663 25.05.2013
645. Peterek Tomáš Ostrava CZ – 1 – 664 25.05.2013
646. Talacek Robin Ostrava CZ – 1 – 665 25.05.2013
647. Lampartová Andrea Kangsong CZ – 1 – 666 25.05.2013
648. Fryštacký Milan Ostrava CZ – 1 – 667 25.05.2013
649. Maier Marek Joomuk CZ – 1 – 668 25.05.2013
650. Kostura Radim Joomuk CZ – 1 – 669 25.05.2013
651. Preis Rudolf Brno CZ – 1 – 670 25.05.2013
652. Popelová Kristýna Brno CZ – 1 – 671 25.05.2013
653. Ondráček Tomáš Brno CZ – 1 – 672 25.05.2013
654. Klomfar Ladislav Nomo CZ – 1 – 673 04.08.2013
655. Vasserbauer Radek Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 674 04.08.2013
656. Sklenář Zdeněk Ostrava CZ – 1 – 675 04.08.2013
657. Chaloupková Renáta Nomo CZ – 1 – 676 04.08.2013
658. Jindra Kristián Toigae CZ – 1 – 677 04.08.2013
659. Hradílková Eliška Frýdek-Místek CZ – 1 – 678 04.08.2013
660. Slaba Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 679 04.08.2013
661. Lobík Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 680 04.08.2013
662. Mandáková Tereza Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 681 04.08.2013
663. Cigna Leonard Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 682 04.08.2013
664. Růženec Jakub Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 683 04.08.2013
665. Janeček Petr Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 684 08.12.2013
666. Trundová Mária Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 685 08.12.2013
667. Zadražilová Renata Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 686 08.12.2013
668. Tulach Jan Narama CZ – 1 – 687 08.12.2013
669. Huda Tomáš Narama CZ – 1 – 688 08.12.2013
670. Balážia Michal Brno CZ – 1 – 689 08.12.2013
671. Dvořáček Jan Sonkal CZ – 1 – 690 08.12.2013
672. Uher David Brno CZ – 1 – 691 08.12.2013
673. Burdová Monika Frýdek-Místek CZ – 1 – 692 08.12.2013
674. Jonšta Jakub Fighting Arena CZ – 1 – 693 08.12.2013
675. Doležel Štěpán Frýdek-Místek CZ – 1 – 694 08.12.2013
676. Zimmermannová Kateřina Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 695 08.12.2013
677. Santnerová Sára Dangun CZ – 1 – 696 08.12.2013
678. Novák Jiří Sonkal CZ – 1 – 697 08.12.2013
679. Yatsuk Maxim Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 698 08.12.2013
680. Tranová Jennifer Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 699 08.12.2013
681. Černovská Veronika Silla CZ – 1 – 700 02.03.2014
682. Křivánek Daniel Ilkyok CZ – 1 – 701 02.03.2014
683. Benešová Marie Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 702 02.03.2014
684. Benešová Štěpánka Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 703 02.03.2014
685. Kučera Pavel Panter CZ – 1 – 704 02.03.2014
686. Veverka Lukáš Sonkal CZ – 1 – 705 02.03.2014
687. Matoušek Jiří Koguryo CZ – 1 – 706 02.03.2014
688. Sotolář Tomáš Koguryo CZ – 1 – 707 02.03.2014
689. Čapek René Sonkal CZ – 1 – 708 02.03.2014
690. Kratochvíl Miroslav Velešín CZ – 1 – 709 02.03.2014
691. Kameník Josef Kerberos CZ – 1 – 710 02.03.2014
692. Svoboda Ondřej Dangun CZ – 1 – 711 27.07.2014
693. Hvězdová Pavla Hwarang CZ – 1 – 712 27.07.2014
694. Žilinská Tereza Sonkal CZ – 1 – 713 27.07.2014
695. Kuš Dominik Dangun CZ – 1 – 714 27.07.2014
696. Benediktová Vendula Sonkal CZ – 1 – 715 27.07.2014
697. Karpíšková Kateřina Dangun CZ – 1 – 716 27.07.2014
698. Roun Tomáš Ohdokwan CZ – 1 – 717 27.07.2014
699. Štípek Petr Ohdokwan CZ – 1 – 718 27.07.2014
700. Ranoš David Kangsong CZ – 1 – 719 27.07.2014
701. Ostatnický Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 720 27.07.2014
702. Sedlák Jiří Třeboň CZ – 1 – 721 14.12.2014
703. Ryček Jakub Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 722 14.12.2014
704. Seménková Hana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 723 14.12.2014
705. Friedl Martin Brno CZ – 1 – 724 14.12.2014
706. Lackinger Alois Velešín CZ – 1 – 725 14.12.2014
707. Kůstová Iva Ilkyok CZ – 1 – 726 14.12.2014
708. Betuštiaková Ema Třeboň CZ – 1 – 727 14.12.2014
709. Zíková Hana Opava CZ – 1 – 728 14.12.2014
710. Zíková Kateřina Opava CZ – 1 – 729 14.12.2014
711. Novák Jan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 730 14.12.2014
712. Máchová Eliška Třeboň CZ – 1 – 731 14.12.2014
713. Houdek Matěj Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 732 14.12.2014
714. Dušánek Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 733 14.12.2014
715. Čurdová Anežka Viktorie Třeboň CZ – 1 – 734 14.12.2014
716. Molnár Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 735 14.12.2014
717. Mládek Antonín Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 736 18.04.2015
718. Štekerová Tereza Sonkal CZ – 1 – 737 18.04.2015
719. Povýšil David Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 738 18.04.2015
720. Müller Jan Fighting Arena CZ – 1 – 739 18.04.2015
721. Hub Ondřej Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 740 18.04.2015
722. Crlík Daniel Brno CZ – 1 – 741 18.04.2015
723. Holba Radek Brno CZ – 1 – 742 18.04.2015
724. Bureš Martin Sabom CZ – 1 – 743 18.04.2015
725. Čermák Dominik Panter CZ – 1 – 744 26.07.2015
726. Názlerová Eva Panter CZ – 1 – 745 26.07.2015
727. Kalabis Tomáš Dangun CZ – 1 – 746 26.07.2015
728. Frič Lukáš Tongil CZ – 1 – 747 26.07.2015
729. Hudeček Jindřich Kangsong CZ – 1 – 748 26.07.2015
730. Pospíšil Jan Tongil CZ – 1 – 749 26.07.2015
731. Strejček Josef Raptor CZ – 1 – 750 26.07.2015
732. Dvořáčková Olga Tongil CZ – 1 – 751 26.07.2015
733. Čutka Jan Tongil CZ – 1 – 752 26.07.2015
734. Radmanovičová Maria Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 753 26.07.2015
735. Krumpl Štěpán Ohdokwan CZ – 1 – 754 13.12.2015
736. Bluchová Vendula Frýdek-Místek CZ – 1 – 755 13.12.2015
737. Tomeš Jiří Ohdokwan CZ – 1 – 756 13.12.2015
738. Hrstková Lenka Sonkal CZ – 1 – 757 13.12.2015
739. Foldyna Vojtěch Jan Frýdek-Místek CZ – 1 – 758 13.12.2015
740. Jíchová Petra Silla CZ – 1 – 759 13.12.2015
741. Špytková Michaela Gebaek CZ – 1 – 760 13.12.2015
742. Landsinger Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 761 13.12.2015
743. Veselý Václav Velešín CZ – 1 – 762 13.12.2015
744. Willimetz Robert Kerberos CZ – 1 – 763 13.12.2015
745. Žaloudek Marek Silla CZ – 1 – 764 13.12.2015
746. Hladík Ondřej Kerberos CZ – 1 – 765 13.12.2015
747. Profant Jan Třeboň CZ – 1 – 766 13.12.2015
748. Záhejský Radek Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 767 13.12.2015
749. Horváth Michal Silla CZ – 1 – 768 13.12.2015
750. Pavelka Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 769 13.12.2015
751. Kondelík Ondřej Ohdokwan CZ – 1 – 770 13.12.2015
752. Matzner Vlastimil Kangsong CZ – 1 – 771 13.12.2015
753. Tůma František Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 772 13.12.2015
754. Petrášek Petr Velešín CZ – 1 – 773 13.12.2015
755. Postl Ondřej Pedagog CZ – 1 – 774 02.04.2016
756. Kotásková Barbora Frýdek-Místek CZ – 1 – 775 02.04.2016
757. Kliment Jiří Tongil CZ – 1 – 776 02.04.2016
758. Pokorná Nicole Silla CZ – 1 – 777 02.04.2016
759. Kindl Herbert Sonkal CZ – 1 – 778 21.05.2016
760. Dajbych Václav Kerberos CZ – 1 – 779 21.05.2016
761. Poklopová Aneta Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 780 07.08.2016
762. Macháčková Tereza Panter CZ – 1 – 781 07.08.2016
763. Králová Marie Panter CZ – 1 – 782 07.08.2016
764. Krušinová Jana Frýdek-Místek CZ – 1 – 783 13.08.2016
765. Flachsová Jindřiška Nomo CZ – 1 – 784 13.08.2016
766. Deingruber Ondřej Ostrava CZ – 1 – 785 13.08.2016
767. Žilák Marián Toigae CZ – 1 – 786 13.08.2016
768. Kůs Pavel Namu CZ – 1 – 787 13.08.2016
769. Černý Miroslav Namu CZ – 1 – 788 13.08.2016
770. Benedikt Michal Namu CZ – 1 – 789 13.08.2016
771. Hodouš Daniel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 790 11.12.2016
772. Svátek Martin Ohdokwan CZ – 1 – 791 11.12.2016
773. Snížková Vendula Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 792 11.12.2016
774. Loudová Petra Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 793 11.12.2016
775. Vojta Michal Třeboň CZ – 1 – 794 11.12.2016
776. Novák Miroslav Sonkal CZ – 1 – 795 11.12.2016
777. Kočiš Radek Kerberos CZ – 1 – 796 11.12.2016
778. Svoboda Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 797 11.12.2016
779. Skalický Petr Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 798 11.12.2016
780. Anděl Petr Dangun CZ – 1 – 799 08.04.2017
781. Hladki Michal Dangun CZ – 1 – 800 08.04.2017
782. Kropáč Vojtěch Frýdek-Místek CZ – 1 – 801 08.04.2017
783. Martiník Lukáš Opava CZ – 1 – 802 08.04.2017
784. Tvardek Jakub Fighting Arena CZ – 1 – 803 08.04.2017
785. Šebestová Barbora Fighting Arena CZ – 1 – 804 08.04.2017
786. Zachrdla Jan Milovice CZ – 1 – 805 08.04.2017
787. Pastorek Adam Sonkal CZ – 1 – 806 21.05.2017
788. Koutský Jakub Pardubice CZ – 1 – 807 21.05.2017
789. Hlavinka Radek Pardubice CZ – 1 – 808 21.05.2017
790. Miler Jan Toigae CZ – 1 – 809 21.05.2017
791. Ropek Jiří Pardubice CZ – 1 – 810 21.05.2017
792. Pavelka Vojtěch Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 811 30.07.2017
793. Fuxová Eliška Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 812 30.07.2017
794. Kubátová Adéla Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 813 30.07.2017
795. Koubková Magdaléna Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 814 30.07.2017
796. Krbcová Anna Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 815 30.07.2017
797. Pavlas Ondřej Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 816 30.07.2017
798. Hejtmánek Adam Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 817 30.07.2017
799. Boček Boris Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 818 30.07.2017
800. Sluka Lukáš Velešín CZ – 1 – 819 30.07.2017
801. Skalický Vít Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 820 30.07.2017
802. Hrušková Zuzana Ilkyok CZ – 1 – 821 30.07.2017
803. Gugh Marek Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 822 30.07.2017
804. Selicharová Hana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 823 30.07.2017
805. Studna Martin Fénix CZ – 1 – 824 30.07.2017
806. Březinová Ivana Panter CZ – 1 – 825 30.07.2017
807. Opičková Šárka Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 826 30.07.2017
808. Bradáč František Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 827 30.07.2017
809. Hálek Pavel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 828 30.07.2017
810. Štěpo Pavel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 829 30.07.2017
811. Macháček Milan Panter CZ – 1 – 830 30.07.2017
812. Faltin Jiří Sonkal CZ – 1 – 831 10.12.2017
813. Fejta Tomáš Koguryo CZ – 1 – 832 10.12.2017
814. Velecký Petr Opava CZ – 1 – 833 10.12.2017
815. Kozel Patrik Pardubice CZ – 1 – 834 10.12.2017
816. Thun Tomáš ml. Pardubice CZ – 1 – 835 10.12.2017
817. Fialka Daniel František Nomo CZ – 1 – 836 10.12.2017
818. Mertová Vendula Frýdek-Místek CZ – 1 – 837 10.12.2017
819. Vařeka Viktor Frýdek-Místek CZ – 1 – 838 10.12.2017
820. Nguyen Hai Trieu Nomo CZ – 1 – 839 10.12.2017
821. Frenková Martina Nomo CZ – 1 – 840 10.12.2017
822. Hlavatík Marián Frýdek-Místek CZ – 1 – 841 10.12.2017
823. Nguyen Hai Anh Nomo CZ – 1 – 842 07.04.2018
824. Tobolová Tereza Fighting Arena CZ – 1 – 843 07.04.2018
825. Rožboudová Veronika Třeboň CZ – 1 – 844 07.04.2018
826. Chmelíková Karolína Sonkal CZ – 1 – 845 07.04.2018
827. Kroviářová Klára Fighting Arena CZ – 1 – 846 07.04.2018
828. Mullerová Lucie Fighting Arena CZ – 1 – 847 07.04.2018
829. Beránek Michal Nomo CZ – 1 – 848 07.04.2018
830. Bruck Jakub Brno CZ – 1 – 849 07.04.2018
831. Suchý Martin Brno CZ – 1 – 850 07.04.2018
832. Lašťovková Martina Silla CZ – 1 – 851 07.04.2018
833. Ramšáková Renata Silla CZ – 1 – 852 07.04.2018
834. Procházka Pavel Dangun CZ – 1 – 853 07.04.2018
835. Šedina Radek Silla CZ – 1 – 854 07.04.2018
836. Willimetz Daniel Kerberos CZ – 1 – 855 20.05.2018
837. Popov Egor Sonkal CZ – 1 – 856 20.05.2018
838. Makovičková Aneta Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 857 28.07.2018
839. Pavlas Marek Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 858 28.07.2018
840. Fialová Anna Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 859 28.07.2018
841. Snížek Kryštof Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 860 28.07.2018
842. Meduňová Tereza Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 861 28.07.2018
843. Vlček Daniel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 862 28.07.2018
844. Komárková Daniela Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 863 28.07.2018
845. Bartoš Lukáš Chonji CZ – 1 – 864 28.07.2018
846. Veškrna Jan Sonkal CZ – 1 – 865 28.07.2018
847. Máchová Andrea Třeboň CZ – 1 – 866 28.07.2018
848. Jedidi Elen Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 867 28.07.2018
849. Selichar Petr Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 868 28.07.2018
850. Křížová Nikol Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 869 28.07.2018
851. Pavelec Šimon Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 870 28.07.2018
852. Vondřejc Tomáš Tongil CZ – 1 – 871 28.07.2018
853. Nový Matouš Panter CZ – 1 – 872 28.07.2018
854. Čuhel Petr Chonji CZ – 1 – 873 28.07.2018
855. Dvořáček Petr Tongil CZ – 1 – 874 28.07.2018
856. Makovička Karel Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 875 28.07.2018
857. Vondřejc Roman st. Tongil CZ – 1 – 876 28.07.2018
858. Kotlín Miloš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 877 28.07.2018
859. Mišovic Matěj Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 878 22.09.2018
860. Sejkorová Tereza Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 879 22.09.2018
861. Sahula David Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 880 22.09.2018
862. Procházka Adam Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 881 22.09.2018
863. Pavelek Lukáš Opava CZ – 1 – 882 02.12.2018
864. Ševčík Kryštof Třeboň CZ – 1 – 883 02.12.2018
865. Dostálová Tereza Brno CZ – 1 – 884 02.12.2018
866. Jaroš Adam Pedagog CZ – 1 – 885 02.12.2018
867. Horáčková Eliška Brno CZ – 1 – 886 02.12.2018
868. Šestáková Šárka Sonkal CZ – 1 – 887 02.12.2018
869. Gros Jaroslav Narama CZ – 1 – 888 02.12.2018
870. Borkovec Pavel Brno CZ – 1 – 889 02.12.2018
871. Muszynski Aleksander Brno CZ – 1 – 890 10.02.2018
872. Doležal Tomáš Koguryo CZ – 1 – 891 17.03.2019
873. Boučková Vendula Fighting Arena CZ – 1 – 892 17.03.2019
874. Halabrín František Velešín CZ – 1 – 893 17.03.2019
875. Vltavský Martin Fighting Arena CZ – 1 – 894 17.03.2019
876. Tvrdíková Anna Marie Fighting Arena CZ – 1 – 895 17.03.2019
877. Šebestová Klára Fighting Arena CZ – 1 – 896 17.03.2019
878. Urbancová Michaela Velešín CZ – 1 – 897 02.06.2019
879. Halabrín František Velešín CZ – 1 – 898 02.06.2019
880. Mrázek David Kwangmyong CZ – 1 – 899 02.06.2019
881. Žalmanová Lenka Kwangmyong CZ – 1 – 900 02.06.2019
882. Kümmel Jan Tongil CZ – 1 – 901 02.06.2019
883. Veselý Vít Velešín CZ – 1 – 902 02.06.2019
884. Sedláček Štěpán Milovice CZ – 1 – 903 02.06.2019
885. Kučera Filip Hwarang CZ – 1 – 904 02.06.2019
886. Trabalíková Šarlota Gebaek CZ – 1 – 905 02.06.2019
887. Špytková Kateřina Gebaek CZ – 1 – 906 02.06.2019
888. Vavrušková Eliška Gebaek CZ – 1 – 907 02.06.2019
889. Szkandera Adam Joomuk CZ – 1 – 908 02.06.2019
890. Drobný Ivan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 909 04.08.2019
891. Abrat Noorudin Dangun CZ – 1 – 910 04.08.2019
892. Šafařík Štěpán Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 911 04.08.2019
893. Vebr Jaroslav Fénix CZ – 1 – 912 04.08.2019
894. Pokojová Jana Brno CZ – 1 – 913 04.08.2019
895. Menclová Kateřina Panter CZ – 1 – 914 04.08.2019
896. Vlásek Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 915 04.08.2019
897. Krečmerová Dorota Fighting Arena CZ – 1 – 916 04.08.2019
898. Randák Ondřej Fénix CZ – 1 – 917 04.08.2019
899. Svatková Blanka Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 918 04.08.2019
900. Parchomenko Ondřej Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 919 04.08.2019
901. Halperin Gavin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 920 04.08.2019
902. Bulířová Kateřina Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 921 04.08.2019
903. Hach David Panter CZ – 1 – 922 04.08.2019
904. Holcová Karolína Milovice CZ – 1 – 923 04.08.2019
905. Faltin Ondřej Sonkal CZ – 1 – 924 04.08.2019
906. Ryšavá Monika Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 925 04.08.2019
907. Miffek Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 926 04.08.2019
908. Dvořák Matyáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 927 04.08.2019
909. Dolíhal David Brno CZ – 1 – 928 01.12.2019
910. Huppert Jan Brno CZ – 1 – 929 01.12.2019
911. Pavlíčková Magdaléna Opava CZ – 1 – 930 01.12.2019
912. Kratochvílová Lucie Pardubice CZ – 1 – 931 01.12.2019
913. Halfarová Barbora Fénix CZ – 1 – 932 01.12.2019
914. Elstner Vojtěch Třeboň CZ – 1 – 933 01.12.2019
915. Sedlačková Sabína Brno CZ – 1 – 934 01.12.2019
916. Aprik Konstantin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 935 01.12.2019
917. Pospíšil Dominik Silla CZ – 1 – 936 01.12.2019
918. Rydrych Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 937 01.12.2019
919. Matýšek Martin Brno CZ – 1 – 938 01.12.2019
920. Ficková Kateřina Třeboň CZ – 1 – 939 01.12.2019
921. Gola Tomáš Kangsong CZ – 1 – 940 01.12.2019
922. Joachimova Marta Sonkal CZ – 1 – 941 03.01.2019
923. Daniš Bohumil Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 942 19.07.2020
924. Hladki Alexsandr Dangun CZ – 1 – 943 19.07.2020
925. Kohout Martin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 944 19.07.2020
926. Sahulová Ivana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 945 19.07.2020
927. Pantlíková Blažena Gebaek CZ – 1 – 946 19.07.2020
928. Jílek Miroslav Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 947 19.07.2020
929. Růžička Tomáš Pardubice CZ – 1 – 948 19.07.2020
930. Nekorancová Aneta Gebaek CZ – 1 – 949 19.07.2020
931. Smrčinová Barbora Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 950 19.07.2020
932. Jakobová Anna Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 951 19.07.2020
933. Odstrčilová Jana Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 952 19.07.2020
934. Zipserová Antonie Fighting Arena CZ – 1 – 953 19.07.2020
935. Minaříková Marcela Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 954 19.07.2020
936. Hůdová Klára Velešín CZ – 1 – 955 19.07.2020
937. Jakobová Kateřina Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 956 19.07.2020
938. Makovičková Gabriela Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 957 19.07.2020
939. Vorel Antonín Velešín CZ – 1 – 958 29.05.2021
940. Kubálková Sandra Velešín CZ – 1 – 959 29.05.2021
941. Rouha Jan Velešín CZ – 1 – 960 29.05.2021
942. Šulák Daniel Pardubice CZ – 1 – 961 09.06.2021
943. Skála Hubert Sonkal CZ – 1 – 962 09.06.2021
944. Bacílek Matěj Silla CZ – 1 – 963 09.06.2021
945. Konopichin Igor Namu CZ – 1 – 964 01.08.2021
946. Bednář Vít Velešín CZ – 1 – 965 01.08.2021
947. Kochová Renata Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 966 01.08.2021
948. Beresh Karina Namu CZ – 1 – 967 01.08.2021
949. Benedikt Jáchym Namu CZ – 1 – 968 01.08.2021
950. Šrámková Helena Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 969 01.08.2021
951. Šotola Vojtěch Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 970 01.08.2021
952. Balaš Robin Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 971 01.08.2021
953. Šrubařová Karla Ostrava CZ – 1 – 972 26.09.2021
954. Komárek Jakub Gebaek CZ – 1 – 973 26.09.2021
955. Simandlová Tereza Sonkal CZ – 1 – 974 26.09.2021
956. Biňovcová Aneta Třeboň CZ – 1 – 975 26.09.2021
957. Hanzlíková Tereza Ostrava CZ – 1 – 976 26.09.2021
958. Kafonková Tereza Fighting Arena CZ – 1 – 977 26.09.2021
959. Kaprálová Nikola Nomo CZ – 1 – 978 26.09.2021
960. Sekera Lukáš Sabom CZ – 1 – 979 26.09.2021
961. Máchová Veronika Třeboň CZ – 1 – 980 26.09.2021
962. Schaffelhofer David Tongil CZ – 1 – 981 11.12.2021
963. Andrejič Nikola Tongil CZ – 1 – 982 11.12.2021
964. Hebert Petr Dangun CZ – 1 – 983 11.12.2021
965. Pazdro Vladimír Dangun CZ – 1 – 984 11.12.2021
966. Dudová Tereza Dangun CZ – 1 – 985 11.12.2021
967. Maroušková Michaela Dangun CZ – 1 – 986 11.12.2021
968. Cholevík Petr Frýdek-Místek CZ – 1 – 987 11.12.2021
969. Duda Marek Frýdek-Místek CZ – 1 – 988 11.12.2021
970. Beránek Jiří Nomo CZ – 1 – 989 27.02.2022
971. Štěpová Petra Circle CZ – 1 – 990 27.02.2022
972. Majdán Štefan Narama CZ – 1 – 991 27.02.2022
973. Matoušek Martin Koguryo CZ – 1 – 992 27.02.2022
974. Abelová Alena Nomo CZ – 1 – 993 27.02.2022
975. Duong Minh Quang Narama CZ – 1 – 994 27.02.2022
976. Randák Prokop Fénix CZ – 1 – 995 27.02.2022
977. Vostrá Aneta Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 996 27.02.2022
978. Koláčková Alexandra Frýdek-Místek CZ – 1 – 997 27.02.2022
979. Dvorský Adam Brno CZ – 1 – 998 27.02.2022
980. Sýkora Michal Chonji CZ – 1 – 999 07.08.2022
981. Procházka David Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1000 07.08.2022
982. Maiwald Michal Opava CZ – 1 – 1001 07.08.2022
983. Straka Petr Silla CZ – 1 – 1002 07.08.2022
984. Mikešová Jana Velešín CZ – 1 – 1003 07.08.2022
985. Tomášek Martin Opava CZ – 1 – 1004 07.08.2022
986. Kohoutová Kateřina Kwangmyong CZ – 1 – 1005 07.08.2022
987. Reissig Lukáš Hwarang CZ – 1 – 1006 07.08.2022
988. Salátek Michael Hwarang CZ – 1 – 1007 07.08.2022
989. Špaňúr Martin Pardubice CZ – 1 – 1008 07.08.2022
990. Mrázková Tereza Kwangmyong CZ – 1 – 1009 07.08.2022
991. Bromovský Petr Kwangmyong CZ – 1 – 1010 07.08.2022
992. Matoušek Filip Koguryo CZ – 1 – 1011 07.08.2022
993. Císař Matěj Velešín CZ – 1 – 1012 07.08.2022
994. Císař Jakub Velešín CZ – 1 – 1013 07.08.2022
995. Křižánek Ondřej Ostrava CZ – 1 – 1014 07.08.2022
996. Hřebejková Michaela Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1015 07.08.2022
997. Ševčíková Adéla Silla CZ – 1 – 1016 07.08.2022
998. Korýdek Mikuláš Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1017 07.08.2022
999. Václavík David Velešín CZ – 1 – 1018 07.08.2022
1000. Heydušková Petra Silla CZ – 1 – 1019 07.08.2022
1001. Doležal Kryštof Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1020 07.08.2022
1002. Sahula Vít Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1021 07.08.2022
1003. Hetman Artem Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1022 07.08.2022
1004. Vladyka Václav Jan Gebaek Hosinsool CZ – 10 – 1023 07.08.2022
1005. Addar Jan Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1024 07.08.2022
1006. Pavelka Jindřich Gebaek Hosinsool CZ – 1 – 1025 07.08.2022
Světle šedě vyznačení členové nejsou v současné době aktivní.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI