Držitelé třetího danu

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 3. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Pořadí Příjmení a jméno Sdružený subjekt (k datu zkoušky) Číslo certifikátu Datum zkoušky
1. Burian Ladislav Toigae CZ – 3 – 1 09.10.1994
2. Vomáčka Jaroslav Hwarang CZ – 3 – 2 09.10.1994
3. Galbač Miroslav Naeryochagi CZ – 3 – 3 09.10.1994
4. Kaňka Rostislav Tongil CZ – 3 – 4 04.06.1995
5. Machota Vladimir Kwanggae CZ – 3 – 5 09.10.1994
6. Poklop Petr Dangun CZ – 3 – 6 07.09.1996
7. Heydušková Radka Kwanggae CZ – 3 – 7 07.09.1996
8. Michl Jaromír Naeryochagi CZ – 3 – 8 07.09.1996
9. Gazda Jiří Gebaek Praha CZ – 3 – 9 07.09.1996
10. Vomáčka Josef Hwarang CZ – 3 – 10 07.09.1996
11. Vácha Petr Pedagog CZ – 3 – 11 07.09.1996
12. Kaňková Šárka Tongil CZ – 3 – 12 29.11.1997
13. Veselý Miloš Kerberos CZ – 3 – 13 28.09.1998
14. Andrýsek Petr Narama CZ – 3 – 14 19.11.2000
15. Mácha Zbyněk Třeboň CZ – 3 – 15 19.11.2000
16. Vrábel Ondřej Sonkal CZ – 3 – 16 14.12.2003
17. Šeda Theodor Sonkal CZ – 3 – 17 14.12.2003
18. Sýkora Miroslav Frýdek-Místek CZ – 3 – 18 14.12.2003
19. Zámečník Martin Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 19 14.12.2003
20. Prchal Miroslav Sammoon CZ – 3 – 20 14.12.2003
21. Lazor Marek Ostrava CZ – 3 – 21 14.12.2003
22. Lazorová Jana Ostrava CZ – 3 – 22 14.12.2003
23. Juhás Jozef Joomuk CZ – 3 – 23 14.12.2003
24. Macháň Libor Brno CZ – 3 – 24 14.12.2003
25. Smejkal Petr Toigae CZ – 3 – 25 14.12.2003
26. Vomáčková Věra Hwarang CZ – 3 – 26 05.12.2004
27. Prokeš Milan Velešín CZ – 3 – 27 18.12.2005
28. Kindl Michal Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 28 18.12.2005
29. Šindler Petr Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 29 18.12.2005
30. Martiník Lukáš Ostrava CZ – 3 – 30 18.12.2005
31. Adamojurka Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 31 24.06.2006
32. Pařík Petr Kerberos CZ – 3 – 32 24.06.2006
33. Zeman Josef Toigae CZ – 3 – 33 24.06.2006
34. Bareš Pavel Sonkal CZ – 3 – 34 24.06.2006
36. Teslík Jiří Ostrava CZ – 3 – 36 16.12.2006
37. Vavruška Zdeněk Gebaek CZ – 3 – 37 16.12.2007
38. Klaška Jan Třeboň CZ – 3 – 38 05.04.2009
39. Mraček Jan Třeboň CZ – 3 – 39 05.04.2009
40. Kratochvíl Jan Dangun CZ – 3 – 40 05.04.2009
41. Šípal Ivan Dangun CZ – 3 – 41 05.04.2009
42. Švanda Vladimír Sonkal CZ – 3 – 42 05.04.2009
43. Samussev Vladimír Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 43 05.04.2009
44. Bor Michal Silla CZ – 3 – 44 05.04.2009
45. Linhart Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 45 05.04.2009
46. Richter František Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 46 05.04.2009
47. Kuba Tomáš Ilkyok CZ – 3 – 47 19.04.2009
48. Kolář Radek Pardubice CZ – 3 – 48 19.04.2009
49. Jeřábek František Velešín CZ – 3 – 49 19.04.2009
50. Císař Aleš Velešín CZ – 3 – 50 19.04.2009
51. Vinárková Lucie Opava CZ – 3 – 51 19.04.2009
52. Svitek Martin Sonkal CZ – 3 – 52 02.08.2009
53. Rubeš Zdeněk Tongil CZ – 3 – 53 02.08.2009
54. Šiveňová Hana Tongil CZ – 3 – 54 02.08.2009
55. Tihelka Kamil Opava CZ – 3 – 55 06.12.2009
56. Raida Martin Opava CZ – 3 – 56 06.12.2009
57. Žitník Michal Joomuk CZ – 3 – 57 06.12.2009
58. Simotová Vendula Tongil CZ – 3 – 58 20.12.2009
59. Vyzrál Aleš Narama CZ – 3 – 59 20.12.2009
60. Koziarová Jana Frýdek-Místek CZ – 3 – 60 12.12.2010
61. Birkášová Kateřina Frýdek-Místek CZ – 3 – 61 12.12.2010
62. Cigáň Pavel Samil Čebín CZ – 3 – 62 26.01.2011
63. Kutílek Petr Dangun CZ – 3 – 63 08.04.2011
64. Procházková Aneta Sabom CZ – 3 – 64 08.04.2011
65. Sequensová Aneta Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 65 31.07.2011
66. Kofroň Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 66 31.07.2011
67. Kajzar Alan Ostrava CZ – 3 – 67 31.07.2011
68. Přibylová Jana Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 68 31.07.2011
69. Komrska Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 69 31.07.2011
70. Chaloupka Zdeněk st. Třeboň CZ – 3 – 70 11.12.2011
71. Svoboda Jaroslav Brno CZ – 3 – 71 01.04.2012
72. Havlíček Roman Naeryochagi CZ – 3 – 72 01.04.2012
73. Procházka Štěpán Toigae CZ – 3 – 73 01.04.2012
74. Novotný Jakub Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 74 01.04.2012
75. Münch Martin Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 75 09.12.2012
76. Chaloupka Jan ml. Nomo CZ – 3 – 76 09.12.2012
77. Táborská Žaneta Třeboň CZ – 3 – 77 09.12.2012
78. Kobylarz Michal Koguryo CZ – 3 – 78 09.12.2012
79. Heydušek Marcel Silla CZ – 3 – 79 09.12.2012
80. Chaloupka Jan st. Nomo CZ – 3 – 80 09.12.2012
81. Kabelka Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 81 14.04.2013
82. Veverka Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 82 14.04.2013
83. Císařová Hana Velešín CZ – 3 – 83 14.04.2013
84. Weidlich Jan Namu CZ – 3 – 84 04.08.2013
85. Oberreiterová Lada Namu CZ – 3 – 85 04.08.2013
86. Seménková Lenka Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 86 04.08.2013
87. Rýgl Pavel Ostrava CZ – 3 – 87 04.08.2013
88. Svoboda Patrik Ostrava CZ – 3 – 88 04.08.2013
89. Rouha Milan Velešín CZ – 3 – 89 02.03.2014
90. Císař Jiří Velešín CZ – 3 – 90 02.03.2014
91. Lienerová Lucie Brno CZ – 3 – 91 27.07.2014
92. Šmíd Pavel Velešín CZ – 3 – 92 14.12.2014
93. Sýkora Filip Gebaek CZ – 3 – 93 11.12.2010
94. Kovářová Jana Sonkal CZ – 3 – 94 18.04.2015
95. Vodička Tomáš Sonkal CZ – 3 – 95 18.04.2015
96. Suderová Markéta Ostrava CZ – 3 – 96 18.04.2015
97. Bidmonová Martina Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 97 26.07.2015
98. Kaše Jiří Panter CZ – 3 – 98 26.07.2015
99. Švábik Martin Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 99 26.07.2015
100. Chaloupka Zdeněk ml. Třeboň CZ – 3 – 100 13.12.2015
101. Kopecká Martina Silla CZ – 3 – 101 13.12.2015
102. Šesták Přemysl Tongil CZ – 3 – 102 13.12.2015
103. Měřínská Tereza Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 103 13.12.2015
104. Laš Vladimír Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 104 13.12.2015
105. Hvězda Martin Hwarang CZ – 3 – 105 11.12.2016
106. Šnábl Pavel Sonkal CZ – 3 – 106 11.12.2016
107. Matějka Lukáš Fénix CZ – 3 – 107 21.05.2017
108. Klepikov Alexandr Fénix CZ – 3 – 108 21.05.2017
109. Homolka Jiří Třeboň CZ – 3 – 109 21.05.2017
110. Betuštiak Miroslav Třeboň CZ – 3 – 110 21.05.2017
111. Novotný Petr Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 111 30.07.2017
112. Pavlík Jan Tongil CZ – 3 – 112 30.07.2017
113. Sluka Dominik Velešín CZ – 3 – 113 10.12.2017
114. Sluka Radek Velešín CZ – 3 – 114 10.12.2017
115. Šíhovec Pavel Velešín CZ – 3 – 115 10.12.2017
116. Chlebek David Frýdek-Místek CZ – 3 – 116 10.12.2017
117. Geyer Jakub Tongil CZ – 3 – 117 10.12.2017
118. Huml Jiří Sonkal CZ – 3 – 118 20.05.2018
119. Tuzar Patrik Panter CZ – 3 – 119 28.07.2018
120. Zejval Tomáš Gebaek CZ – 3 – 120 02.12.2018
121. Gavlas Filip Frýdek-Místek CZ – 3 – 121 02.12.2018
122. Dvořáček Jan Sonkal CZ – 3 – 122 02.12.2018
123. Zavadil Pavel Sonkal CZ – 3 – 123 02.12.2018
124. Matoušek Rudolf Koguryo CZ – 3 – 124 17.03.2019
125. Stránský Jan Toigae CZ – 3 – 125 02.06.2019
126. Přibyl Martin Gebaek CZ – 3 – 126 02.06.2019
127. Pavlík Zbyněk Joomuk CZ – 3 – 127 02.06.2019
128. Kormoš Ondřej Gebaek CZ – 3 – 128 02.06.2019
129. Maier Marek Joomuk CZ – 3 – 129 02.06.2019
130. Novák Jiří Sonkal CZ – 3 – 130 02.06.2019
131. Pavelka Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 131 04.08.2019
132. Povýšil David Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 132 04.08.2019
133. Veselý Dalibor Fénix CZ – 3 – 133 01.12.2019
134. Rouhová Petra Velešín CZ – 3 – 134 01.12.2019
135. Trundová Mária Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 135 19.07.2020
136. Záhejský Radek Gebaek Hosinsool CZ – 3 – 136 19.07.2020
Světle šedě vyznačení členové nejsou v současné době aktivní.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI