Držitelé druhého danu

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 2. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Pořadí Příjmení a jméno Sdružený subjekt (k datu zkoušky) Číslo certifikátu Datum zkoušky
1. Gazda Jiří Gebaek Praha CZ – 2 – 1 03.02.1992
2. Břeň Martin Praha CZ – 2 – 2 03.02.1992
3. Růžička Jan Praha CZ – 2 – 3 03.02.1992
4. Vomáčka Jaroslav Hwarang CZ – 2 – 4 25.05.1992
5. Vomáčka Josef Hwarang CZ – 2 – 5 25.05.1992
6. Zámečník Vladimír Praha CZ – 2 – 6 25.05.1992
7. Burian Ladislav Praha CZ – 2 – 7 19.09.1992
8. Kaňka Rostislav Tongil CZ – 2 – 8 28.05.1992
9. Kaňková Šárka Tongil CZ – 2 – 9 03.12.1993
10. Galbač Miroslav Naeryochagi CZ – 2 – 10 03.12.1993
11. Poklop Petr Dangun CZ – 2 – 11 03.12.1993
12. Michl Jaromír Naeryochagi CZ – 2 – 12 03.12.1993
13. Machota Vladimir Kwanggae CZ – 2 – 13 03.12.1993
14. Elefterios Polydorou Praha CZ – 2 – 14 09.10.1994
15. Veselý Miloš Kerberos CZ – 2 – 15 05.07.1994
16. Borek Jiří Gebaek Praha CZ – 2 – 16 04.06.1995
17. Vácha Petr Pedagog CZ – 2 – 17 09.10.1994
18. Weidlich Jan Gebaek Praha CZ – 2 – 18 04.06.1995
19. Heydušková Radka Kwanggae CZ – 2 – 19 09.10.1994
20. Kupilík Václav Pedagog CZ – 2 – 20 19.01.1996
21. Andrýsek Petr Narama CZ – 2 – 21 29.11.1997
22. Mácha Zbyněk Třeboň CZ – 2 – 22 29.11.1997
23. Temr Aleš Poeun CZ – 2 – 23 29.11.1997
24. Tomášková Lucie Poeun CZ – 2 – 24 29.11.1997
25. Mácha Tomáš Kwanggae CZ – 2 – 25 29.11.1997
26. Smejkal Petr Toigae CZ – 2 – 26 28.06.1998
27. Michl Jindřich Naeryochagi CZ – 2 – 27 28.06.1998
28. Lazorová Jana Ostrava CZ – 2 – 28 03.10.1998
29. Gregořica Jan Sejong CZ – 2 – 29 03.10.1998
30. Prchal Miroslav Sammoon CZ – 2 – 30 03.10.1998
31. Lazor Marek Ostrava CZ – 2 – 31 03.10.1998
32. Juhás Jozef Joomuk CZ – 2 – 32 03.10.1998
33. Šeda Theodor Sonkal CZ – 2 – 33 29.09.1998
34. Macháň Libor Brno CZ – 2 – 34 03.10.1998
35. Krist Martin Kerberos CZ – 2 – 35 29.09.1998
36. Zámečník Martin Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 36 29.09.1998
37. Prokůpek Jan Poeun CZ – 2 – 37 18.12.1998
38. Pavloska Darina Hwarang CZ – 2 – 38 20.02.1999
39. Vomáčková Věra Hwarang CZ – 2 – 40 20.02.1999
40. Petrů David Naeryochagi CZ – 2 – 41 03.04.1999
41. Sýkora Miroslav Frýdek-Místek CZ – 2 – 42 03.04.1999
42. Zemanec Michal Poeun CZ – 2 – 43 07.05.1999
43. Růžička Ondřej Kwanggae CZ – 2 – 44 04.12.1999
44. Růžička Jan Kwanggae CZ – 2 – 45 04.12.1999
45. Vrábel Ondřej Sonkal CZ – 2 – 46 04.12.1999
46. Šindler Petr Gebaek Praha CZ – 2 – 47 17.07.2000
47. Tošnarová Petra Hwarang CZ – 2 – 48 05.12.2004
48. Vyvial Kamil Frýdek-Místek CZ – 2 – 50 19.11.2000
49. Martiník Lukáš Ostrava CZ – 2 – 52 06.10.2002
50. Košátko Michal Frýdek-Místek CZ – 2 – 53 20.03.2004
51. Kindl Michal Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 55 06.10.2002
52. Vavruška Zdeněk Gebaek CZ – 2 – 55 31.03.2003
53. Bareš Pavel Sonkal CZ – 2 – 56 06.10.2002
54. Pánek David Narama CZ – 2 – 57 06.10.2002
55. Procházková Aneta Toigae CZ – 2 – 58 20.03.2004
56. Svobodová Kateřina Toigae CZ – 2 – 61 22.06.2003
57. Zeman Josef Toigae CZ – 2 – 62 22.06.2003
58. Prokeš Milan Velešín CZ – 2 – 63 22.06.2003
59. Pařík Petr Kerberos CZ – 2 – 64 14.12.2003
61. Teslík Jiří Ostrava CZ – 2 – 66 14.12.2003
62. Merksbauerová Aneta Hwarang CZ – 2 – 67 15.07.2006
63. Linhart Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 69 13.06.2004
64. Adamojurka Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 70 13.06.2004
65. Rubeš Zdeněk Tongil CZ – 2 – 71 05.12.2004
66. Pekárek Jaroslav Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 72 05.12.2004
67. Vyzrál Aleš Narama CZ – 2 – 73 16.12.2006
68. Švanda Vladimír Sonkal CZ – 2 – 74 26.06.2005
69. Knap Jiří Silla CZ – 2 – 75 26.06.2005
70. Brabcová Monika Samil CZ – 2 – 76 26.06.2005
71. Raida Martin Opava CZ – 2 – 77 18.12.2005
72. Tihelka Kamil Opava CZ – 2 – 78 18.12.2005
73. Simotová Vendula Tongil CZ – 2 – 79 18.12.2005
74. Šiveňová Hana Tongil CZ – 2 – 80 18.12.2005
75. Oberreiterová Lada Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 81 18.12.2005
76. Mašek Daniel Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 82 18.12.2005
77. Hambergerová Ilona Hwarang CZ – 2 – 83 15.07.2006
78. Veselý Ondřej Kerberos CZ – 2 – 84 24.06.2006
79. Svitek Martin Sonkal CZ – 2 – 85 24.06.2006
80. Kratochvíl Jan Dangun CZ – 2 – 86 24.06.2006
81. Samussev Vladimír Kerberos CZ – 2 – 87 24.06.2006
82. Svoboda Jaroslav Brno CZ – 2 – 88 16.12.2006
83. Kobylarz Michal Koguryo CZ – 2 – 89 16.12.2006
84. Kutílek Petr Dangun CZ – 2 – 90 16.12.2006
85. Jeřábek František Velešín CZ – 2 – 91 16.12.2006
86. Císař Aleš Velešín CZ – 2 – 92 16.12.2006
87. Kolář Radek Pardubice CZ – 2 – 93 16.12.2006
88. Linhova Zora Hwarang CZ – 2 – 94 16.12.2006
89. Urban Jaroslav Panter CZ – 2 – 95 16.12.2006
90. Kunstmüller Jiří Narama CZ – 2 – 96 16.12.2006
91. Klaška Jan Třeboň CZ – 2 – 97 16.12.2006
92. Mraček Jan Třeboň CZ – 2 – 98 16.12.2006
93. Dalecký Lukáš Brno CZ – 2 – 99 16.12.2006
94. Horkelová Anna Ostrava CZ – 2 – 100 16.12.2006
95. Žitník Michal Joomuk CZ – 2 – 101 16.12.2006
96. Vinárek Marek Opava CZ – 2 – 102 24.06.2007
97. Gavlas Filip Frýdek-Místek CZ – 2 – 103 24.06.2007
98. Oniščenko Denis Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 104 24.06.2007
99. Sopr Václav Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 105 24.06.2007
100. Přibylová Jana Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 106 24.06.2007
101. Richter František Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 107 24.06.2007
102. Šípal Ivan Dangun CZ – 2 – 108 24.06.2007
103. Kuba Tomáš Pardubice CZ – 2 – 109 24.06.2007
104. Bor Michal Silla CZ – 2 – 110 24.06.2007
105. Kremsa Petr Narama CZ – 2 – 111 24.06.2007
106. Kaše Jiří Panter CZ – 2 – 112 24.06.2007
107. Mašek Jaroslav Koguryo CZ – 2 – 113 23.09.2007
108. Subera Daniel Panter CZ – 2 – 114 16.12.2007
109. Koziarová Jana Frýdek-Místek CZ – 2 – 115 16.12.2007
110. Birkášová Kateřina Frýdek-Místek CZ – 2 – 116 16.12.2007
111. Vinárková Lucie Opava CZ – 2 – 117 16.12.2007
112. Chaloupka Jan st. Tongil CZ – 2 – 118 28.03.2008
113. Klepikov Alexandr Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 119 28.03.2008
114. Chaloupka Jan ml. Tongil CZ – 2 – 120 28.03.2008
115. Sequensová Aneta Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 121 28.03.2008
116. Kofroň Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 122 28.03.2008
117. Maňas Vojtěch Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 123 28.03.2008
118. Kabelka Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 124 03.08.2008
119. Kuta Jiří Třeboň CZ – 2 – 125 05.04.2009
120. Havlíček Roman Třeboň CZ – 2 – 126 05.04.2009
121. Legner Petr Sonkal CZ – 2 – 127 04.05.2009
122. Komrska Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 128 19.04.2009
123. Chaloupka Zdeněk st. Třeboň CZ – 2 – 129 19.04.2009
124. Votápek Jiří Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 130 19.04.2009
125. Rouha Milan Velešín CZ – 2 – 131 19.04.2009
126. Císařová Hana Velešín CZ – 2 – 132 19.04.2009
127. Suderová Markéta Ostrava CZ – 2 – 133 19.04.2009
128. Cahlík Tomáš Ostrava CZ – 2 – 134 19.04.2009
129. Kajzar Alan Ostrava CZ – 2 – 135 19.04.2009
130. Koval Libor Ostrava CZ – 2 – 136 19.04.2009
131. Vrchovecký Jan Opava CZ – 2 – 137 19.04.2009
132. Tietz Marek Opava CZ – 2* – 138 04.05.2009
133. Heydušek Marcel Silla CZ – 2 – 139 02.08.2009
134. Prokeš Milan ml. Velešín CZ – 2 – 140 02.08.2009
135. Řezáčová Martina Frýdek-Místek CZ – 2 – 141 02.08.2009
136. Procházka Štěpán Toigae CZ – 2 – 142 02.08.2009
137. Procházka Martin Toigae CZ – 2 – 143 02.08.2009
138. Labík Jan Toigae CZ – 2 – 144 02.08.2009
139. Císař Jiří Velešín CZ – 2 – 145 06.12.2009
140. Plaček Aleš Ostrava CZ – 2 – 146 06.12.2009
141. Mokrosch Ondřej Joomuk CZ – 2 – 147 06.12.2009
142. Sikora Henryk Pardubice CZ – 2 – 148 20.12.2009
143. Novotný Jakub Silla CZ – 2 – 149 20.12.2009
144. Šesták Přemysl Tongil CZ – 2 – 150 20.12.2009
145. Mráček Miroslav Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 151 20.12.2009
146. Táborská Žaneta Třeboň CZ – 2 – 152 20.12.2009
147. Seménková Lenka Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 153 01.08.2010
148. Veverková Nikola Brno CZ – 2 – 154 01.08.2010
149. Linc Petr Brno CZ – 2 – 155 01.08.2010
150. Lacíková Lucie Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 156 01.08.2010
151. Danilin Nikita Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 157 12.12.2010
152. Fojtů Jan Ostrava CZ – 2 – 158 12.12.2010
153. Bílek Stanislav Gebaek CZ – 2 – 159 12.12.2010
154. Münch Martin Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 160 12.12.2010
155. Rýgl Pavel Ostrava CZ – 2 – 161 08.04.2011
156. Chábera Ondřej Silla CZ – 2 – 162 08.04.2011
157. Kristalas Dimitris Frýdek-Místek CZ – 2 – 163 08.04.2011
158. Vrbka Vladimír Třeboň CZ – 2 – 164 08.04.2011
159. Jirsa Jan Třeboň CZ – 2 – 165 08.04.2011
160. Hasík Petr Třeboň CZ – 2 – 166 08.04.2011
161. Hasík Juraj Třeboň CZ – 2 – 167 08.04.2011
162. Lienerová Lucie Brno CZ – 2 – 168 31.07.2011
163. Svoboda Patrik Ostrava CZ – 2 – 169 31.07.2011
164. Šamal Kamil Karviná CZ – 2 – 170 31.07.2011
165. Polakov Jiří Brno CZ – 2 – 171 31.07.2011
166. Straka Zdeněk Brno CZ – 2 – 172 31.07.2011
167. Pavlásková Lucie Joomuk CZ – 2 – 173 11.12.2011
168. Junová Monika Sonkal CZ – 2 – 174 11.12.2011
169. Štefl Pavel Třeboň CZ – 2 – 175 11.12.2011
170. Přibyl Martin Gebaek CZ – 2 – 176 11.12.2011
171. Kormoš Ondřej Gebaek CZ – 2 – 177 11.12.2011
172. Kopecká Martina Silla CZ – 2 – 178 11.12.2011
173. Veverka Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 179 11.12.2011
174. Šmejkal Vít Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 180 01.04.2012
175. Homolka Jiří Třeboň CZ – 2 – 181 01.04.2012
176. Štefl Jan Třeboň CZ – 2 – 182 01.04.2012
177. Macháček Jiří Brno CZ – 2 – 183 01.04.2012
178. Šmíd Pavel Velešín CZ – 2 – 184 01.04.2012
179. Šádková Lucie Gebaek CZ – 2 – 185 01.04.2012
180. Vodička Tomáš Sonkal CZ – 2 – 186 01.04.2012
181. Cigna Ludvík Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 187 01.04.2012
182. Bidmonová Martina Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 188 05.08.2012
183. Matějka Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 189 05.08.2012
184. Kovář Jan Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 190 09.12.2012
185. Brabenec Martin Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 191 09.12.2012
186. Hvězda Martin Silla CZ – 2 – 192 09.12.2012
187. Hušek Ondřej Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 193 09.12.2012
188. Radina Jan Silla CZ – 2 – 194 09.12.2012
189. Zacharuk Michal Sonkal CZ – 2 – 195 09.12.2012
190. Šnábl Pavel Sonkal CZ – 2 – 196 09.12.2012
191. Pour Václav Tongil CZ – 2 – 197 09.12.2012
192. Mojžišová Lenka Třeboň CZ – 2 – 198 09.12.2012
193. Švábik Martin Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 199 09.12.2012
194. Kavalír Vít Tongil CZ – 2 – 200 09.12.2012
195. Jarma Josef Raptor CZ – 2 – 201 09.12.2012
196. Kovářová Jana Sonkal CZ – 2 – 202 06.02.2011
197. Baranová Marina Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 203 14.04.2013
198. Veverková Natálie Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 204 14.04.2013
199. Měřínská Tereza Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 205 14.04.2013
200. Laš Vladimír Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 206 14.04.2013
201. Pietrowski Kamil Karviná CZ – 2 – 207 25.05.2013
202. Mašek Pavel Koguryo CZ – 2 – 208 25.05.2013
203. Fröhlichová Petra Joomuk CZ – 2 – 209 25.05.2013
204. Pavlík Zbyněk Joomuk CZ – 2 – 210 08.12.2013
205. Zumrová Aneta Dangun CZ – 2 – 211 08.12.2013
206. Boček Lukáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 212 08.12.2013
207. Chaloupka Zdeněk ml. Třeboň CZ – 2 – 213 08.12.2013
208. Novotný Petr Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 214 08.12.2013
209. Sluka Dominik Velešín CZ – 2 – 215 02.03.2014
210. Malý Dominik Ilkyok CZ – 2 – 216 02.03.2014
211. Josková Aneta Gebaek CZ – 2 – 217 02.03.2014
212. Rouhová Petra Velešín CZ – 2 – 218 02.03.2014
213. Ondráček Robert Velešín CZ – 2 – 219 02.03.2014
214. Bartizal Jaroslav Velešín CZ – 2 – 220 02.03.2014
215. Sluka Radek Velešín CZ – 2 – 221 02.03.2014
216. Šíhovec Pavel Velešín CZ – 2 – 222 02.03.2014
217. Novohradská Deutschová Linda Brno CZ – 2 – 223 27.07.2014
218. Karpíšek Jiří Dangun CZ – 2 – 224 27.07.2014
219. Jacko Karel Dangun CZ – 2 – 225 27.07.2014
220. Huml Jiří Sonkal CZ – 2 – 226 14.12.2014
221. Sebastiao Richard Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 227 14.12.2014
222. Betuštiaková Anna Třeboň CZ – 2 – 228 14.12.2014
223. Betuštiak Miroslav Třeboň CZ – 2 – 229 14.12.2014
224. Munkhbaatar Munkhtaivan Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 230 14.12.2014
225. Müller Filip Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 231 14.12.2014
226. Lampartová Andrea Kangsong CZ – 2 – 232 14.12.2014
227. Chlebek David Frýdek-Místek CZ – 2 – 233 18.04.2015
228. Dvořák Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 234 18.04.2015
229. Matoušek Rudolf Koguryo CZ – 2 – 235 18.04.2015
230. Pavlík Jan Tongil CZ – 2 – 236 26.07.2015
231. Zadražilová Renata Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 237 26.07.2015
232. Trundová Mária Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 238 26.07.2015
233. Vasserbauer Radek Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 239 26.07.2015
234. Zejval Tomáš Gebaek CZ – 2 – 240 13.12.2015
235. Březina Pavel Brno CZ – 2 – 241 13.12.2015
236. Geyer Jakub Tongil CZ – 2 – 242 13.12.2015
237. Kysela Tomáš Velešín CZ – 2 – 243 13.12.2015
238. Součková Lenka Pardubice CZ – 2 – 244 13.12.2015
239. Kortan Petr Pardubice CZ – 2 – 245 13.12.2015
240. Moravec Ivo Silla CZ – 2 – 246 02.04.2016
241. Novák Jiří Sonkal CZ – 2 – 247 21.05.2016
242. Kašová Jana Panter CZ – 2 – 248 07.08.2016
243. Tuzar Patrik Panter CZ – 2 – 249 07.08.2016
244. Veselý Dalibor Fénix CZ – 2 – 250 07.08.2016
245. Zimmermannová Kateřina Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 251 11.12.2016
246. Povýšil David Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 252 11.12.2016
247. Maříková Miroslava Nomo CZ – 2 – 253 11.12.2016
248. Chaloupková Renáta Nomo CZ – 2 – 254 11.12.2016
249. Talacek Robin Ostrava CZ – 2 – 255 11.12.2016
250. Peterek Tomáš Ostrava CZ – 2 – 256 11.12.2016
251. Maier Marek Joomuk CZ – 2 – 257 11.12.2016
252. Kolářová Kateřina Frýdek-Místek CZ – 2 – 258 11.12.2016
253. Dvořáček Jan Sonkal CZ – 2 – 259 11.12.2016
254. Zavadil Pavel Sonkal CZ – 2 – 260 11.12.2016
255. Kokášová Veronika Hwarang CZ – 2 – 261 11.12.2016
256. Heřmánek Jan Hwarang CZ – 2 – 262 11.12.2016
257. Chaloupková Petra Nomo CZ – 2 – 263 11.12.2016
258. Klomfar Ladislav Nomo CZ – 2 – 264 11.12.2016
259. Štekerová Tereza Sonkal CZ – 2 – 265 21.05.2017
260. Veverka Lukáš Sonkal CZ – 2 – 266 21.05.2017
261. Stránský Jan Toigae CZ – 2 – 267 21.05.2017
262. Gerlichová Ludmila Milovice CZ – 2 – 268 21.05.2017
263. Pantlík Dalibor Frýdek-Místek CZ – 2 – 269 30.07.2017
264. Frič Lukáš Tongil CZ – 2 – 270 30.07.2017
265. Chlebek Adam Karviná CZ – 2 – 271 30.07.2017
266. Pavelka Zdeněk Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 272 30.07.2017
267. Thun Tomáš st. Pardubice CZ – 2 – 273 10.12.2017
268. Jindra Kristián Toigae CZ – 2 – 274 10.12.2017
269. Burdová Monika Dokwan CZ – 2 – 275 10.12.2017
270. Máchová Eliška Třeboň CZ – 2 – 276 10.12.2017
271. Čurdová Anežka Viktorie Třeboň CZ – 2 – 277 10.12.2017
272. Čermák Dominik Panter CZ – 2 – 278 10.12.2017
273. Názlerová Eva Panter CZ – 2 – 279 10.12.2017
274. Foldyna Vojtěch Frýdek-Místek CZ – 2 – 280 10.12.2017
275. Krumpl Štěpán Ohdokwan CZ – 2 – 281 20.05.2018
276. Tomeš Jiří Ohdokwan CZ – 2 – 282 20.05.2018
277. Vavrinec Michal Silla CZ – 2 – 283 20.05.2018
278. Tůma František Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 284 20.05.2018
279. Snížková Vendula Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 285 28.07.2018
280. Záhejský Radek Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 286 28.07.2018
281. Bluchová Vendula Frýdek-Místek CZ – 2 – 287 02.12.2018
282. Ondráček Tomáš Brno CZ – 2 – 288 02.12.2018
283. Žilinská Tereza Sonkal CZ – 2 – 289 02.12.2018
284. Deingruber Ondřej Brno CZ – 2 – 290 02.12.2018
285. Koutský Jakub Pardubice CZ – 2 – 291 02.12.2018
286. Žilák Marián Toigae CZ – 2 – 292 02.12.2018
287. Melecký Jiří Opava CZ – 2 – 293 02.12.2018
288. Zejda Pavel Koguryo CZ – 2 – 294 17.03.2019
289. Svoboda Martin Ostrava CZ – 2 – 295 17.03.2019
290. Matoušek Jiří Koguryo CZ – 2 – 296 17.03.2019
291. Kučera Pavel Panter CZ – 2 – 297 17.03.2019
292. Kondelík Ondřej Ohdokwan CZ – 2 – 298 02.06.2019
293. Pösinger Josef Kwangmyong CZ – 2 – 299 02.06.2019
294. Pösingerová Anna Kwangmyong CZ – 2 – 300 02.06.2019
295. Bradáč František Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 301 04.08.2019
296. Pecina Petr Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 302 04.08.2019
297. Seménková Hana Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 303 04.08.2019
298. Skalický Vít Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 304 04.08.2019
299. Kropáč Vojtěch Frýdek-Místek CZ – 2 – 305 04.08.2019
300. Pavlas Ondřej Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 306 04.08.2019
301. Skalický Petr Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 307 04.08.2019
302. Koubková Magdaléna Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 308 04.08.2019
303. Santner Otto Dangun CZ – 2 – 309 01.12.2019
304. Kaštánek Jaroslav Dallyon CZ – 2 – 310 01.12.2019
305. Dajbych Václav Kerberos CZ – 2 – 311 01.12.2019
306. Kozel Patrik Pardubice CZ – 2 – 312 01.12.2019
307. Willimetz Daniel Kerberos CZ – 2 – 313 01.12.2019
308. Procházka Pavel Dangun CZ – 2 – 314 19.07.2020
309. Svoboda Tomáš Hwarang CZ – 2 – 315 20.02.1999
310. Svoboda Tomáš Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 315 19.07.2020
311. Kalabis Tomáš Dangun CZ – 2 – 316 19.07.2020
312. Křížová Nikol Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 317 19.07.2020
313. Krbcová Anna Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 318 19.07.2020
314. Fuxová Eliška Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 319 19.07.2020
315. Mišovic Matěj Gebaek Hosinsool CZ – 2 – 320 19.07.2020
Světle šedě vyznačení členové nejsou v současné době aktivní.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI