Státní reprezentace ČR pro rok 2022

Jmenný seznam členů státní reprezentace České republiky v taekwondu ITF.

Veteránky rozšířený výběr

Císařová Hana
Velešín
5. dan
Vomáčková Věra
Hwarang
5. dan
Weidlichová Lada
Namu
4. dan

Veteráni rozšířený výběr

Rubeš Zdeněk
Tongil
6. dan
Jeřábek František
Velešín
5. dan
Faltin Jiří
Sonkal
1. dan

Seniorky rozšířený výběr

Kokášová Veronika
Hwarang
3. dan
Kopecká Martina
Silla
3. dan
Kovářová Jana
Sonkal
3. dan
Bluchová Vendula
Frýdek-Místek
2. dan
Čurdová Anežka Viktorie
Třeboň
2. dan
Jíchová Petra
Silla
2. dan
Štekerová Tereza
Sonkal
2. dan
Hvězdová Pavla
Hwarang
1. dan
Jakobová Anna
Gebaek Hosinsool
1. dan
Nekorancová Aneta
Gebaek
1. dan
Pokojová Jana
Brno
1. dan
Rožboudová Veronika
Třeboň
1. dan
Tobolová Tereza
Fighting Arena
1. dan

Senioři rozšířený výběr

Sluka Dominik
Velešín
3. dan
Knyshov Stepan
Fighting Arena
2. dan
Kropáč Vojtěch
Frýdek-Místek
2. dan
Kuantay Yergen
Sonkal
2. dan
Pantlík Dalibor
Frýdek-Místek
2. dan
Fialka Daniel František
Nomo
1. dan
Parchomenko Ondřej
Gebaek Hosinsool
1. dan
Pospíšil Dominik
Silla
1. dan
Postl Ondřej
Pedagog
1. dan
Randák Ondřej
Fénix
1. dan
Tsygankov Roman
Sonkal
1. dan
Tvardek Jakub
Fighting Arena
1. dan
Zachrdla Jan
Milovice
1. dan

Juniorky rozšířený výběr

Minaříková Marcela
Gebaek Hosinsool
2. dan
Biňovcová Aneta
Třeboň
1. dan
Holcová Karolína
Milovice
1. dan
Jakobová Kateřina
Gebaek Hosinsool
1. dan
Kafonková Tereza
Fighting Arena
1. dan
Kaprálová Nikola
Nomo
1. dan
Koláčková Alexandra
Frýdek-Místek
1. dan
Máchová Veronika
Třeboň
1. dan
Simandlová Tereza
Sonkal
1. dan
Šrubařová Karla
Ostrava
1. dan
Vostrá Aneta
Gebaek Hosinsool
1. dan

Junioři rozšířený výběr

Skalický Petr
Gebaek Hosinsool
3. dan
Mišovic Matěj
Gebaek Hosinsool
2. dan
Pavlas Marek
Gebaek Hosinsool
2. dan
Bacílek Matěj
Silla
1. dan
Dvorský Adam
Brno
1. dan
Faltin Ondřej
Sonkal
1. dan
Gola Tomáš
Fighting Arena
1. dan
Hach David
Panter
1. dan
Komárek Jakub
Gebaek
1. dan
Miffek Martin
Gebaek Hosinsool
1. dan
Pavelek Lukáš
Opava
1. dan
Randák Prokop
Fénix
1. dan
Sahula David
Gebaek Hosinsool
1. dan
Skála Hubert
Sonkal
1. dan
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI