Státní reprezentace ČR pro rok 2020

Jmenný seznam členů státní reprezentace České republiky v taekwondu ITF.

Veteránky rozšířený výběr

Heydušková Radka
Silla
5. dan
Lazorová Jana
Ostrava
5. dan
Vomáčková Věra
Hwarang
5. dan
Císařová Hana
Velešín
4. dan

Veteráni rozšířený výběr

Macháň Libor
Brno
6. dan
Rubeš Zdeněk
Tongil
5. dan
Jeřábek František
Velešín
4. dan
Kobylarz Michal
Koguryo
4. dan
Martiník Lukáš
Martiník
4. dan
Jarma Josef
Raptor
2. dan
Faltin Jiří
Sonkal
1. dan

Seniorky rozšířený výběr

Oberreiterová Lada
Namu
4. dan
Gagloeva Vitaliya
Sonkal
3. dan
Kopecká Martina
Silla
3. dan
Kovářová Jana
Sonkal
3. dan
Čurdová Anežka Viktorie
Třeboň
2. dan
Kokášová Veronika
Hwarang
2. dan
Kolářová Kateřina
Frýdek-Místek
2. dan
Máchová Eliška
Třeboň
2. dan
Názlerová Eva
Panter
2. dan
Štekerová Tereza
Sonkal
2. dan
Hvězdová Pavla
Hwarang
1. dan
Jíchová Petra
Silla
1. dan
Krušinová Jana
Frýdek-Místek
1. dan
Pokojová Jana
Brno
1. dan

Senioři rozšířený výběr

Chlebek David
Frýdek-Místek
3. dan
Novák Jiří
Sonkal
3. dan
Sluka Dominik
Velešín
3. dan
Svoboda Patrik
Ostrava
3. dan
Zejval Tomáš
Gebaek
3. dan
Knyshov Stepan
Karviná
2. dan
Vavrinec Michal
Silla
2. dan
Fiala Vojtěch
Koguryo
1. dan
Fialka Daniel
Nomo
1. dan
Friedl Martin
Brno
1. dan
Kučera Filip
Hwarang
1. dan
Postl Ondřej
Pedagog
1. dan
Svoboda Ondřej
Dangun
1. dan

Juniorky rozšířený výběr

Koubková Magdaléna
Gebaek Hosinsool
2. dan
Boučková Vendula
Karviná
1. dan
Frenková Martina
Nomo
1. dan
Holcová Karolína
Milovice
1. dan
Chmelíková Karolína
Sonkal
1. dan
Krečmerová Dorota
Karviná
1. dan
Kroviářová Klára
Karviná
1. dan
Rožboudová Veronika
Třeboň
1. dan
Šebestová Barbora
Karviná
1. dan
Šebestová Klára
Karviná
1. dan
Tobolová Tereza
Karviná
1. dan
Tvrdíková Anna Marie
Karviná
1. dan
Nekorancová Aneta
Gebaek
1. dan
Zipserová Antonie
Karviná
1. dan

Junioři rozšířený výběr

Kropáč Vojtěch
Frýdek-Místek
2. dan
Pavlas Ondřej
Gebaek Hosinsool
2. dan
Faltin Ondřej
Sonkal
1. dan
Gola Tomáš
Kangsong
1. dan
Hach David
Panter
1. dan
Nguyen Hai Trieu
Nomo
1. dan
Pavelek Lukáš
Opava
1. dan
Randák Ondřej
Fénix
1. dan
Tvardek Jakub
Karviná
1. dan
Veškrna Jan
Sonkal
1. dan
Vltavský Martin
Karviná
1. dan
Zachrdla Jan
Milovice
1. dan
Brož Jiří
Pardubice
1. kup
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI