Držitelé čtvrtého danu

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 4. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt (k datu zkoušky)
Číslo certifikátu Datum zkoušky
Burian Ladislav
Toigae
CZ – 4 – 1 27.10.1996
Galbač Miroslav
Naeryochagi
CZ – 4 – 2 27.10.1996
Machota Vladimir
Kwanggae
CZ – 4 – 3 12.11.1996
Kaňka Rostislav
Tongil
CZ – 4 – 4 17.12.1997
Mácha Zbyněk
Třeboň
CZ – 4 – 5 29.03.2003
Vomáčka Jaroslav
Hwarang
CZ – 4 – 6 06.03.2005
Poklop Petr
Dangun
CZ – 4 – 7 06.03.2005
Heydušková Radka
Silla
CZ – 4 – 8 06.03.2005
Gazda Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 9 06.03.2005
Kaňková Šárka
Tongil
CZ – 4 – 10 06.03.2005
Veselý Miloš
Kerberos
CZ – 4 – 11 06.03.2005
Andrýsek Petr
Narama
CZ – 4 – 12 06.03.2005
Zámečník Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 13 24.06.2006
Lazor Marek
Ostrava
CZ – 4 – 14 25.03.2007
Juhás Jozef
Joomuk
CZ – 4 – 15 25.03.2007
Macháň Libor
Brno
CZ – 4 – 16 25.03.2007
Sýkora Miroslav
Frýdek-Místek
CZ – 4 – 17 25.03.2007
Vrábel Ondřej
Sonkal
CZ – 4 – 18 25.03.2007
Smejkal Petr
Toigae
CZ – 4 – 19 25.03.2007
Lazorová Jana
Ostrava
CZ – 4 – 20 25.03.2007
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 4 – 21 03.08.2008
Vomáčková Věra
Hwarang
CZ – 4 – 22 03.08.2008
Adamojurka Zdeněk
Ohdokwan
CZ – 4 – 23 29.04.2009
Pařík Petr
Kerberos
CZ – 4 – 24 29.04.2009
Martiník Lukáš
Opava
CZ – 4 – 25 29.04.2009
Kindl Michal
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 26 29.04.2009
Teslík Jiří
Ostrava
CZ – 4 – 28 20.12.2009
Vavruška Zdeněk
Gebaek
CZ – 4 – 29 08.04.2011
Kolář Radek
Pardubice
CZ – 4 – 30 31.07.2011
Kuba Tomáš
Ilkyok
CZ – 4 – 31 31.07.2011
Šindler Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 32 31.07.2011
Bor Michal
Chonji
CZ – 4 – 33 31.07.2011
Mraček Jan
Třeboň
CZ – 4 – 34 01.04.2012
Klaška Jan
Třeboň
CZ – 4 – 35 01.04.2012
Kratochvíl Jan
Dangun
CZ – 4 – 36 05.08.2012
Svitek Martin
Sonkal
CZ – 4 – 37 09.12.2012
Rubeš Zdeněk
Tongil
CZ – 4 – 38 09.12.2012
Císař Aleš
Velešín
CZ – 4 – 39 09.12.2012
Richter František
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 40 09.12.2012
Samussev Vladimír
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 41 09.12.2012
Vinárková Lucie
Opava
CZ – 4 – 42 14.04.2013
Koziarová Jana
Karviná
CZ – 4 – 43 14.04.2013
Raida Martin
Opava
CZ – 4 – 44 25.05.2013
Tihelka Kamil
Opava
CZ – 4 – 45 25.05.2013
Švanda Vladimír
Sonkal
CZ – 4 – 46 04.08.2013
Cigáň Pavel
Samil Čebín
CZ – 4 – 47 04.08.2013
Vyzrál Aleš
Narama
CZ – 4 – 48 02.03.2014
Birkášová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 4 – 49 02.03.2014
Chaloupka Zdeněk st.
Třeboň
CZ – 4 – 50 02.03.2014
Kajzar Alan
Ostrava
CZ – 4 – 51 27.07.2014
Jeřábek František
Velešín
CZ – 4 – 52 27.07.2014
Komrska Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 53 14.12.2014
Novotný Jakub
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 54 14.12.2014
Kobylarz Michal
Koguryo
CZ – 4 – 55 18.04.2015
Chaloupka Jan ml.
Nomo
CZ – 4 – 56 26.07.2015
Chaloupka Jan st.
Nomo
CZ – 4 – 57 26.07.2015
Svoboda Jaroslav
Brno
CZ – 4 – 58 21.05.2016
Münch Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 59 11.12.2016
Šiveňová Hana
Tongil
CZ – 4 – 60 21.05.2017
Císařová Hana
Velešín
CZ – 4 – 61 10.12.2017
Kaše Jiří
Panter
CZ – 4 – 62 28.07.2018
Weidlich Jan
Namu
CZ – 4 – 63 02.06.2019
Oberreiterová Lada
Namu
CZ – 4 – 64 02.06.2019
Šesták Přemysl
Tongil
CZ – 4 – 65 02.06.2019
Světle šedě vyznačení členové nejsou v současné době aktivní.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI