Kalendář akcí

Únor 2024
21. 2. 2024
Frýdek-Místek
21. 2. 2024
Frýdek-Místek
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8. ZŠ, vchod z ulice 17. listopadu, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
13.12.2023
21. 2. 2024
Frýdek-Místek
21. 2. 2024
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
30.01.2024
23. – 25. 2. 2024
Brandýs nad Labem
23. – 25. 2. 2024
Brandýs nad Labem
Přípravné soustředění státní reprezentace ČR
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
19.09.2023
27. 2. 2024
Pardubice
27. 2. 2024
Pardubice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
• Čas: Od 18:15 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Gymnázium Mozartova, Mozartova 449, Pardubice
Vloženo:
18.11.2023
28. 2. 2024
Brno
28. 2. 2024
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
05.12.2023
29. 2. 2024
29. 2. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 31. 3. 2024
Platí pro kandidáty na 1.–3. dan
Vloženo:
14.12.2023
29. 2. 2024
Praha
29. 2. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Sonkal
• Čas: Od 19:00 hodin
• Zkoušející: mistr Vrábel Ondřej (7. dan)
• Místo: ZŠ Vybíralova, Praha 14, Černý Most, Vybíralova 964/8, Praha
Vloženo:
16.01.2024
29. 2. 2024
Týnec nad Sázavou
29. 2. 2024
Týnec nad Sázavou
Zkoušky na technické stupně kup – klub Hwarang
• Čas: Od 15:50 hodin
• Zkoušející: Vomáčka Jaroslav (6. dan)
• Místo: ZŠ, Komenského , Týnec nad Sázavou
Vloženo:
20.02.2024
Březen 2024
1. 3. 2024
Bělá pod Bezdězem
1. 3. 2024
Bělá pod Bezdězem
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ, Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem
Vloženo:
18.02.2024
1. – 3. 3. 2024
Praha
1. – 3. 3. 2024
Praha
Memoriál Marka Lazora – Czech OPEN 2024
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
14.06.2023
Změněno:
31.01.2024
5. 3. 2024
Praha
5. 3. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Litoměřická 726, Praha
Vloženo:
18.01.2024
7. 3. 2024
Plzeň
7. 3. 2024
Plzeň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Narama
• Čas: Od 17:45 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična 21. ZŠ, boční vchod, Slovanská alej 2072/13, Plzeň
Vloženo:
14.02.2024
8. 3. 2024
Kolín
8. 3. 2024
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu do 8. danu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična 2.ZŠ, jako vždy, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
20.11.2023
13. 3. 2024
Praha
13. 3. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
14.01.2024
15. – 19. 3. 2024
Brandýs nad Labem
15. – 19. 3. 2024
Brandýs nad Labem
1. dlouhodobé soustředění státní reprezentace ČR
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
19.09.2023
16. – 17. 3. 2024
online
16. – 17. 3. 2024
online
Mezinárodní instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
26.09.2023
Změněno:
10.11.2023
17. 3. 2024
Votice
17. 3. 2024
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
29.01.2024
19. 3. 2024
Roztoky
19. 3. 2024
Roztoky
Zkoušky na technické stupně kup – klub Kwangmyong
• Čas: Od 18:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Žalov, boční vchod, Zaorálkova 1300, Roztoky
Vloženo:
22.01.2024
20. 3. 2024
Kolín
20. 3. 2024
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična 2. ZŠ, jako vždy, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
20.11.2023
20. 3. 2024
Velešín
20. 3. 2024
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
• Místo: tělocvična ZŠ Velešín, Velešín
Vloženo:
01.01.2024
21. – 25. 3. 2024
Řecko
21. – 25. 3. 2024
Řecko
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
13.12.2023
22. – 23. 3. 2024
Pardubice
22. – 23. 3. 2024
Pardubice
Školení svazových rozhodčích licence C
• Místo: Pardubice
Vloženo:
04.01.2024
22. – 24. 3. 2024
Praha
22. – 24. 3. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
23. 3. 2024
Velešín
23. 3. 2024
Velešín
1.ročník Maškarního taekwondo plesu
• Pořádá: klub Velešín
Vloženo:
14.02.2024
24. 3. 2024
Praha
24. 3. 2024
Praha
Březnová oblastní soutěž pro Prahu a střední Čechy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
• Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305
Vloženo:
17.01.2024
Změněno:
14.02.2024
27. 3. 2024
Brno
27. 3. 2024
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
07.01.2024
27. – 31. 3. 2024
Brandýs nad Labem
27. – 31. 3. 2024
Brandýs nad Labem
2. dlouhodobé soustředění státní reprezentace ČR
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
19.09.2023
30. 3. 2024
Praha
30. 3. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
14.01.2024
30. 3. 2024
Zbraslavice
30. 3. 2024
Zbraslavice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Rekreační areál Zbraslavice, Zbraslavice
Vloženo:
18.01.2024
31. 3. 2024
Brandýs nad Labem
31. 3. 2024
Brandýs nad Labem
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
14.02.2024
Duben 2024
1. 4. 2024
Votice
1. 4. 2024
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
29.01.2024
2. 4. 2024
2. 4. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 2. 6. 2024
Platí pro kandidáty na 4.–6. dan
Vloženo:
14.12.2023
5. 4. 2024
Brandýs nad Labem
5. 4. 2024
Brandýs nad Labem
Zasedání Výkonného výboru svazu č. 2 / 2024
• Čas: Od 10:00 hodin
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
13.02.2024
Změněno:
14.02.2024
5. – 9. 4. 2024
Brandýs nad Labem
5. – 9. 4. 2024
Brandýs nad Labem
Závěrečné soustředění státní reprezentace ČR
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
19.09.2023
6. 4. 2024
Týnec nad Sázavou
6. 4. 2024
Týnec nad Sázavou
Dubnový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA-MU
Vloženo:
10.11.2023
7. 4. 2024
Praha
7. 4. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
12. 4. 2024
Plzeň
12. 4. 2024
Plzeň
Regionální technický seminář od 4. kupu
• Čas: Od 17:00 do 18:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Krašovská Aktivity centrum sál A23, Krašovská 30, Plzeň
Vloženo:
13.12.2023
12. – 14. 4. 2024
Praha
12. – 14. 4. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
13. 4. 2024
13. 4. 2024
Odborný seminář
• Vede: Martin Svitek (6. dan)
Vloženo:
24.11.2023
15. – 22. 4. 2024
Slovinsko
15. – 22. 4. 2024
Slovinsko
Mistrovství Evropy 2024 v taekwondu ITF
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Koper, Slovinsko
Vloženo:
21.04.2023
Změněno:
30.12.2023
25. 4. 2024
Brno
25. 4. 2024
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
05.12.2023
28. 4. 2024
Praha
28. 4. 2024
Praha
Dubnová oblastní soutěž pro Prahu a střední Čechy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
• Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305
Vloženo:
17.01.2024
Změněno:
14.02.2024
Květen 2024
1. 5. 2024
Votice
1. 5. 2024
Votice
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
11.01.2024
2. 5. 2024
2. 5. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 2. 6. 2024
Platí pro kandidáty na 1.–3. dan
Vloženo:
14.12.2023
4. 5. 2024
4. 5. 2024
Odborný seminář
• Vede: Martin Svitek (6. dan)
Vloženo:
24.11.2023
8. 5. 2024
Votice
8. 5. 2024
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
29.01.2024
10. – 12. 5. 2024
Nymburk
10. – 12. 5. 2024
Nymburk
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina KUP
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Sportovní centrum, Sportovní 1801, Nymburk
Vloženo:
11.08.2023
Změněno:
11.08.2023
16. 5. 2024
Ostrava
16. 5. 2024
Ostrava
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 16:30 do 18:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava
Vloženo:
13.12.2023
16. 5. 2024
Ostrava
16. 5. 2024
Ostrava
Regionální technický seminář od 3. danu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava
Vloženo:
13.12.2023
17. 5. 2024
Kolín
17. 5. 2024
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 2.ZŠ, vchod dvorem z ulice Jaselská (jako vždy), Kmochva 943, Kolín
Vloženo:
11.02.2024
18. 5. 2024
Sojovice
18. 5. 2024
Sojovice
Odborný seminář od 5. kupu
• Čas: Od 09:00 do 16:00 hodin
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: ZŠ Sojovice, Sojovice 166, Sojovice
Vloženo:
11.02.2024
19. 5. 2024
Praha
19. 5. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
19. 5. 2024
Praha
19. 5. 2024
Praha
Květnová oblastní soutěž pro Prahu a střední Čechy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
• Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305
Vloženo:
17.01.2024
Změněno:
14.02.2024
24. – 26. 5. 2024
Praha
24. – 26. 5. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
25. 5. 2024
Praha
25. 5. 2024
Praha
Sonkal OPEN 2024
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
14.06.2023
29. 5. 2024
Praha
29. 5. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
31. 5. – 2. 6. 2024
Praha
31. 5. – 2. 6. 2024
Praha
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
14.02.2024
Červen 2024
2. 6. 2024
Praha
2. 6. 2024
Praha
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
14.02.2024
4. 6. 2024
4. 6. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 4. 8. 2024
Platí pro kandidáty na 4.–6. dan
Vloženo:
08.02.2024
7. – 9. 6. 2024
Praha
7. – 9. 6. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
8. 6. 2024
Týnec nad Sázavou
8. 6. 2024
Týnec nad Sázavou
Červnový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA-MU
Vloženo:
10.11.2023
9. 6. 2024
Seč
9. 6. 2024
Seč
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
• Čas: Od 11:00 hodin
• Zkoušející: Kolář Radek (6. dan)
• Místo: Seč
Vloženo:
30.11.2023
9. 6. 2024
Praha
9. 6. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Camapanus, Praha
Vloženo:
14.01.2024
13. 6. 2024
Ostrava
13. 6. 2024
Ostrava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ostrava
• Čas: Od 16:45 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava
Vloženo:
13.12.2023
14. – 15. 6. 2024
Brno
14. – 15. 6. 2024
Brno
Celorepublikové setkání středisek talentované mládeže
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Hala míčových sportů MUNI, Kamenice 5, Brno
Vloženo:
14.06.2023
Změněno:
11.08.2023
19. 6. 2024
Kolín
19. 6. 2024
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična 2. ZŠ, jako vždy, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
20.11.2023
20. 6. 2024
Čestlice
20. 6. 2024
Čestlice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Namu
• Čas: Od 19:15 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: sportovní hala, Průhonická 305, Čestlice
Vloženo:
03.01.2024
25. 6. 2024
Praha
25. 6. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Litoměřická 726, Praha
Vloženo:
18.01.2024
26. 6. 2024
Frýdek-Místek
26. 6. 2024
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
31.01.2024
26. 6. 2024
Frýdek-Místek
26. 6. 2024
Frýdek-Místek
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
31.01.2024
Červenec 2024
4. 7. 2024
4. 7. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 4. 8. 2024
Platí pro kandidáty na 1.–3. dan
Vloženo:
08.02.2024
5. 7. 2024
Horní Bradlo
5. 7. 2024
Horní Bradlo
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Horní Bradlo
Vloženo:
18.01.2024
5. 7. 2024
Praha
5. 7. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Soustředění ve Španělsku, Praha
Vloženo:
29.01.2024
19. 7. 2024
Zbraslavice
19. 7. 2024
Zbraslavice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Hwarang
• Čas: Od 11:45 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Rekreační středisko U starého rybníka, Zbraslavice
Vloženo:
19.02.2024
19. 7. 2024
Zbraslavice
19. 7. 2024
Zbraslavice
Regionální technický seminář od 4. kupu
• Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Rekreační středisko U starého rybníka, Zbraslavice
Vloženo:
19.02.2024
31. 7. – 4. 8. 2024
Votice
31. 7. – 4. 8. 2024
Votice
Letní kemp s velmistrem Hwangem
Vloženo:
02.02.2024
Srpen 2024
4. 8. 2024
Votice
4. 8. 2024
Votice
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: TKD centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
01.02.2024
Změněno:
12.02.2024
Září 2024
1. 9. 2024
Praha
1. 9. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
17.01.2024
11. 9. 2024
Praha
11. 9. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
17.01.2024
21. 9. 2024
Ostrava
21. 9. 2024
Ostrava
Ostrava Cup 2024
• Pořádá: klub Ostrava
• Místo: Sportovní hala Ostravské univerzity, Moravská Ostrava 3397, Moravská Ostrava a Přívoz
Vloženo:
29.01.2024
28. 9. 2024
Týnec nad Sázavou
28. 9. 2024
Týnec nad Sázavou
Zářijový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA_MU
Vloženo:
10.11.2023
Říjen 2024
12. 10. 2024
Praha
12. 10. 2024
Praha
Prosek Cup 2024
• Místo: Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9 Prosek
Vloženo:
19.01.2024
15. 10. 2024
15. 10. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024
Platí pro kandidáty na 4.–6. dan
Vloženo:
14.12.2023
18. – 19. 10. 2024
České Budějovice
18. – 19. 10. 2024
České Budějovice
2. kolo Poháru Českého svazu taekwon‑do ITF
• Místo: Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice
Vloženo:
18.10.2023
Změněno:
08.11.2023
24. – 28. 10. 2024
Kypr
24. – 28. 10. 2024
Kypr
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
18.01.2024
Změněno:
18.01.2024
Listopad 2024
2. 11. 2024
Týnec nad Sázavou
2. 11. 2024
Týnec nad Sázavou
Listopadový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA-MU
Vloženo:
10.11.2023
2. – 8. 11. 2024
Uzbekistán
2. – 8. 11. 2024
Uzbekistán
World Cup Taekwon‑Do Games 2024
• Místo: Taškent, Uzbekistán
Vloženo:
23.01.2024
8. – 10. 11. 2024
Ostrava
8. – 10. 11. 2024
Ostrava
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DAN
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava
Vloženo:
11.07.2023
15. 11. 2024
15. 11. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024
Platí pro kandidáty na 1.–3. dan
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
14.12.2023
25. 11. 2024
Velešín
25. 11. 2024
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Velešín, Družstevní 340, Velešín
Vloženo:
03.01.2024
Prosinec 2024
7. 12. 2024
Praha
7. 12. 2024
Praha
Ataxon OPEN 2024
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
14.06.2023
14. 12. 2024
Brno
14. 12. 2024
Brno
Celorepublikový technický seminář
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
21.10.2023
Změněno:
13.12.2023
15. 12. 2024
Brno
15. 12. 2024
Brno
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
Vloženo:
21.10.2023
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI