Kalendář akcí

Únor 2023
1. 2. 2023
Opava
1. 2. 2023
Opava
Regionální technický seminář od 1. danu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Ratibořská 45, Opava
Vloženo:
12.01.2023
1. 2. 2023
Kolín
1. 2. 2023
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
Čas: Od 11:15 hodin
Zkoušející: Heydušková Radka (6. dan)
Místo: tělocvična 2. ZŠ Kolín, Kolín
Vloženo:
20.01.2023
1. 2. 2023
Praha
1. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Hwarang
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: Vomáčka Jaroslav (6. dan)
Místo: ZŠ, Weberova 1090, Praha
Vloženo:
30.01.2023
3. 2. 2023
Plzeň
3. 2. 2023
Plzeň
Regionální technický seminář od 4. kupu
Čas: Od 19:30 do 21:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Krašovská Aktivity centrum - sportovní hala, Krašovská 1696/30, Plzeň
Vloženo:
10.01.2023
4. 2. 2023
Frýdek-Místek
4. 2. 2023
Frýdek-Místek
ZRUŠENO1. Taekwondo Ples (4. ročník)
• Pořádá: klub Frýdek-Místek
Vloženo:
26.09.2022
Změněno:
02.12.2022
4. 2. 2023
Velešín
4. 2. 2023
Velešín
Oblastní soutěž – „Tajkyho turnaj“
• Pořádá: klub Velešín
Vloženo:
24.01.2023
Změněno:
08.02.2023
10. 2. 2023
Třeboň
10. 2. 2023
Třeboň
Zasedání Výkonného výboru svazu č. 1 / 2023
• Čas: Od 11:00
• Místo: Restaurace Harmonie, Lázeňská 1001, Třeboň
Vloženo:
12.12.2022
Změněno:
26.01.2023
10. – 11. 2. 2023
Třeboň
10. – 11. 2. 2023
Třeboň
Pohár Českého svazu taekwon‑do ITF – 1. kolo
• Místo: Sportovní hala, Lázeňská 1005, Třeboň
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
08.01.2023
15. 2. 2023
Praha
15. 2. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
15. 2. 2023
Frýdek-Místek
15. 2. 2023
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: Gavlas Filip (4. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
23.01.2023
17. – 19. 2. 2023
Praha
17. – 19. 2. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
07.11.2022
17. – 19. 2. 2023
Brandýs nad Labem
17. – 19. 2. 2023
Brandýs nad Labem
Soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
Vloženo:
14.12.2022
19. 2. 2023
Praha
19. 2. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
21. 2. 2023
Praha
21. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Sonkal
Čas: Od 19:00 hodin
Zkoušející: mistr Vrábel Ondřej (7. dan)
Místo: ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8, Praha
Vloženo:
10.01.2023
22. 2. 2023
Velešín
22. 2. 2023
Velešín
Regionální technický seminář od 2. kupu do 8. danu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična ZŠ Velešín, Družstevní , Velešín
Vloženo:
04.02.2023
23. 2. 2023
Praha
23. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
Místo: Litoměřická 726, Praha
Vloženo:
14.12.2022
23. 2. 2023
Brno
23. 2. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
24. – 26. 2. 2023
Praha
24. – 26. 2. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
07.11.2022
Změněno:
07.11.2022
24. – 26. 2. 2023
Velešín
24. – 26. 2. 2023
Velešín
Odborný seminář „sebeobrana, použití nože a obrany a jiných pomůcek“
• akce se záštitou svazu
• Pořádá: klub Velešín
• Vede: mistr Prokeš Milan (7. dan), Císař Aleš (6. dan)
Vloženo:
03.02.2023
25. 2. 2023
Opava
25. 2. 2023
Opava
Regionální odborný seminář „Broušení techniky“
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: Ratibořská 45, Opava
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
05.01.2023
25. 2. 2023
Čestlice
25. 2. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
26. 2. 2023
Praha
26. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
Čas: Od 16:00 hodin
Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
Místo: Beztahov, Praha
Vloženo:
08.01.2023
27. 2. 2023
Plzeň
27. 2. 2023
Plzeň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Narama
Čas: Od 18:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: 13. ZŠ Habrmannova, zadní vchod, Habrmannova 45, Plzeň
Vloženo:
19.01.2023
27. 2. 2023
27. 2. 2023
Uzávěrka žádostí pro kandidáty na 1.–3. dan na danové zkoušky 27. 3. 2023
Vloženo:
01.02.2023
28. 2. 2023
Pardubice
28. 2. 2023
Pardubice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Gymnázium Mozartova 449, Pardubice
Vloženo:
14.12.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI