Zkušební komise pro technické stupně dan

Zkušební komise Českého svazu Taekwon‑Do ITF je jako jediná oprávněna provádět zkoušky na technické stupně dan.

velmistr prof. Hwang Ho‑yong
9. dan
hlavní instruktor svazu
předseda Zkušební komise
mistr MUDr. Kaňka Rostislav
7. dan
člen Zkušební komise
mistr Zámečník Martin
7. dan
člen Zkušební komise
Ing. Prokeš Milan
6. dan
člen Zkušební komise

Zkušební komisaři pro technické stupně kup

Zkušební komisaři Českého svazu Taekwon‑Do ITF jsou jako jediní oprávněni provádět zkoušky na technické stupně kup ve svých domovských sdružených subjektech (v ostatních sdružených subjektech pouze se svolením hlavního instruktora svazu). Hlavní instruktor svazu provádí zkoušky na technické stupně kup ve všech klubech, a to minimálně jednou ročně.

velmistr prof. Hwang Ho‑yong
9. dan
hlavní instruktor svazu
zkušební komisař
mistr MUDr. Kaňka Rostislav
Tongil
7. dan
zkušební komisař
mistr Poklop Petr
Dangun
7. dan
zkušební komisař
mistr Zámečník Martin
Gebaek Hosinsool
7. dan
zkušební komisař
Ing. Kolář Radek
Pardubice
6. dan
zkušební komisař
Kuba Tomáš
Ilkyok
6. dan
zkušební komisař
Bc. Mácha Zbyněk
Třeboň
6. dan
zkušební komisař
Macháň Libor
Brno
6. dan
zkušební komisař
Opuszynski Michal
Kangsong
6. dan
zkušební komisař
Ing. Prokeš Milan
Velešín
6. dan
zkušební komisař
Smejkal Petr
Toigae
6. dan
zkušební komisař
mistr Vrábel Ondřej
Sonkal
7. dan
zkušební komisař
Birkášová Kateřina
Dokwan
5. dan
zkušební komisař
Bor Michal
Chonji
5. dan
zkušební komisař
Ing. Heydušková Radka
Silla
5. dan
zkušební komisař
Ing. Bc. Chaloupka Zdeněk st.
Třeboň
5. dan
zkušební komisař
Juhás Jozef
Joomuk
5. dan
zkušební komisař
Ing. Kratochvíl Jan
Dangun
5. dan
zkušební komisař
Ing. Lazor Marek
Ostrava
5. dan
zkušební komisař
Mgr. Lazorová Jana
Ostrava
5. dan
zkušební komisař
Novotný Jakub, DiS.
Dallyon
5. dan
zkušební komisař
Ing. Pařík Petr, Ph.D.
Kerberos
5. dan
zkušební komisař
Mgr. Svitek Martin
Sonkal
5. dan
zkušební komisař
Vavruška Zdeněk
Gebaek
5. dan
zkušební komisař
Vomáčka Jaroslav
Hwarang
5. dan
zkušební komisař
Adamojurka Zdeněk
Ohdokwan
4. dan
zkušební komisař
Ing. Chaloupka Jan ml.
Nomo
4. dan
zkušební komisař
Chaloupka Jan st.
Nomo
4. dan
zkušební komisař
Mgr. Kobylarz Michal
Koguryo
4. dan
zkušební komisař
Tihelka Kamil
Opava
4. dan
zkušební komisař
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI