Březen 2024 | ||
---|---|---|
15. – 16. 3. 2024 Bělá pod Bezdězem | 15. – 16. 3. 2024 Školení svazových rozhodčích licence CBělá pod Bezdězem • Místo: ZŠ Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem | Vloženo: 29.02.2024 |
15. – 19. 3. 2024 Brandýs nad Labem | 15. – 19. 3. 2024 1. dlouhodobé soustředění státní reprezentace ČRBrandýs nad Labem • Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem | Vloženo: 19.09.2023 |
16. – 17. 3. 2024 online | 16. – 17. 3. 2024 Mezinárodní instruktorský kurz ITFonline • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 26.09.2023 Změněno: 10.11.2023 |
17. 3. 2024 Votice | 17. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek HosinsoolVotice • Čas: Od 13:30 hodin • Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 29.01.2024 |
18. 3. 2024 Brušperk | 18. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub DokwanBrušperk • Čas: Od 16:30 hodin • Zkoušející: Birkášová Kateřina (5. dan) • Místo: Sportovní 584, Brušperk | Vloženo: 01.03.2024 |
19. 3. 2024 Roztoky | 19. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub KwangmyongRoztoky • Čas: Od 18:30 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Žalov, boční vchod, Zaorálkova 1300, Roztoky | Vloženo: 22.01.2024 |
20. 3. 2024 Kolín | 20. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub SillaKolín • Čas: Od 17:30 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: tělocvična 2. ZŠ, jako vždy, Kmochova 943, Kolín | Vloženo: 20.11.2023 |
20. 3. 2024 Velešín | 20. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub VelešínVelešín • Čas: Od 18:00 hodin • Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan) • Místo: tělocvična ZŠ Velešín, Velešín | Vloženo: 01.01.2024 |
20. 3. 2024 Třeboň | 20. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub TřeboňTřeboň • Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: mistr Mácha Zbyněk (7. dan) • Místo: Tělocvična SPŠ oděvní, Táboritská , Třeboň | Vloženo: 06.03.2024 |
21. – 25. 3. 2024 Řecko | 21. – 25. 3. 2024 Mezinárodní technický seminář ITFŘecko • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 13.12.2023 |
22. – 23. 3. 2024 Pardubice | 22. – 23. 3. 2024 Školení svazových rozhodčích licence CPardubice • Místo: Mozartova 449, 530 09 Pardubice, Gymnázium Pardubice Mozartova | Vloženo: 04.01.2024 Změněno: 29.02.2024 |
22. – 24. 3. 2024 Praha | 22. – 24. 3. 2024 Školení trenérů licence B – 1. částPraha • Přihlášení: kontaktujte technické oddělení • Pořádá: VOŠ ČUS | Vloženo: 08.10.2023 Změněno: 13.10.2023 |
23. 3. 2024 Velešín | 23. 3. 2024 Maškarní bál – 1. ročníkVelešín • Pořádá: klub Velešín | Vloženo: 14.02.2024 Změněno: 07.03.2024 |
24. 3. 2024 Praha | 24. 3. 2024 Březnová oblastní soutěž pro Prahu a střední ČechyPraha • Pořádá: kluby Namu a Hwarang • Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305 | Vloženo: 17.01.2024 Změněno: 14.03.2024 |
27. 3. 2024 Brno | 27. 3. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuBrno • Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Cejl 61, Brno | Vloženo: 07.01.2024 |
27. – 31. 3. 2024 Brandýs nad Labem | 27. – 31. 3. 2024 2. dlouhodobé soustředění státní reprezentace ČRBrandýs nad Labem • Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem | Vloženo: 19.09.2023 |
29. 3. 2024 Hlučín | 29. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub KangsongHlučín • Čas: Od 18:30 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Cihelní 1417/8, Hlučín | Vloženo: 05.03.2024 |
29. 3. 2024 Hlučín | 29. 3. 2024 Regionální technický seminář od 4. kupuHlučín • Čas: Od 19:30 do 21:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Cihelní 1417/8, Hlučín | Vloženo: 06.03.2024 |
30. 3. 2024 Praha | 30. 3. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuPraha • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 14.01.2024 |
30. 3. 2024 Zbraslavice | 30. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub DangunZbraslavice • Čas: Od 10:00 hodin • Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan) • Místo: Rekreační areál Zbraslavice, Zbraslavice | Vloženo: 18.01.2024 |
31. 3. 2024 Brandýs nad Labem | 31. 3. 2024 Celorepublikové zkoušky na technické stupně DANBrandýs nad Labem • Čas: Od 10:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu • Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem | Vloženo: 14.12.2023 Změněno: 14.02.2024 |
31. 3. 2024 Náměšť nad Oslavou | 31. 3. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub IlkyokNáměšť nad Oslavou • Čas: Od 13:30 hodin • Zkoušející: Kuba Tomáš (6. dan) • Místo: KD Jedov, Jedov , Náměšť nad Oslavou | Vloženo: 28.02.2024 |
Duben 2024 | ||
1. 4. 2024 Votice | 1. 4. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek HosinsoolVotice • Čas: Od 13:30 hodin • Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 29.01.2024 |
2. 4. 2024 | 2. 4. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 2. 6. 2024Platí pro kandidáty na 4.–6. dan | Vloženo: 14.12.2023 |
5. 4. 2024 Brandýs nad Labem | 5. 4. 2024 Zasedání Výkonného výboru svazu č. 2 / 2024Brandýs nad Labem • Čas: Od 10:00 hodin • Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem | Vloženo: 13.02.2024 Změněno: 14.02.2024 |
5. – 6. 4. 2024 Třebíč | 5. – 6. 4. 2024 Školení svazových rozhodčích licence CTřebíč • Místo: bude upřesněno | Vloženo: 08.03.2024 Změněno: 12.03.2024 |
5. – 9. 4. 2024 Brandýs nad Labem | 5. – 9. 4. 2024 Závěrečné soustředění státní reprezentace ČRBrandýs nad Labem • Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem | Vloženo: 19.09.2023 |
6. 4. 2024 Týnec nad Sázavou | 6. 4. 2024 Dubnový Týnecký pohár – oblastní soutěžTýnec nad Sázavou • Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA-MU | Vloženo: 10.11.2023 |
6. 4. 2024 Brno | 6. 4. 2024 Odborný seminářBrno • Vede: Svitek Martin (6. dan) • Místo: Cejl 60, Brno | Vloženo: 26.02.2024 Změněno: 18.03.2024 |
7. 4. 2024 Praha | 7. 4. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuPraha • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 07.01.2024 |
11. 4. 2024 České Budějovice | 11. 4. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub TongilČeské Budějovice • Čas: Od 18:30 hodin • Zkoušející: mistr Kaňka Rostislav (8. dan) • Místo: SOŠ VMaZ, Rudolfovská 92, České Budějovice | Vloženo: 17.03.2024 |
12. 4. 2024 Plzeň | 12. 4. 2024 Regionální technický seminářPlzeň • Čas: Od 17:00 do 18:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Krašovská Aktivity centrum sál A23, Krašovská 30, Plzeň | Vloženo: 13.12.2023 Změněno: 03.03.2024 |
12. – 14. 4. 2024 Praha | 12. – 14. 4. 2024 Školení trenérů licence B – 2. částPraha • Přihlášení: kontaktujte technické oddělení • Pořádá: VOŠ ČUS | Vloženo: 08.10.2023 Změněno: 13.10.2023 |
15. – 22. 4. 2024 Slovinsko | 15. – 22. 4. 2024 Mistrovství Evropy 2024 v taekwondu ITFSlovinsko • započítává se do svazového žebříčku • Místo: Koper, Slovinsko | Vloženo: 21.04.2023 Změněno: 30.12.2023 |
25. 4. 2024 Brno | 25. 4. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuBrno • Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Cejl 61, Brno | Vloženo: 05.12.2023 |
25. 4. 2024 Praha | 25. 4. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub ToigaePraha • Čas: Od 18:15 hodin • Zkoušející: mistr Smejkal Petr (7. dan) • Místo: ZŠ nám. Svobody, Náměstí Svobody 930/2, Praha | Vloženo: 14.03.2024 |
28. 4. 2024 Praha | 28. 4. 2024 Dubnová oblastní soutěž pro Prahu a střední ČechyPraha • Pořádá: kluby Namu a Hwarang • Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305 | Vloženo: 17.01.2024 Změněno: 14.02.2024 |
Květen 2024 | ||
1. 5. 2024 Votice | 1. 5. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuVotice • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 11.01.2024 |
2. 5. 2024 | 2. 5. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 2. 6. 2024Platí pro kandidáty na 1.–3. dan | Vloženo: 14.12.2023 |
4. 5. 2024 Praha | 4. 5. 2024 Odborný seminářPraha • Vede: Svitek Martin (6. dan) • Místo: Vrbova 1233, Praha-Braník | Vloženo: 24.11.2023 Změněno: 18.03.2024 |
8. 5. 2024 Votice | 8. 5. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek HosinsoolVotice • Čas: Od 13:30 hodin • Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 29.01.2024 |
10. – 12. 5. 2024 Nymburk | 10. – 12. 5. 2024 Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina KUPNymburk • započítává se do svazového žebříčku • Místo: Sportovní centrum, Sportovní 1801, Nymburk | Vloženo: 11.08.2023 Změněno: 11.08.2023 |
16. 5. 2024 Ostrava | 16. 5. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuOstrava • Čas: Od 16:30 do 18:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava | Vloženo: 13.12.2023 |
16. 5. 2024 Ostrava | 16. 5. 2024 Regionální technický seminář od 3. danuOstrava • Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava | Vloženo: 13.12.2023 |
17. 5. 2024 Kolín | 17. 5. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuKolín • Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Tělocvična 2.ZŠ, vchod dvorem z ulice Jaselská (jako vždy), Kmochva 943, Kolín | Vloženo: 11.02.2024 |
18. 5. 2024 Sojovice | 18. 5. 2024 Odborný seminářSojovice • Vede: Svitek Martin (6. dan) • Místo: ZŠ Sojovice, Sojovice 166, Sojovice | Vloženo: 11.02.2024 Změněno: 26.02.2024 |
19. 5. 2024 Praha | 19. 5. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuPraha • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 07.01.2024 |
19. 5. 2024 Praha | 19. 5. 2024 Květnová oblastní soutěž pro Prahu a střední ČechyPraha • Pořádá: kluby Namu a Hwarang • Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305 | Vloženo: 17.01.2024 Změněno: 14.02.2024 |
24. – 26. 5. 2024 Praha | 24. – 26. 5. 2024 Školení trenérů licence B – 1. částPraha • Přihlášení: kontaktujte technické oddělení • Pořádá: VOŠ ČUS | Vloženo: 08.10.2023 Změněno: 13.10.2023 |
25. 5. 2024 Praha | 25. 5. 2024 Sonkal OPEN 2024Praha • Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha | Vloženo: 14.06.2023 |
29. 5. 2024 Praha | 29. 5. 2024 Regionální technický seminář od 4. danuPraha • Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 07.01.2024 |
31. 5. – 2. 6. 2024 Praha | 31. 5. – 2. 6. 2024 Mezinárodní technický seminář ITFPraha • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice | Vloženo: 14.12.2023 Změněno: 19.03.2024 |
Červen 2024 | ||
2. 6. 2024 Praha | 2. 6. 2024 Celorepublikové zkoušky na technické stupně DANPraha • Čas: Od 14:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu • Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice | Vloženo: 14.12.2023 Změněno: 14.02.2024 |
4. 6. 2024 Čestlice | 4. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub NamuČestlice • Čas: Od 19:15 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: sportovní hala, Průhonická 305, Čestlice | Vloženo: 03.01.2024 |
4. 6. 2024 | 4. 6. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 4. 8. 2024Platí pro kandidáty na 4.–6. dan | Vloženo: 08.02.2024 |
5. 6. 2024 Kolín | 5. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub SillaKolín • Čas: Od 17:30 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: tělocvična 2. ZŠ, jako vždy, Kmochova 943, Kolín | Vloženo: 20.11.2023 |
6. 6. 2024 Praha | 6. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub KerberosPraha • Čas: Od 18:15 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí , Praha | Vloženo: 04.03.2024 |
7. – 9. 6. 2024 Praha | 7. – 9. 6. 2024 Školení trenérů licence B – 2. částPraha • Přihlášení: kontaktujte technické oddělení • Pořádá: VOŠ ČUS | Vloženo: 08.10.2023 Změněno: 13.10.2023 |
8. 6. 2024 Týnec nad Sázavou | 8. 6. 2024 Červnový Týnecký pohár – oblastní soutěžTýnec nad Sázavou • Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA-MU | Vloženo: 10.11.2023 |
9. 6. 2024 Seč | 9. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub PardubiceSeč • Čas: Od 11:00 hodin • Zkoušející: Kolář Radek (6. dan) • Místo: Seč | Vloženo: 30.11.2023 |
9. 6. 2024 Praha | 9. 6. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuPraha • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Camapanus, Praha | Vloženo: 14.01.2024 |
12. – 30. 6. 2024 | 12. – 30. 6. 2024 Plánovaná nepřítomnost velmistra v ČRvelmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 03.03.2024 Změněno: 03.03.2024 |
13. 6. 2024 Ostrava | 13. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub OstravaOstrava • Čas: Od 16:45 hodin • Zkoušející: Lazorová Jana (5. dan) • Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava | Vloženo: 13.12.2023 |
14. – 15. 6. 2024 Brno | 14. – 15. 6. 2024 Celorepublikové setkání středisek talentované mládežeBrno • započítává se do svazového žebříčku • Místo: Hala míčových sportů MUNI, Kamenice 5, Brno | Vloženo: 14.06.2023 Změněno: 11.08.2023 |
19. 6. 2024 Velešín | 19. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub VelešínVelešín • Čas: Od 18:00 hodin • Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan) • Místo: Tělocvična ZŠ Velešín, ZŠ Velešín , Velešín | Vloženo: 09.03.2024 |
25. 6. 2024 Praha | 25. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub DangunPraha • Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan) • Místo: Litoměřická 726, Praha | Vloženo: 18.01.2024 |
26. 6. 2024 Frýdek-Místek | 26. 6. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-MístekFrýdek-Místek • Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: Gavlas Filip (4. dan) • Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek | Vloženo: 31.01.2024 |
Červenec 2024 | ||
4. 7. 2024 | 4. 7. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 4. 8. 2024Platí pro kandidáty na 1.–3. dan | Vloženo: 08.02.2024 |
5. 7. 2024 Horní Bradlo | 5. 7. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub DangunHorní Bradlo • Čas: Od 10:00 hodin • Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan) • Místo: Horní Bradlo | Vloženo: 18.01.2024 |
5. 7. 2024 Praha | 5. 7. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek HosinsoolPraha • Čas: Od 13:30 hodin • Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan) • Místo: Soustředění ve Španělsku, Praha | Vloženo: 29.01.2024 |
19. 7. 2024 Zbraslavice | 19. 7. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub HwarangZbraslavice • Čas: Od 11:45 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Rekreační středisko U starého rybníka, Zbraslavice | Vloženo: 19.02.2024 |
19. 7. 2024 Zbraslavice | 19. 7. 2024 Regionální technický seminářZbraslavice • Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: Rekreační středisko U starého rybníka, Zbraslavice | Vloženo: 19.02.2024 Změněno: 03.03.2024 |
29. 7. 2024 Zbraslavice | 29. 7. 2024 Regionální technický seminářZbraslavice • Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: hala, Rekreační středisko U Starého Rybníka , Zbraslavice | Vloženo: 03.03.2024 Změněno: 03.03.2024 |
31. 7. – 4. 8. 2024 Votice | 31. 7. – 4. 8. 2024 Letní kemp s velmistrem HwangemVotice | Vloženo: 02.02.2024 |
Srpen 2024 | ||
4. 8. 2024 Votice | 4. 8. 2024 Celorepublikové zkoušky na technické stupně DANVotice • Čas: Od 14:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu • Místo: TKD centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 01.02.2024 Změněno: 12.02.2024 |
Září 2024 | ||
1. 9. 2024 Praha | 1. 9. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuPraha • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 17.01.2024 |
11. 9. 2024 Praha | 11. 9. 2024 Regionální technický seminář od 4. danuPraha • Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 17.01.2024 |
21. 9. 2024 Ostrava | 21. 9. 2024 Ostrava Cup 2024Ostrava • Pořádá: klub Ostrava • Místo: Sportovní hala Ostravské univerzity, Moravská Ostrava 3397, Moravská Ostrava a Přívoz | Vloženo: 29.01.2024 |
28. 9. 2024 Týnec nad Sázavou | 28. 9. 2024 Zářijový Týnecký pohár – oblastní soutěžTýnec nad Sázavou • Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA_MU | Vloženo: 10.11.2023 |
Říjen 2024 | ||
5. 10. 2024 Brno | 5. 10. 2024 Řádné zasedání Valné hromady svazuBrno | Vloženo: 05.03.2024 |
12. 10. 2024 Praha | 12. 10. 2024 Prosek Cup 2024Praha • Místo: Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9 Prosek | Vloženo: 19.01.2024 |
15. 10. 2024 | 15. 10. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024Platí pro kandidáty na 4.–6. dan | Vloženo: 14.12.2023 |
18. – 19. 10. 2024 České Budějovice | 18. – 19. 10. 2024 2. kolo Poháru Českého svazu taekwon‑do ITFČeské Budějovice • Místo: Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice | Vloženo: 18.10.2023 Změněno: 08.11.2023 |
24. – 28. 10. 2024 Kypr | 24. – 28. 10. 2024 Mezinárodní technický seminář ITFKypr • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 18.01.2024 Změněno: 18.01.2024 |
Listopad 2024 | ||
2. 11. 2024 Týnec nad Sázavou | 2. 11. 2024 Listopadový Týnecký pohár – oblastní soutěžTýnec nad Sázavou • Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA-MU | Vloženo: 10.11.2023 |
2. – 8. 11. 2024 Uzbekistán | 2. – 8. 11. 2024 World Cup Taekwon‑Do Games 2024Uzbekistán • Místo: Taškent, Uzbekistán | Vloženo: 23.01.2024 |
8. – 10. 11. 2024 Ostrava | 8. – 10. 11. 2024 Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DANOstrava • započítává se do svazového žebříčku • Místo: Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava | Vloženo: 11.07.2023 |
15. 11. 2024 | 15. 11. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024Platí pro kandidáty na 1.–3. dan | Vloženo: 14.12.2023 Změněno: 14.12.2023 |
25. 11. 2024 Velešín | 25. 11. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub VelešínVelešín • Čas: Od 18:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Velešín, Družstevní 340, Velešín | Vloženo: 03.01.2024 |
Prosinec 2024 | ||
7. 12. 2024 Praha | 7. 12. 2024 Ataxon OPEN 2024Praha • Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha | Vloženo: 14.06.2023 |
14. 12. 2024 Brno | 14. 12. 2024 Celorepublikový technický seminářBrno • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 21.10.2023 Změněno: 13.12.2023 |
15. 12. 2024 Brno | 15. 12. 2024 Celorepublikové zkoušky na technické stupně DANBrno • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu • Místo: Cejl 61, Brno | Vloženo: 21.10.2023 Změněno: 29.02.2024 |