Kalendář akcí

Únor 2023
10. 2. 2023
Třeboň
10. 2. 2023
Třeboň
Zasedání Výkonného výboru svazu č. 1 / 2023
• Čas: Od 11:00
• Místo: Restaurace Harmonie, Lázeňská 1001, Třeboň
Vloženo:
12.12.2022
Změněno:
26.01.2023
10. – 11. 2. 2023
Třeboň
10. – 11. 2. 2023
Třeboň
Pohár Českého svazu taekwon‑do ITF – 1. kolo
• Místo: Sportovní hala, Lázeňská 1005, Třeboň
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
08.01.2023
15. 2. 2023
Praha
15. 2. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
15. 2. 2023
Frýdek-Místek
15. 2. 2023
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: Gavlas Filip (4. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
23.01.2023
17. – 19. 2. 2023
Praha
17. – 19. 2. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
07.11.2022
17. – 19. 2. 2023
Brandýs nad Labem
17. – 19. 2. 2023
Brandýs nad Labem
Soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
Vloženo:
14.12.2022
19. 2. 2023
Praha
19. 2. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
21. 2. 2023
Praha
21. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Sonkal
Čas: Od 19:00 hodin
Zkoušející: mistr Vrábel Ondřej (7. dan)
Místo: ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8, Praha
Vloženo:
10.01.2023
22. 2. 2023
Velešín
22. 2. 2023
Velešín
Regionální technický seminář od 2. kupu do 8. danu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična ZŠ Velešín, Družstevní , Velešín
Vloženo:
04.02.2023
23. 2. 2023
Praha
23. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
Místo: Litoměřická 726, Praha
Vloženo:
14.12.2022
23. 2. 2023
Brno
23. 2. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
24. – 26. 2. 2023
Praha
24. – 26. 2. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
07.11.2022
Změněno:
07.11.2022
24. – 26. 2. 2023
Velešín
24. – 26. 2. 2023
Velešín
Odborný seminář „sebeobrana, použití nože a obrany a jiných pomůcek“
• akce se záštitou svazu
• Pořádá: klub Velešín
• Vede: mistr Prokeš Milan (7. dan), Císař Aleš (6. dan)
Vloženo:
03.02.2023
25. 2. 2023
Opava
25. 2. 2023
Opava
Regionální odborný seminář „Broušení techniky“
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: Ratibořská 45, Opava
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
05.01.2023
25. 2. 2023
Čestlice
25. 2. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
26. 2. 2023
Praha
26. 2. 2023
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
Čas: Od 16:00 hodin
Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
Místo: Beztahov, Praha
Vloženo:
08.01.2023
27. 2. 2023
Plzeň
27. 2. 2023
Plzeň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Narama
Čas: Od 18:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: 13. ZŠ Habrmannova, zadní vchod, Habrmannova 45, Plzeň
Vloženo:
19.01.2023
27. 2. 2023
27. 2. 2023
Uzávěrka žádostí pro kandidáty na 1.–3. dan na danové zkoušky 27. 3. 2023
Vloženo:
01.02.2023
28. 2. 2023
Pardubice
28. 2. 2023
Pardubice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Gymnázium Mozartova 449, Pardubice
Vloženo:
14.12.2022
Březen 2023
2. 3. 2023
České Budějovice
2. 3. 2023
České Budějovice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Tongil
Čas: Od 18:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ SOŠ VMaZ, Rudolfovská 92, České Budějovice
Vloženo:
30.01.2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Czech OPEN 2023 – Memoriál Marka Lazora
• Místo: Sportovní centrum, Na chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
03.05.2022
Změněno:
23.01.2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
10. 3. 2023
Velešín
10. 3. 2023
Velešín
Maškarní bál
(akce je určena primárně pro členy svazu)
• Pořádá: klub Velešín
Vloženo:
27.01.2023
Změněno:
31.01.2023
11. 3. 2023
Hlučín
11. 3. 2023
Hlučín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Velká tělocvična, Cihelní 1417/8, Hlučín
Vloženo:
18.01.2023
11. 3. 2023
Hlučín
11. 3. 2023
Hlučín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Kangsong
Čas: Od 16:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Velká tělocvična, Cihelní 1417/8, Hlučín
Vloženo:
18.01.2023
15. 3. 2023
Kolín
15. 3. 2023
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
Čas: Od 17:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
25.10.2022
16. – 20. 3. 2023
Řecko
16. – 20. 3. 2023
Řecko
Mezinárodní technický seminář a instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
25.11.2022
Změněno:
25.11.2022
17. – 19. 3. 2023
Brandýs nad Labem
17. – 19. 3. 2023
Brandýs nad Labem
Soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
24. 3. 2023
Kolín
24. 3. 2023
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: vchod přes dvůr z ulice Jaselská, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
14.12.2022
24. – 28. 3. 2023
Brandýs nad Labem
24. – 28. 3. 2023
Brandýs nad Labem
Soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
Vloženo:
14.12.2022
25. 3. 2023
25. 3. 2023
Regionální odborný seminář „Broušení techniky“
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
05.01.2023
25. 3. 2023
Týnec nad Sázavou
25. 3. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
25. – 26. 3. 2023
online
25. – 26. 3. 2023
online
Mezinárodní instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
24.11.2022
Změněno:
14.12.2022
26. 3. 2023
Praha
26. 3. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
02.02.2023
27. 3. 2023
Brandýs nad Labem
27. 3. 2023
Brandýs nad Labem
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
02.02.2023
29. 3. 2023
Velešín
29. 3. 2023
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična ZŠ Velešín, Družstevní , Velešín
Vloženo:
10.01.2023
30. 3. 2023
Brno
30. 3. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
31. 3. 2023
Plzeň
31. 3. 2023
Plzeň
Regionální technický seminář od 4. kupu
Čas: Od 19:30 do 21:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Krašovská Aktivity centrum-sportovni hala, Krašovská 1696/30, Plzeň
Vloženo:
04.02.2023
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
Duben 2023
1. 4. 2023
Frýdek-Místek
1. 4. 2023
Frýdek-Místek
FM Open 2023
• Pořádá: klub Frýdek-Místek
Vloženo:
18.01.2023
2. 4. 2023
Praha
2. 4. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
5. – 9. 4. 2023
Brandýs nad Labem
5. – 9. 4. 2023
Brandýs nad Labem
Závěřečné soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF před ME 2023
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
17. – 24. 4. 2023
Itálie
17. – 24. 4. 2023
Itálie
Mistrovství Evropy 2023 v taekwondu ITF
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Jesolo, Itálie
Vloženo:
14.04.2022
Změněno:
14.12.2022
26. 4. 2023
Praha
26. 4. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
27. 4. 2023
Brno
27. 4. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
29. 4. 2023
Týnec nad Sázavou
29. 4. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – sportovní boj
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
Květen 2023
8. 5. 2023
Praha
8. 5. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
12. – 14. 5. 2023
Praha
12. – 14. 5. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
12. – 14. 5. 2023
Ostrava
12. – 14. 5. 2023
Ostrava
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina KUP
• Místo: Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
20. 5. 2023
Praha
20. 5. 2023
Praha
Sonkal OPEN
• akce se záštitou svazu
• Pořádá: klub Sonkal
• Místo: Sportovní centrum Řepy, Na Chobotě 1420/16, Praha 6
Vloženo:
26.09.2022
Změněno:
01.02.2023
25. 5. 2023
Brno
25. 5. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
26. – 28. 5. 2023
Praha
26. – 28. 5. 2023
Praha
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
27. 5. 2023
Čestlice
27. 5. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
28. 5. 2023
Praha
28. 5. 2023
Praha
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
Červen 2023
2. 6. 2023
Kolín
2. 6. 2023
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična 2. ZŠ, vchod zadem přes dvůr z ulice Jaselská, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
30.01.2023
2. – 4. 6. 2023
Praha
2. – 4. 6. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
3. 6. 2023
Týnec nad Sázavou
3. 6. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy a sportovní boj
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
21.12.2022
10. 6. 2023
Brno
10. 6. 2023
Brno
Řádné zasedání Valné hromady svazu
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
14. 6. 2023
Frýdek-Místek
14. 6. 2023
Frýdek-Místek
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
08.01.2023
14. 6. 2023
Frýdek-Místek
14. 6. 2023
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
08.01.2023
15. 6. 2023
Ostrava
15. 6. 2023
Ostrava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ostrava
Čas: Od 16:45 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Horymírova, Horymírova 2978/100, Ostrava
Vloženo:
25.01.2023
17. – 18. 6. 2023
Brno
17. – 18. 6. 2023
Brno
Setkání středisek talentované mládeže
• Místo: Hala míčových sportů MUNI, Kamenice 5, Brno
Vloženo:
14.12.2022
18. 6. 2023
Seč
18. 6. 2023
Seč
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
Čas: Od 11:00 hodin
Zkoušející: Kolář Radek (6. dan)
Místo: Seč , Seč
Vloženo:
14.12.2022
21. 6. 2023
Kolín
21. 6. 2023
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
Čas: Od 17:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
25.10.2022
28. 6. 2023
Velešín
28. 6. 2023
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
Místo: Družstevní , Velešín
Vloženo:
10.01.2023
Červenec 2023
14. 7. 2023
Přední Výtoň
14. 7. 2023
Přední Výtoň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 16:00 hodin
Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
Místo: hotel Aktiv, Přední Výtoň
Vloženo:
10.01.2023
31. 7. 2023
Zbraslavice
31. 7. 2023
Zbraslavice
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Rekreační středisko U Starého Rybníky , Zbraslavice
Vloženo:
30.01.2023
Srpen 2023
1. 8. 2023
Votice
1. 8. 2023
Votice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
Čas: Od 13:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Beztahov, Votice
Vloženo:
08.01.2023
1. – 6. 8. 2023
Votice
1. – 6. 8. 2023
Votice
XXI. Letní kemp taekwonda ITF
• Pořádá: klub Gebaek Hosinsool
• Místo: TKD centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
01.02.2023
Změněno:
01.02.2023
6. 8. 2023
Votice
6. 8. 2023
Votice
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: TKD centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
01.02.2023
19. – 27. 8. 2023
Kazachstán
19. – 27. 8. 2023
Kazachstán
Mistrovství světa 2023 v taekwondu ITF
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Astana, Kazachstán
Vloženo:
27.10.2022
Září 2023
3. 9. 2023
Praha
3. 9. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
30. 9. 2023
Týnec nad Sázavou
30. 9. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
Říjen 2023
11. 10. 2023
Praha
11. 10. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
20. – 21. 10. 2023
20. – 21. 10. 2023
Pohár Českého svazu taekwon‑do ITF – 2. kolo
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
27. – 29. 10. 2023
Ostrava
27. – 29. 10. 2023
Ostrava
Moravia Open 2023 v taekwondu ITF
• Pořádá: klub Fighting Arena
Vloženo:
31.01.2023
Změněno:
01.02.2023
29. 10. 2023
Praha
29. 10. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
Listopad 2023
4. 11. 2023
Týnec nad Sázavou
4. 11. 2023
Týnec nad Sázavou
Oblastní soutěž – sportovní boj
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
Vloženo:
19.12.2022
Změněno:
10.01.2023
17. – 19. 11. 2023
Nymburk
17. – 19. 11. 2023
Nymburk
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DAN
• Místo: Sportovní centrum, Sportovní 1801, Nymburk
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
26. 11. 2023
Čestlice
26. 11. 2023
Čestlice
Oblastní soutěž – technické sestavy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
Vloženo:
19.12.2022
26. 11. 2023
Praha
26. 11. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
Prosinec 2023
2. 12. 2023
Praha
2. 12. 2023
Praha
Ataxon OPEN
• akce se záštitou svazu
• Pořádá: klub Sonkal
• Místo: Sportovní centrum Řepy, Na Chobotě 420/16, Praha 6
Vloženo:
26.09.2022
Změněno:
01.02.2023
3. 12. 2023
Praha
3. 12. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
6. 12. 2023
Praha
6. 12. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
9. 12. 2023
Brno
9. 12. 2023
Brno
Celorepublikový technický seminář
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
10. 12. 2023
Brno
10. 12. 2023
Brno
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI